Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mróczkowski (wyników 112):

  1. Mróczak Magdalena x Baterski Michał (Koprzywnica 1833/1)
  2. Mróczkoski Katarzyna x Stylski Franciszek (Koprzywnica 1828/28)
  3. Mróczkowski Antoni x Klubiński Marianna (Koprzywnica 1835/29)
  4. ---------- Katarzyna x Kozłoski Ignacy (Koprzywnica 1865/23)
  5. ---------- Stefan x Czermiński Antonina (Koprzywnica 1832/56)
  6. Mrówa Katarzyna x Hupdyjo Wawrzyniec (Gieczno 1821/23)
  7. Mrówczak Gertruda x Gardzieli Tomasz (Dmenin 1756/2)
  8. Mrówczanka Agnieszka x Kowalczyk Jan (Brzeziny 1795/3)
  9. ---------- Barbara x Pastuszak Bartłomiej (Brzeziny 1790/4)
  10. ---------- Łucja x Pastuszak Bartłomiej (Brzeziny 1794/12)
  11. ---------- Łucja x Romanek Sebastian (Brzeziny 1792/20)
  12. ---------- Marianna x Cyprian Wincenty (Brzeziny 1790/20)
  13. ---------- Marianna x Gawroński Jakub (Brzeziny 1799/17)
  14. Mrówczyńska Franciszka x Żałoba Stefan (Brzeziny 1794/14)
  15. Mrówczyński Antoni x Rybacki Marianna (Kazimierz Biskupi 1845/11)
  16. ---------- Błażej x Kaczyńska Antonina (Brzeziny 1798/12)
  17. ---------- Felicjan x Popielawska Agata (Brzeziny 1781/1873)
  18. ---------- Franciszek x Jankowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1904/25)
  19. ---------- Franciszka x Dławichowski Józef (Kazimierz Biskupi 1892/14)
  20. ---------- Franciszka x Wapniarski Wojciech (Kazimierz Biskupi 1899/10)
  21. ---------- Hubert x Depczyński Antonina (Kazimierz Biskupi 1904/11)
  22. ---------- Hubert x Depczyński Antonina (Kazimierz Biskupi 1904/11)
  23. ---------- Ignacy x Karmański Katarzyna (Mileszki 1857/13)
  24. ---------- Jakub x Wiśniewski Aniela (Hrubieszów 1839/15)
  25. ---------- Józefa x Patoła Feliks (Kraków - Mariacka 1836/68)
  26. ---------- Józefa x Spoczyński Stanisław (Hrubieszów 1867/18)
  27. ---------- Marianna x Hajduk Kacper (Okrzeja 1829/21)
  28. ---------- Wincenty x Dławichowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1925/8)
  29. ---------- Wincenty x Rybacki Marianna (Kazimierz Biskupi 1926/16)
  30. Mrówka Adam x Młynarczyk Łucja (Brzeziny 1783/1913)
  31. ---------- Agnieszka x Kołodziejczyk Franciszek (Brzeziny 1776/1746)
  32. ---------- Agnieszka x Owczarek Tomasz (Brzeziny 1781/1852)
  33. ---------- Andrzej x Karbowski Jadwiga (Kraszewice 1892/28)
  34. ---------- Andrzej x Koperniak Jadwiga (Brzeziny 1773/1674)
  35. ---------- Andrzej x Sroka Elżbieta (Brzeziny 1784/1941)
  36. ---------- Dorota x Sobczak Bartłomiej (Brzeziny 1784/1939)
  37. ---------- Franciszka x Wojtołowski Tomasz (Brzeziny 1779/1823)
  38. ---------- Jan x Łabudziński Julianna (Kraków - św. Szczepan 1847/41)
  39. ---------- Józef x Tomkówna Anastazja (Brzeziny 1798/29)
  40. ---------- Katarzyna x Pietrzak Jan (Brzeziny 1772/1655)
  41. ---------- Katarzyna x Szewczyk Łukasz (Dmenin 1763/1)
  42. ---------- Marianna x Wojtołowski Tomasz (Brzeziny 1779/1818)
  43. ---------- Mateusz x Klczyk Marianna (Jeżów 1822/11)
  44. ---------- Mateusz x N. Marianna (Brzeziny 1770/1621)
  45. ---------- Mateusz x Pawełek Marianna (Połaniec 1874/32)
  46. ---------- Mateusz x Sewroz Marianna (Połaniec 1865/63)
  47. ---------- Paweł x Wojdal Antonina (Brzeziny 1795/28)
  48. ---------- Piotr x Cieślak Katarzyna (Brzeziny 1774/1682)
  49. ---------- Teodora x Broniarek Andrzej (Żelazna 1885/14)
  50. ---------- Tomasz x Szymek Marianna (Brzeziny 1783/1919)
  51. Mróz Adam x Godzwon Jadwiga (Połaniec 1872/24)
  52. ---------- Agnieszka x Szymański Wojciech (Łoniów 1821/96)
  53. ---------- Agnieszka x Zmroziński Józef (Łoniów 1821/107)
  54. ---------- Anastazja x Bartczak Marcin (Kazimierz Biskupi 1925/42)
  55. ---------- Anastazy x Dolny Irena (Gniew 1952/9)
  56. ---------- Anna x Godlewski Jan (Gnojno 1817/17)
  57. ---------- Anna x Patzer Daniel Gottlib (Jeżów 1819/8)
  58. ---------- Anna x Podleś Jan (Brok 1833/18)
  59. ---------- Anna x Przychodzień Jan (Górzno k. Garwolina 1893/21)
  60. ---------- Antonina x Zadka Baltazar (Kraszewice 1891/45)
  61. ---------- Ewa x Drozd Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1924/5)
  62. ---------- Franciszek x Jankowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1921/34)
  63. ---------- Franciszek x Oszust Marianna (Surhów 1864/3)
  64. ---------- Franciszka x Strzępek Michał (Połaniec 1878/1)
  65. ---------- Genowefa x Myl Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1940/14)
  66. ---------- Jadwiga x Czapliński Jan (Gieczno 1820/23)
  67. ---------- Jadwiga x Słabo Józef (Koprzywnica 1843/31)
  68. ---------- Jadwiga x Tomczak Mikołaj (Gieczno 1822/10)
  69. ---------- Jakób x Tomaszewski Magdalena (Brok 1828/19)
  70. ---------- Jan x Kaźmierski Agnieszka (Ludzisko 1832/0)
  71. ---------- Jan x Mucha Helena (Górzno k. Garwolina 1942/34)
  72. ---------- Jan x Wiązowski Franciszka (Górzno k. Garwolina 1852/10)
  73. ---------- Jan x Woźniak Teofila (Kazimierz Biskupi 1894/15)
  74. ---------- Janina x Chodkowski Roman (Niekrasów Świętokrzyski 1942/7)
  75. ---------- Józef x Grzesiuk Marianna (Surhów 1854/6)
  76. ---------- Józef x Krzemiński Katarzyna (Cisów 1938/2)
  77. ---------- Józef x Wiązowski Benedykta (Górzno k. Garwolina 1869/3)
  78. ---------- Józefa x Dziecinek Antoni (Niekrasów Świętokrzyski 1930/1)
  79. ---------- Józefa x Wielgo Karol (Pniewnik 1880/19)
  80. ---------- Julia x Sztomberg Maciej (Gieczno 1822/1)
  81. ---------- Katarzyna x Jaroń Tomasz (Górzno k. Garwolina 1888/13)
  82. ---------- Katarzyna x Kotarba Mateusz (Kraków - św. Anna 1832/21)
  83. ---------- Katarzyna x Kupisiak Jan (Brok 1819/4)
  84. ---------- Katarzyna x Malinowski Ignacy (Cisów 1900/4)
  85. ---------- Katarzyna x Pielak Franciszek (Hrubieszów 1858/1)
  86. ---------- Kazimierz x Maciński Stanisława (Kazimierz Biskupi 1933/40)
  87. ---------- Kazimierz x Śladewski Marianna (Brok 1824/18)
  88. ---------- Lucyna x Ćwikła Szczepan (Surhów 1866/18)
  89. ---------- Łukasz x Mirucki Agnieszka (Ludzisko 1836/0)
  90. ---------- Maciej x Kuchta Katarzyna (Opole Lubelskie 1860/60)
  91. ---------- Magdalena x Ducki Jan (Brok 1834/32)
  92. ---------- Marianna x Hanus Marcin (Kazimierz Biskupi 1918/35)
  93. ---------- Marianna x Karpinski Tomasz (Górzno k. Garwolina 1886/2)
  94. ---------- Marianna x Krasowski Jan (Surhów 1870/5)
  95. ---------- Marianna x Leń Kacper (Działoszyce 1885/10)
  96. ---------- Marianna x Mazankiewicz Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1811/32)
  97. ---------- Marianna x Naklicki Andrzej (Surhów 1859/24)
  98. ---------- Marianna x Parzyszek Wincenty (Górzno k. Garwolina 1803/20)
  99. ---------- Marianna x Przenny Jakub Józef (Opole Lubelskie 1860/71)
  100. ---------- Marianna x Sowa Piotr (Niekrasów Świętokrzyski 1940/13)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne