Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Miller (wyników 43):

  1. Milder Maria x Kloc Mordechaj (Hrubieszów 1815/22)
  2. Miler Antoni x Antosiewicz Paulina (Łomna 1887/9)
  3. ---------- Jan x Kordaleski Małgorzata (Łomna 1888/15)
  4. ---------- Julianna x Wendler Adolf (Mileszki 1874/32)
  5. ---------- Leonard x Michalski Katarzyna (Chabielice 1874/8)
  6. ---------- Marianna x Romanowski Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1826/42)
  7. ---------- Tekla x Wojcicki Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1826/39)
  8. ---------- Walborga x Lakas Karol (Mileszki 1858/21)
  9. Milerowicz Mikołaj x Pieczarski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1849/46)
  10. Miller Adam x Fuchs Barbara (Mikołajewice 1870/26)
  11. ---------- Anna x Domeratzki Józef (Raciąż 1828/6)
  12. ---------- Anna x Rejski Jan (Gniew 1896/36)
  13. ---------- Antoni x Cisło Barbara (Działoszyce 1865/10)
  14. ---------- Antoni x Webczynek Anna (Pabianice 1857/93)
  15. ---------- Barbara x Sznajder Antoni (Pabianice 1857/12)
  16. ---------- Bogumiła x Rakowski Augustyn (Papowo Toruńskie 1863/15)
  17. ---------- Brygida x Klimt Józef (Pabianice 1857/59)
  18. ---------- Filip x Borkowski Katarzyna (Gniew 1789/16)
  19. ---------- Franciszek x Osmulski Marianna (Grocholice 1884/13)
  20. ---------- Helena x Sznel Jakub (Mileszki 1874/11)
  21. ---------- Jakub x Zajfer Karolina (Pniewnik 1843/1)
  22. ---------- Jan x Cabel Anna (Dobrzejewice 1831/1)
  23. ---------- Joanna x Rozenberg Józef (Pabianice 1859/48)
  24. ---------- Joanna x Schunz Franciszek (Gniew 1896/37)
  25. ---------- Józef x Brosta Barbara (Pabianice 1857/54)
  26. ---------- Józef x Mydlarski Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1814/35)
  27. ---------- Krystyna x Mintel Krystian (Jeżów 1811/46)
  28. ---------- Marianna x Charasiński Jakub (Kraków - św. Salwator 1835/28)
  29. ---------- Marianna x Hofmann Michał (Barłożno 1845/5)
  30. ---------- Marianna x Michalski Karol (Kościelec pow. kaliski 1844/16)
  31. ---------- Marianna x Schempp Gottlieb (Kraków - św. Krzyż 1829/7)
  32. ---------- Mateusz x Tuchomek Marianna (Chwaszczyno 1753/6)
  33. ---------- Michał x Mai Krystyna (Gniew 1788/21)
  34. ---------- Mikołaj x Duk Józefa (Mileszki 1861/17)
  35. ---------- Mojżesz x Wagszel Pesia (Hrubieszów 1814/58)
  36. ---------- Paulina x Lisowski Mikołaj (Kraków - Wszyscy Święci 1849/3)
  37. ---------- Paweł x Ilbrant Elżbieta (Chwaszczyno 1758/4)
  38. ---------- Rewka x Geduldig Joachim (Kraków - gmina Starozakonnych 1811/7)
  39. ---------- Rozalia x Dydkowski Wojciech (Mileszki 1869/13)
  40. ---------- Salomea x Bronicki Karol (Kraków - św. Szczepan 1829/21)
  41. ---------- Teresa x Hauszyt Ignacy (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/12)
  42. ---------- Teresa x Wodnicki Franciszek (Kraków - św. Salwator 1848/10)
  43. ---------- Wojciech x Marczewski Marianna (Kraków - Mariacka 1819/21)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne