Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Morzychowski (wyników 399):

  1. Moraczewski Katarzyna x Lewandowski Józef (Wieniec 1780/188)
  2. ---------- Katarzyna x Rataj Andrzej (Babsk 1818/2)
  3. ---------- Marcin x Kurnatowski Karolina (Wieniec 1809/529)
  4. ---------- Stanisław x Kaluba Konstancja (Kazimierz Biskupi 1862/13)
  5. Moraczyński Jan x Matuszewski Anastazja (Luszyn 1864/5)
  6. Morągowski Petronela x Majewski Jan (Kraków - Mariacka 1836/18)
  7. Morak Jan x Steinbach Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1836/36)
  8. ---------- Małgorzata x Miszewski Emil (Kraków - Mariacka 1826/23)
  9. Moralczyk Adam x Zieliński Helena (Kraków - Boże Ciało 1822/3)
  10. Moralewski Franciszek x Jagodziński Władysława (Kazimierz Biskupi 1919/39)
  11. Moraniecki Józef x Gasiński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1837/67)
  12. Morański Wojciech x Smaciarzyński Salomea (Kraków - św. Salwator 1850/26)
  13. Moraś Kunegunda x Pawlak Wawrzyniec (Okrzeja 1850/26)
  14. Morasiuk Józef x Płatek Marianna (Górzno k. Garwolina 1719/7)
  15. Moraszkiewicz Karolina x Rudnik Izydor (Hrubieszów 1868/16)
  16. Moratowski Marianna x Zielinski Paweł (Dobrzejewice 1846/2)
  17. Morawa Antoni x Żurek Katarzyna (Kraków - św. Salwator 1842/4)
  18. ---------- Apolonia x Jankowski Józef (Skała 1803/2)
  19. ---------- Ignacy Piotr x Siennicki Marianna Agnieszka (Kraków - św. Florian 1844/25)
  20. ---------- Jadwiga x Kumala Michał (Kraków - św. Salwator 1825/101)
  21. ---------- Jakub x Staniaszek Marianna (Mileszki 1849/6)
  22. ---------- Kasper x Berski Anna (Kraków - Boże Ciało 1838/6)
  23. ---------- Magdalena x Trzeciak Feliks (Kraków - św. Salwator 1830/94)
  24. ---------- Marianna x Łąka Wawrzyniec (Kraków - św. Salwator 1842/22)
  25. ---------- Marianna x Uja Jan (Kraków - Katedra 1836/31)
  26. ---------- Mikołaj x Tomula Łucja (Kraków - Mariacka 1816/9)
  27. Morawczyk Grzegorz x Krzysiownik Regina (Końskowola 1655/3)
  28. ---------- Marianna x Mańka Stanisław (Działoszyce 1832/18)
  29. Morawiak Franciszek x Satryd Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1828/17)
  30. Morawianka Małgorzata x Wichrowski Andrzej (Barłożno 1760/7)
  31. Morawicki Ignacy x Buliński Konstancja (Dzierzgów 1833/18)
  32. ---------- Józef x Sadowski Salomea (Kraków - Wszyscy Święci 1818/20)
  33. ---------- Piotr x Zralski Antonina (Kraków - Wszyscy Święci 1833/55)
  34. Morawiec Franciszek x Sobierajski Marianna (Działoszyce 1839/14)
  35. ---------- Jadwiga x Waltal Jakub (Działoszyce 1839/5)
  36. ---------- Józef x Mazur Marianna (Kraków - Mariacka 1814/89)
  37. ---------- Katarzyna x Bryła Jan (Kraków - Mariacka 1812/57)
  38. ---------- Katarzyna x Karaś Jan (Kraków - Mariacka 1827/48)
  39. ---------- Małgorzata x Czepiec Tomasz (Kraków - Mariacka 1840/7)
  40. ---------- Rozalia x Sarna Jakub (Kraków - Mariacka 1825/17)
  41. ---------- Walenty x N. N. (Kraków - Mariacka 1847/12)
  42. ---------- Wiktoria x Młodzianowski Jan (Kraków - Mariacka 1835/39)
  43. Morawiecki Aniela x Piątkowski Antoni (Kraków - św. Salwator 1837/88)
  44. ---------- Apolonia x Fryzowski Józef (Kraków - św. Salwator 1827/34)
  45. ---------- Franciszek x Strzelecka Marianna (Kraków - Mariacka 1835/93)
  46. ---------- Jan x Ryl Domicela (Działoszyce 1847/6)
  47. ---------- Józefa x Włodarski Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1834/28)
  48. ---------- Piotr x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/4)
  49. ---------- Salomea x Bajer Sebastian (Kraków - św. Salwator 1833/31)
  50. ---------- Walenty x Folwarski Agnieszka (Kraków - Mariacka 1817/86)
  51. ---------- Wincenty x Syniski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1846/31)
  52. Morawska Katarzyna x Piątkowski Andrzej (Połaniec 1871/30)
  53. ---------- Magdalena x Wilk Jan (Połaniec 1875/45)
  54. ---------- Marianna x Kwiatkowski Michał (Połaniec 1872/27)
  55. Morawski Agata x Miodek Michał (Skała 1877/8)
  56. ---------- Agata x Pieprz Jan (Skała 1858/5)
  57. ---------- Agata x Zadęcki Kazimierz (Skała 1838/3)
  58. ---------- Agnieszka x Domagalski Franciszek (Skała 1879/3)
  59. ---------- Agnieszka x Kulczycki Józef (Kraków - św. Salwator 1829/68)
  60. ---------- Agnieszka x Piotrowski Jan (Skała 1851/14)
  61. ---------- Agnieszka x Woźnicki Mateusz (Grodzisk Mazowiecki 1848/32)
  62. ---------- Aleksandra x Jankowski Michał (Górzno k. Garwolina 1931/17)
  63. ---------- Ambroży x Katarzyński Katarzyna (Skała 1887/8)
  64. ---------- Andrzej x Boroń Małgorzata (Skała 1823/4)
  65. ---------- Andrzej x Czumaj Marianna (Pniewnik 1848/14)
  66. ---------- Andrzej x Fysz Teodora (Dobrzejewice 1858/3)
  67. ---------- Andrzej x Jankowski Marianna (Skała 1870/4)
  68. ---------- Andrzej x Katarzyński Marianna (Skała 1857/19)
  69. ---------- Andrzej x Lewandowski Marianna (Papowo Toruńskie 1813/4)
  70. ---------- Andrzej x Zadęcki Franciszka (Skała 1846/2)
  71. ---------- Andrzej x Zębrzuski Ludwika (Grudusk 1891/21)
  72. ---------- Anna x Gładysz Jan (Górzno k. Garwolina 1890/11)
  73. ---------- Antoni x Kołakowski Teofila (Grudusk 1868/4)
  74. ---------- Antoni x Morawski Teofila (Grudusk 1871/3)
  75. ---------- Antoni Teodor x Czaplicki Paulina (Grudusk 1866/17)
  76. ---------- Antoni x Zadęcki Franciszka (Skała 1884/6)
  77. ---------- Antonina x Marcinkiewicz Feliks (Skórkowice 1888/21)
  78. ---------- Antonina x Nowak Bartłomiej (Kazimierz Biskupi 1830/2)
  79. ---------- Antonina x Orłowski Dawid (Płock 1861/31)
  80. ---------- Apolonia x Boroń Tomasz (Skała 1883/2)
  81. ---------- Apolonia x Parzelski Piotr (Skała 1889/10)
  82. ---------- Apolonia x Śmigielski Wawrzyniec (Skała 1863/2)
  83. ---------- Apolonia x Szpak Norbert (Skała 1887/6)
  84. ---------- Apolonia x Wykurz Stefan (Skała 1824/6)
  85. ---------- August x Czyżewski Paulina (Gniew 1873/3)
  86. ---------- Dorota x Formiak Ludwik (Hrubieszów 1834/17)
  87. ---------- Elżbieta x Katarzyński Michał (Skała 1874/7)
  88. ---------- Feliks x Boroń Magdalena Marianna (Skała 1889/5)
  89. ---------- Feliks x Katarzyński Katarzyna (Skała 1855/2)
  90. ---------- Franciszek x Blaszyński Salomea (Skała 1850/5)
  91. ---------- Franciszek x Krawczyk Joanna (Skała 1882/15)
  92. ---------- Franciszek x Leszczyński Katarzyna (Skała 1888/5)
  93. ---------- Franciszek x Odrobiński Salomea (Skała 1874/12)
  94. ---------- Franciszek x Pietrzak Antonina (Płock 1887/74)
  95. ---------- Franciszek x Porzelski Tekla (Skała 1837/7)
  96. ---------- Franciszek x Rogowicz Katarzyna (Kazimierz Biskupi 1861/8)
  97. ---------- Franciszek x Rusak Helena (Górzno k. Garwolina 1928/10)
  98. ---------- Franciszek x Wiaczynowski Justyna (Skórkowice 1875/20)
  99. ---------- Franciszek x Ziarkowski Helena (Skała 1872/4)
  100. ---------- Franciszka x Jatczak Michał (Grudusk 1891/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne