Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mrozewski (wyników 234):

  1. Mrochoń Franciszek x Kokot Anna (Dmenin 1868/7)
  2. Mrocik Jan x Zamarek Anna (Kraków - Wszyscy Święci 1822/28)
  3. Mrockowski Marcin x Wołolewicz Teresa (Gniew 1830/27)
  4. Mroczek Florentyna x Malinowski Michał (Pniewnik 1881/15)
  5. ---------- Franciszka x Chwałek Julianna (Koprzywnica 1862/19)
  6. ---------- Franciszka x Ściślak Ludwik (Górzno k. Garwolina 1863/14)
  7. ---------- Grzegorz x Figat Weronika (Okrzeja 1862/30)
  8. ---------- Jadwiga x Bida Walenty (Koprzywnica 1824/22)
  9. ---------- Jan x Mądry Józefa (Górzno k. Garwolina 1926/22)
  10. ---------- Józef x Zaleski Marianna (Pniewnik 1845/2)
  11. ---------- Julianna x Cuch Wincenty (Okrzeja 1861/11)
  12. ---------- Karol x Grzegorczyk Katarzyna (Pniewnik 1876/14)
  13. ---------- Katarzyna x Grodzki Tomasz (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1768/10)
  14. ---------- Katarzyna x Suchecki Franciszek (Działoszyce 1886/22)
  15. ---------- Kazimierz x Karpiński Justyna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1800/15)
  16. ---------- Magdalena x Koss Franciszek (Kraków - Mariacka 1813/68)
  17. ---------- Magdalena x Radzki Benedykt (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1756/1)
  18. ---------- Marianna x Ciszewski Kacper (Nieborów 1810/13)
  19. ---------- Marianna x Kryczka Michał (Okrzeja 1865/37)
  20. ---------- Marianna x Łysiak Jan (Górzno k. Garwolina 1941/1)
  21. ---------- Rozalia x Szymański Michał (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1798/14)
  22. ---------- Sebastian x Ciesielski Salomea (Hrubieszów 1872/16)
  23. ---------- Stanisław x Roguski Rozalia (Pniewnik 1880/2)
  24. ---------- Tomasz x Senewin Agnieszka (Końskowola 1656/14)
  25. ---------- Wincenty x Barański Katarzyna (Działoszyce 1884/25)
  26. ---------- Zofia x Konturek Paweł (Zakliczyn 1769/9)
  27. Mroczko Marianna x Skoroszewski Stanisław (Grudusk 1885/4)
  28. Mroczkowski Agnieszka x Kalinowski Jan (Koprzywnica 1820/10)
  29. ---------- Aniela x Szalej Jan (Okrzeja 1857/12)
  30. ---------- Anna x Degudaj Ignacy (Papowo Toruńskie 1856/8)
  31. ---------- Antoni x Piechowicz Józefa (Płock 1862/18)
  32. ---------- Dominik x Makowski Marianna (Papowo Toruńskie 1798/8)
  33. ---------- Franciszek x Popiel Eleonora (Skała 1832/10)
  34. ---------- Helena x Janowski Ludwik (Mierzyn 1884/2)
  35. ---------- Jan x Gajewski Julianna (Papowo Toruńskie 1858/7)
  36. ---------- Jan x Michalczewski Katarzyna (Białobrzegi 1862/6)
  37. ---------- Józef x Kowalczyk Marianna (Brzeziny 1774/1686)
  38. ---------- Julianna x Neumann Jan (Papowo Toruńskie 1862/8)
  39. ---------- Karolina x Plewczyński Augustyn (Gnojno 1865/1)
  40. ---------- Katarzyna x Ceberek Antoni (Koprzywnica 1825/7)
  41. ---------- Konstancja x Testewicz Franciszek (Hrubieszów 1859/13)
  42. ---------- Krzysztof x Dłutek Kunegunda (Brzeziny 1796/2)
  43. ---------- Maciej x Frohne Karolina (Kraków - św. Anna 1850/3)
  44. ---------- Magdalena x Piotrowicz Franciszek (Klimontów 1852/2)
  45. ---------- Marianna x Krakowiak Marcin (Mierzyn 1880/20)
  46. ---------- Pelagia x Czechowski Kazimierz (Koprzywnica 1873/5)
  47. ---------- Petronela x Kotowski Paweł (Koprzywnica 1825/19)
  48. ---------- Piotr x Kamocki Katarzyna (Dmenin 1641/6)
  49. ---------- Tekla x Ziemnicki Wincenty (Klimontów 1858/8)
  50. ---------- Weronika x Wojtasiewicz Kacper (Okrzeja 1849/16)
  51. ---------- Wiktoria x Sikorski Jakub (Ludzisko 1825/0)
  52. ---------- Wojciech x Pośnik Anna (Białobrzegi 1833/5)
  53. ---------- Wojciech x Tracz Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/20)
  54. Mroczyński Aniela x Chmura Piotr (Płock 1886/57)
  55. ---------- Stanisław x Górski Katarzyna (Gnojno 1736/5)
  56. Mrok Józef x Wójcik Józefa (Pniewnik 1874/24)
  57. Mrosewski Andrzej x Pawelski Katarzyna (Stężyca 1864/28)
  58. Mrosk Regina x Syska Wojciech (Końskowola 1656/21)
  59. Mrośkowicz Józefa x Pichit Michał (Lgota Wielka 1849/20)
  60. ---------- Wiktoria x Ślusarczyk Ignacy (Lgota Wielka 1846/26)
  61. Mroszewicz Franciszka x Krisieński Franciszek (Papowo Toruńskie 1849/9)
  62. Mroszowski Małgorzata x Chumnicki Łukasz (Koprzywnica 1827/4)
  63. Mrowca Władysław x Makowski Zofia (Gniew 1960/25)
  64. Mrowczeński Jakub x N. N. (Kraków - św. Mikołaj 1813/1)
  65. ---------- Marianna x Wojnarowksi Kasper (Kraków - Mariacka 1834/64)
  66. Mrowczyński Jan Paweł x Wuykiewicz Marianna (Kazimierz Biskupi 1819/10)
  67. ---------- Jan x Skrzypkoski Antonina (Kazimierz Biskupi 1827/22)
  68. Mrowczynski Magdalena x Roiewski Lambert (Kazimierz Biskupi 1858/14)
  69. Mrowczyński Maria x Chudziński Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1833/69)
  70. Mrowczynski Marianna x Dryanski Marcin (Kazimierz Biskupi 1858/12)
  71. ---------- Sylwester x Pargulski Franciszka (Dobrzejewice 1853/1)
  72. Mrowic Jakub x Swider Katarzyna (Kraków - św. Anna 1825/25)
  73. Mrowiec Marianna x Wolfkraum Wilhelm (Kraków - Wszyscy Święci 1832/3)
  74. ---------- Tekla x Silko Błażej (Działoszyce 1836/2)
  75. Mrowiecki Antoni x Grabowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/30)
  76. ---------- Benedykt x Sroczyński Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1820/31)
  77. Mrowieński Justyna x Wiśniewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1831/9)
  78. Mrowińska Franciszka x Jończyk Teofil (Skórkowice 1887/23)
  79. Mrowiński Antonina x Stasiński Michał (Bełdów 1893/7)
  80. ---------- Jan x Danielski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1833/57)
  81. ---------- Marianna x Bieganowski Stefan (Papowo Toruńskie 1797/3)
  82. ---------- Marianna x Paterski Maciej (Mikstat 1824/10)
  83. ---------- Piotr x Zołostowicz Katarzyna (Mikstat 1843/8)
  84. ---------- Regina x Krzywański Szymon (Mikstat 1853/9)
  85. Mrowka Jan x Baran Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1833/24)
  86. ---------- Marianna x Zapałowicz Kazimierz (Kraków - św. Mikołaj 1830/43)
  87. Mroz Jarosław Jan x Tuszkiewicz Gabriela Katarzyna (Raciąż 1993/2)
  88. ---------- Józef x Wilchellmm Marianna (Dmenin 1856/12)
  89. ---------- Magdalena x Anszperger (Henberger) Franciszek (Grocholice 1882/9)
  90. ---------- Stefania x Chotkowski Marcin (Niekrasów Świętokrzyski 1934/17)
  91. Mrozek Anna x Tucholka Jan (Gniew 1853/81)
  92. ---------- Antoni x Krzysztofik Franciszka (Dzierzgów 1825/7)
  93. ---------- Antoni x Wentowski Rozalia (Gniew 1902/4)
  94. ---------- Błażej x Popczyk Magdalena (Dzierzgów 1824/21)
  95. ---------- Franciszek Antoni x Pawlikowski Marta (Gniew 1909/10)
  96. ---------- Franciszek x Schuster Julia (Gniew 1886/40)
  97. ---------- Franciszek x Struzik Justyna (Dzierzgów 1828/4)
  98. ---------- Franciszka x Gorski Maciej (Gniew 1882/36)
  99. Mrożek Helena x Nowack Herbert (Gniew 1925/9)
  100. Mrozek Jadwiga x Brucki Alfons (Gniew 1928/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne