Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Multański (wyników 175):

  1. Mul Ignacy x Stępień Katarzyna (Gnojno 1817/22)
  2. ---------- Józefa x Kozak Grzegorz (Hrubieszów 1863/22)
  3. ---------- Józefa x Kozak Grzegorz (Hrubieszów 1869/22)
  4. ---------- Katarzyna x Karczowski Walenty (Gnojno 1822/1)
  5. ---------- Stanisław x Szydłowski Apolonia (Kraków - św. Salwator 1834/12)
  6. Mulachowski Maciej x Krakowski Barbara (Gniew 1805/14)
  7. Mulandowicz Marianna x Talarek Józef (Kraków - św. Szczepan 1815/17)
  8. Mular Franciszka x Nowak Ignacy (Kraków - św. Szczepan 1814/67)
  9. Mularczyk Agata x Woźniak Feliks (Dzierzgów 1823/11)
  10. ---------- Agnieszka x Maciejczyk Jan Paweł (Dzierzgów 1823/27)
  11. ---------- Anna x Pietruszka Kacper (Rakoszyn 1832/10)
  12. ---------- Barbara x Miterski Wojciech (Rakoszyn 1836/4)
  13. ---------- Elżbieta x Życinski Józef (Rakoszyn 1845/6)
  14. ---------- Ewa x Nowaczyk Józef (Bebelno 1737/5)
  15. ---------- Franciszek x Kopakowski Elżbieta (Rakoszyn 1823/1)
  16. ---------- Franciszka x Wojcik Michał (Rakoszyn 1849/3)
  17. ---------- Grzegorz x Lesniak Małgorzata (Rakoszyn 1829/6)
  18. ---------- Grzegorz x Wroczynskich Kunegunda (Rakoszyn 1843/5)
  19. ---------- Jadwiga x Robak Paweł (Rakoszyn 1828/1)
  20. ---------- Jadwiga x Wachowicz Szymon (Rakoszyn 1856/2)
  21. ---------- Jakub x Baniak Katarzyna (Rakoszyn 1841/3)
  22. ---------- Jakub x Slusarczyk Dorota (Rakoszyn 1857/7)
  23. ---------- Jakub x Sowa Zofia Marianna (Rakoszyn 1827/5)
  24. ---------- Jakub x Zarembski Tekla (Rakoszyn 1839/13)
  25. ---------- Józef x Latosiński Florentyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1872/2)
  26. ---------- Józef x Olejnikowa Katarzyna (Brzeziny 1797/35)
  27. ---------- Józef x Tomaszewski Salomea (Rakoszyn 1864/14)
  28. ---------- Józefa x Stryjowski Marcin (Bebelno 1900/2)
  29. ---------- Julianna x Chycz Józef (Rakoszyn 1845/2)
  30. ---------- Justyna x Sroka Tomasz (Rakoszyn 1848/2)
  31. ---------- Kacper x Celejowski Marianna (Rakoszyn 1844/9)
  32. ---------- Katarzyna x Celinski Jakub (Rakoszyn 1834/10)
  33. ---------- Katarzyna x Kisiel Wawrzyniec (Rakoszyn 1826/2)
  34. ---------- Katarzyna x Stryjewski Józef (Bebelno 1903/5)
  35. ---------- Katarzyna x Tabor Joachim (Rakoszyn 1850/1)
  36. ---------- Katarzyna x Wasik Wojciech (Rakoszyn 1856/12)
  37. ---------- Magdalena x Bakalarz Józef (Rakoszyn 1862/12)
  38. ---------- Małgorzata x Kraska Marcin (Rakoszyn 1864/4)
  39. ---------- Małgorzata x Mularczyk Walenty (Rakoszyn 1841/18)
  40. ---------- Małgorzata x Poczet Józef (Rakoszyn 1832/3)
  41. ---------- Marianna x Michalski Franciszek (Rakoszyn 1832/8)
  42. ---------- Marianna x Nowak Tadeusz (Rakoszyn 1854/3)
  43. ---------- Marianna x Pawlowski Michał (Rakoszyn 1837/3)
  44. ---------- Marianna x Ptaszek Stanisław (Rakoszyn 1845/5)
  45. ---------- Marianna x Tabor Joachim (Rakoszyn 1828/4)
  46. ---------- Marianna x Wrozowicz Wincenty (Rakoszyn 1841/11)
  47. ---------- Michał x Burek Marianna (Rakoszyn 1840/6)
  48. ---------- Michał x Formanski Marianna (Rakoszyn 1854/4)
  49. ---------- Michał x Zasada Marianna (Rakoszyn 1844/1)
  50. ---------- Mikołaj x Borowiecki Kunegunda (Lgota Wielka 1867/23)
  51. ---------- Petronela x Selega Wawrzyniec (Rakoszyn 1865/6)
  52. ---------- Piotr x Jastrzebski Agnieszka (Rakoszyn 1844/3)
  53. ---------- Piotr x Kraski Salomea (Rakoszyn 1843/2)
  54. ---------- Piotr x Pasternak Małgorzata (Rakoszyn 1860/4)
  55. ---------- Piotr x Stardzewski Apolonia (Rakoszyn 1864/3)
  56. ---------- Rozalia x Pasternak Kazimierz (Rakoszyn 1842/1)
  57. ---------- Rozalia x Wolski Franciszek (Bebelno 1843/3)
  58. ---------- Stefan x Bogdał Marianna (Bebelno 1702/3)
  59. ---------- Teodora x Czapla Florian (Rakoszyn 1844/4)
  60. ---------- Walenty x Mularczyk Małgorzata (Rakoszyn 1841/18)
  61. ---------- Wawrzyniec x Radecki Petronela (Rakoszyn 1820/5)
  62. ---------- Wiktoria x Paździerski Wojciech (Kraków - św. Florian 1837/13)
  63. ---------- Wojciech x Marek Marianna (Rakoszyn 1828/6)
  64. ---------- Wojciech x Radecki Petronela (Rakoszyn 1836/9)
  65. ---------- Zofia x Bryła Antoni (Bebelno 1862/8)
  66. Mularek Agnieszka x Sliwa Paweł (Końskowola 1676/6)
  67. ---------- Jadwiga x Sablic Paweł (Końskowola 1651/14)
  68. Mularski Franciszek x Kaniowski Kunegunda (Kraków - św. Krzyż 1836/12)
  69. ---------- Franciszek x Kowalski Marcjanna (Dzierzgów 1832/57)
  70. ---------- Grzegorz x Książnikiewicz Salomea (Kraków - św. Szczepan 1830/21)
  71. ---------- Laurenty x Kędzierski Wiktoria (Żelazna 1877/23)
  72. ---------- Maciej x Chmielarski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1817/28)
  73. ---------- Marianna x Kawalski Józef (Kraków - św. Krzyż 1845/5)
  74. Mularz Andrzej x Gogloz Zofia (Końskowola 1653/57)
  75. ---------- Regina x Mioduski Andrzej (Barłożno 1744/5)
  76. Mulbierski N. x Brugmann Józef (Raciąż 1852/18)
  77. Mulcarek Kunegunda x Bartoszczyk Ignacy (Kościelec pow. kaliski 1816/12)
  78. Müldner Józef x Lierhammer Filipina (Kraków - Mariacka 1838/45)
  79. Mulik Anna x Kaźmierczak Jan (Płock 1864/64)
  80. ---------- Barbara x Drozdol Jakób (Koprzywnica 1825/10)
  81. ---------- Brygida x Skorupa Walenty (Koprzywnica 1864/53)
  82. ---------- Marianna x Ziękoski Tomasz (Koprzywnica 1856/50)
  83. ---------- Stanisław x Nowak Franciszka (Koprzywnica 1834/19)
  84. Mulikiewicz Jakub x Gorniewicz Konstancja (Raciąż 1763/4)
  85. Mulinski Franciszka x Hoffmann August (Raciąż 1862/24)
  86. Mulkiewicz Anna x Gorecki Andrzej (Raciąż 1814/9)
  87. ---------- Katarzyna x Bermelt Paweł (Raciąż 1867/14)
  88. ---------- Paweł x Szulc Marianna (Raciąż 1800/18)
  89. ---------- Rozalia x Prill Jan (Raciąż 1860/19)
  90. ---------- Zuzanna x Ratza Bartłomiej (Raciąż 1817/14)
  91. Müll Józef x Podgórski Eleonora (Hrubieszów 1858/3)
  92. ---------- Romuald x Pajer Leokadia (Hrubieszów 1864/2)
  93. Müller Anna x Muller Józef (Gniew 1892/22)
  94. Muller Anna x Nagorski Paweł (Gniew 1822/28)
  95. ---------- Anna x Remus Piotr (Raciąż 1787/10)
  96. ---------- Antoni x Ryrziewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1848/2)
  97. ---------- Barbara x Mrozek Wojciech (Gniew 1823/29)
  98. ---------- Bogumiła x Czajkowski Jan (Papowo Toruńskie 1874/1)
  99. Müller Cyperla x Liebeskint Jakub (Zielonki 1838/4)
  100. ---------- Elżbieta x Filippi Paweł (Kraków - św. Florian 1838/40)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne