Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Molowka (wyników 129):

  1. Mol Apolonia x Krzywań Nepomucen (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/3)
  2. ---------- Jan x Kwiecień Teresa (Gnojno 1738/7)
  3. ---------- Jan x Urban Marianna (Gnojno 1742/17)
  4. ---------- Kasper x Chlipalski Rozalia Marianna (Kraków - św. Florian 1844/42)
  5. ---------- Kazimierz x Majcher Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1836/28)
  6. ---------- Maciej x Paluś Bronisława (Kraków - św. Salwator 1843/28)
  7. ---------- N. x N. Katarzyna (Końskowola 1679/7)
  8. ---------- Rozalia x Socha Jan (Kraków - św. Mikołaj 1832/2)
  9. ---------- Salomea x Wasko Kasper (Kraków - św. Szczepan 1836/5)
  10. Mola Franciszek x Paluch Marianna (Działoszyce 1872/18)
  11. ---------- Marianna x Gajówka Iwan (Działoszyce 1874/2)
  12. Molak Jan x Paziewski Feliksa (Górzno k. Garwolina 1939/25)
  13. ---------- Tadeusz x Pawlina Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1971/27)
  14. Molanda Jan x Gawlak Agnieszka (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1827/4)
  15. ---------- Jan x Pustułka Kunegunda (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/5)
  16. ---------- Maciej x Marczyk Katarzyna Klara (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1873/6)
  17. ---------- Zofia x Pustułka Stanisław (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1820/4)
  18. Molas Marianna x Deja Konstanty (Raciąż 1857/16)
  19. Molczyk Wojciech x Podsadniak Zofia (Dmenin 1846/13)
  20. Moldaj Danuta x Szkut Henryk (Raciąż 1992/1)
  21. Moldenhau Adolfina x Sztökol Augustyn Golthels (Czermno 1826/10)
  22. Moldenhaur Julianna x Kerlin Karol Fryderyk (Czermno 1822/6)
  23. Moldenhaus Franciszka x Piergalski Józef (Gniew 1849/68)
  24. Molęcki Agnieszka x Resowicz Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1826/37)
  25. ---------- Franciszka x Wilczyński Szczepan (Kraków - św. Szczepan 1829/36)
  26. ---------- Jadwiga x Zbirski Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1816/8)
  27. Moleda Anna x Fabiński Franciszek (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1834/1)
  28. Molęda Józef x Jaworski Apolonia (Kraków - Wszyscy Święci 1836/46)
  29. Molędowski Marianna x Sadkowski Kajetan (Bodzentyn 1866/1)
  30. Molędzi Katarzyna x Woycik Mateusz (Irządze 1811/6)
  31. Molędzki Zofia x Kozłowski Józef (Kraków - św. Szczepan 1831/1)
  32. Molek Anastazja x Mrozkowicz Józef (Lgota Wielka 1827/8)
  33. ---------- Barbara x Bugajski Błażej (Lgota Wielka 1832/20)
  34. ---------- Idzi x Kubiak Marianna (Lgota Wielka 1837/1)
  35. Molencki Jacek JanRajmund x Humowicki Franciszka (Kraków - św. Florian 1844/12)
  36. Molend Katarzyna x Wender Szymon (Gniew 1906/46)
  37. Molenda Adam x Kacel Józefa (Działoszyce 1853/1)
  38. ---------- Aleksander x Bijak Marianna (Działoszyce 1875/3)
  39. ---------- Aleksander x Kocel Ludwika (Działoszyce 1858/17)
  40. ---------- Anna x Radomski Józef (Gniew 1843/50)
  41. ---------- Brygida x Wionczek Tomasz (Działoszyce 1875/6)
  42. ---------- Ewa x Michalak Wincenty (Gródek 1890/4)
  43. ---------- Filip x Jezuita Anastazja (Gródek 1885/9)
  44. ---------- Franciszka x Krajewski Jan (Gródek 1888/10)
  45. ---------- Jadwiga x Dzios Roch (Gródek 1888/4)
  46. ---------- Jadwiga x Wronczek Paweł (Działoszyce 1882/12)
  47. ---------- Jakub x Wiśniewski Franciszka (Gródek 1890/6)
  48. ---------- Jan x Bernacik Aniela (Gródek 1890/9)
  49. ---------- Jan x Kuciarski Franciszka (Gródek 1889/11)
  50. ---------- Jan x Lewicki Anna (Gniew 1838/29)
  51. ---------- Jan x Żak Anna (Gródek 1889/2)
  52. ---------- Józef x Ragoń Marianna (Działoszyce 1888/18)
  53. ---------- Józef x Terlecka Marianna (Kazimierza Mała 1879/4)
  54. ---------- Józefa x Brzozowski Józef (Gródek 1893/17)
  55. ---------- Józefa x Niedzielski Józef (Działoszyce 1884/24)
  56. ---------- Józefa x Suchecki Józef (Gródek 1893/16)
  57. ---------- Justyna x Maj Jacek (Gródek 1887/10)
  58. ---------- Katarzyna x Michalak Łukasz (Gródek 1889/5)
  59. ---------- Katarzyna x Molenda Tomasz (Gródek 1893/11)
  60. ---------- Katarzyna x Wasiłek Józef (Gródek 1893/22)
  61. ---------- Leon x Zawadzak Ewa (Gródek 1879/14)
  62. ---------- Małgorzata x Bassaj Wincenty (Gródek 1888/9)
  63. ---------- Marian x Berliński Zofia (Gniew 1960/31)
  64. ---------- Marianna x Michalak Jan (Gródek 1892/1)
  65. ---------- Marianna x Muszyński Adam (Gródek 1879/4)
  66. ---------- Marianna x Oryl Józef (Gródek 1882/1)
  67. ---------- Marianna x Zawadzak Marian (Gródek 1888/3)
  68. ---------- Piotr x Ziemka Marianna (Gródek 1892/9)
  69. ---------- Szymon x Sztobryn Katarzyna (Gródek 1892/7)
  70. ---------- Tomasz x Molenda Katarzyna (Gródek 1893/11)
  71. ---------- Walenty x Rogoża Małgorzata (Działoszyce 1845/17)
  72. ---------- Wawrzyniec x Szalań Ewa (Kraków - św. Szczepan 1827/55)
  73. ---------- Weronika x Adamiec Jan (Gródek 1894/7)
  74. ---------- Wojciech x Jarosz Wiktoria (Działoszyce 1884/12)
  75. ---------- Wojciech x Pozłotko Marianna (Działoszyce 1874/9)
  76. Molendowski Tomasz x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/11)
  77. Moleński Aniela x Juszczyk Piotr (Dmenin 1897/4)
  78. ---------- Mateusz x Hapczyński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1796/9)
  79. Moler Franciszek x Myszkowski Katarzyna (Kraków - Mariacka 1822/57)
  80. Molewinski Franciszek x Długonski Anna (Gniew 1808/26)
  81. Molgendaj Paulin x Niziński Józefa (Płock 1866/4)
  82. Molicki Agnieszka x Wagner Franciszek (Kraków - św. Florian 1834/148)
  83. ---------- Jan x Balcer Magdalena (Łoniów 1816/74)
  84. ---------- Stanisław x Hmieński Magdalena (Kraków - Mariacka 1829/35)
  85. Molier Marianna x Markowski Józef (Kraków - Mariacka 1837/55)
  86. Molik Andrzej x Niemiec Marianna (Kraków - św. Anna 1847/13)
  87. ---------- Anna x Kowalski Józef (Kraków - Mariacka 1826/64)
  88. ---------- Franciszek x Dąbrowski Anna (Lgota Wielka 1821/14)
  89. ---------- Gertruda x Józefek Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1820/8)
  90. ---------- Kazimierz x Krzesiński Regina (Kraków - św. Szczepan 1841/47)
  91. ---------- Łukasz x Rożek Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1837/19)
  92. ---------- Magdalena x Budynowicz Tomasz (Kraków - św. Florian 1838/90)
  93. ---------- Marianna x Kieresiński Karol (Kraków - św. Florian 1841/28)
  94. ---------- Marianna x Samborski Izydor (Kraków - św. Mikołaj 1812/66)
  95. ---------- Scholastyka x Czapla Kasper (Kraków - Boże Ciało 1819/47)
  96. ---------- Scholastyka x Szczepankiewicz Benedykt (Kraków - Boże Ciało 1815/35)
  97. ---------- Wawrzyniec x Ulbrych Antonina (Dmenin 1894/7)
  98. Molikiewicz Marianna x Hegerle Mateusz (Kraków - Mariacka 1839/39)
  99. Molikiweicz Wojciech x Stopnik Babianna (Kraków - św. Szczepan 1845/52)
  100. Moliński Marianna x Wysocki Antoni (Opole Lubelskie 1858/80)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne