Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Moskwa (wyników 205):

  1. Mosak Magdalena x Batorski Kazimierz (Koprzywnica 1859/5)
  2. Mosakowski Marceli x Olk Katarzyna (Łomna 1883/21)
  3. ---------- Paweł x Lewandowski Rozalia (Papowo Toruńskie 1839/21)
  4. ---------- Teofil x Lipski Petronela (Łomna 1889/1)
  5. ---------- Walenty x Brzuchowski Felicja (Pniewnik 1778/225)
  6. Mosalski Barbara x Tabaczkowski Wojciech (Hrubieszów 1812/37)
  7. Mosarzyna Anna x Gąsiorek Mateusz (Pniewnik 1752/38)
  8. Moscicki Piotr x Roguski Katarzyna (Pniewnik 1802/115)
  9. Mosczenski Adam x Ernest Marianna (Gniew 1830/26)
  10. Mosek Bogusław x Mielke Łucja (Gniew 1960/32)
  11. Mosiakoski Józef x Pawlikoski Katarzyna (Czermno 1859/11)
  12. ---------- Stanisław x Zaleski Katarzyna (Czermno 1862/3)
  13. Mosiejuk Marianna x Czykier Michal (Kolembrody, par. grekokatolicka 1859/1)
  14. Mosiek Krystyna x Szarzała Mikołaj (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1826/15)
  15. ---------- Marianna x Dura Paweł (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/6)
  16. Mosielcki Walenty x Markiewicz Magdalena (Raciążek 1853/13)
  17. Mosiewicz Karol x Rówieńkowski Franciszka (Dederkały 1842/2)
  18. Mosiewski Marianna x Lercha Ignacy (Gniew 1817/26)
  19. Mosin Julianna x Adamowski Kazimierz (Borzykowa 1853/2)
  20. Mosińska Marianna x Stolarczyk Antoni (Dmenin 1864/2)
  21. Mosiński Aniela x Jóźwiak Wojciech (Dmenin 1895/18)
  22. ---------- Eleonora x Marczak Franciszek (Dmenin 1894/34)
  23. ---------- Elżbieta x Życiński Tomasz (Dmenin 1870/9)
  24. ---------- Florentyna x Stempień Wawrzyniec (Dmenin 1893/22)
  25. ---------- Franciszek x Solarz Katarzyna (Dmenin 1894/33)
  26. ---------- Franciszka Józefa x Gałązka Michał (Dmenin 1879/1)
  27. ---------- Józefa x Rudek Mikołaj (Dmenin 1892/7)
  28. ---------- Katarzyna x Piotrowski Jakub (Dmenin 1886/16)
  29. ---------- Leon x Świerczyński Marianna (Dmenin 1878/15)
  30. ---------- Marianna x Filipczak Marcin (Grocholice 1887/11)
  31. ---------- Nepomucen x Polewski Karolina (Dmenin 1841/18)
  32. ---------- Piotr Paweł x Studniarczyk Katarzyna (Dmenin 1882/9)
  33. ---------- Rozalia x Lesiakowski Jan (Dmenin 1858/4)
  34. ---------- Stanisława x Wilczek Michał (Dmenin 1894/5)
  35. Mosiołek Agnieszka x Zdziech Wincenty (Chlewiska 1837/13)
  36. ---------- Antonina x Słotwiński Wincenty (Chlewiska 1838/37)
  37. ---------- Apolonia x Głowacki Grzegorz (Chlewiska 1827/13)
  38. ---------- Benedykt x Dąbrowa Marianna (Chlewiska 1837/14)
  39. ---------- Benedykt x Nowicki Anastazja (Chlewiska 1839/58)
  40. ---------- Elżbieta x Baran Franciszek (Chlewiska 1834/17)
  41. ---------- Ewa x Juźwik Mikołaj (Chlewiska 1829/13)
  42. ---------- Florian x Koralewicz Tekla (Chlewiska 1829/15)
  43. ---------- Franciszek x Koselski Magdalena (Chlewiska 1828/33)
  44. ---------- Jakub x Słoń Franciszka (Chlewiska 1830/13)
  45. ---------- Jan x Piejas Tekla (Chlewiska 1832/32)
  46. ---------- Jan x Zagdan Marianna (Chlewiska 1839/51)
  47. ---------- Józefa x Sykuła Jacek (Chlewiska 1837/10)
  48. ---------- Karol x Pietras Rozalia (Chlewiska 1834/20)
  49. ---------- Konstancja x Kućwir Wojciech (Chlewiska 1839/36)
  50. ---------- Maciej x Pietras Tekla (Chlewiska 1837/3)
  51. ---------- Magdalena x Jama Antoni (Chlewiska 1832/30)
  52. ---------- Marianna x Sabat Wojciech (Chlewiska 1830/23)
  53. ---------- Stanisław x Zgoda Urszula (Chlewiska 1832/18)
  54. ---------- Szymon x Kućwir Tekla (Chlewiska 1831/8)
  55. ---------- Tekla x Korolewicz Franciszek (Chlewiska 1837/27)
  56. ---------- Wojciech x Słoń Anastazja (Chlewiska 1838/22)
  57. Mosk Estera x Jekowicz Kalman (Klimontów 1821/112)
  58. ---------- Estera x Szulmanowicz Leybuś (Klimontów 1821/154)
  59. Moska Rozalia x Orlikowski Andrzej (Luszyn 1861/4)
  60. Moskal Franciszka x Ciochoń Andrzej (Kraków - Mariacka 1830/10)
  61. ---------- Franciszka x Głębocki Antoni (Kraków - Mariacka 1825/62)
  62. ---------- Franciszka x Kalusza Adam (Kazimierz Biskupi 1821/30)
  63. ---------- Jakub x Ryśkiewicz Barbara (Kazimierz Biskupi 1822/5)
  64. ---------- Józefa x Grochowski Andrzej (Kazimierz Biskupi 1827/17)
  65. ---------- Kazimierz x Żarnowski Agata (Dmenin 1740/3)
  66. Moskała Wojciech x Trąbka Teresa Jadwiga (Kraków - Mariacka 1815/78)
  67. Moskalak Agnieszka x Staszczak Wawrzyniec (Luszyn 1853/4)
  68. ---------- Paweł x Frankowski Rozalia (Luszyn 1858/3)
  69. Moskalik Barbara x Błachowicz Józef (Dmenin 1768/1)
  70. ---------- Jakub x Magielski Apolonia (Kraków - Boże Ciało 1818/77)
  71. ---------- Józef x Pawłówka Jadwiga (Dmenin 1769/2)
  72. ---------- Mikołaj x Krakowin Franciszka (Dmenin 1764/9)
  73. ---------- Mikołaj x N. Marianna (Dmenin 1784/5)
  74. Moskalówka Barbara x Błachowicz Józef (Dmenin 1768/1)
  75. Moskalski Andrzej x Major Franciszka (Kraków - Boże Ciało 1812/76)
  76. ---------- Jan x Binkiewicz Anna Antonina (Kraków - św. Szczepan 1837/28)
  77. Moskawa Sta x Herszkowicz Leyba (Klimontów 1815/94)
  78. Moskera Józef x Pecz Katarzyna (Zborówek 1882/18)
  79. Moskowic Cylka x Gerszonowic Dawid (Białobrzegi 1822/4)
  80. Moskowicz Abram x Szajewicz Dwora (Koprzywnica 1818/1)
  81. ---------- Dwora x Leybowicz Szymsio (Zbuczyn 1810/164)
  82. ---------- Icek x Szymonowicz Idka (Czemierniki 1812/16)
  83. ---------- Lejb x Herszkowicz Maria (Zbuczyn 1811/283)
  84. ---------- Lewek x Jeracl Genta (Czermno 1811/4)
  85. ---------- Majer x Woltowicz Ruchla (Połaniec 1820/60)
  86. ---------- Szaja x Jakowicz Trauda (Koprzywnica 1818/17)
  87. ---------- Szmel x Leyzerowicz Gitla (Klimontów 1821/127)
  88. Moskowski Ignacy x Borlewski Marianna (Dobrzejewice 1849/6)
  89. Moskwa Agnieszka x Stochmal Andrzej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1827/4)
  90. ---------- Anastazja x Dybała Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1789/11)
  91. ---------- Andrzej x Kozieł Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/6)
  92. ---------- Anna x Działak Paweł (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1870/6)
  93. ---------- Apolonia x Lasak Leon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1885/1)
  94. ---------- Barbara x Boroń Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1797/4)
  95. ---------- Barbara x Krawczyk Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/3)
  96. ---------- Florian x Grabala Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1816/1)
  97. ---------- Franciszka x Oczkowski Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/4)
  98. ---------- Jakub x Sobczyk Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/7)
  99. ---------- Jan x Andrejas Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/1)
  100. ---------- Jan x Binkiewicz Anna Antonina (Kraków - św. Szczepan 1837/28)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne