Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Milke (wyników 85):

  1. Milanki Zofia x Chmielewski Sobestyan (Raciążek 1795/4)
  2. Milcarczyk Marianna x Sułkowicz Szymon (Pierzchnica: wieś Gumienice 1848/3)
  3. Milcarek Barbara x Stacniak Maciej (Kościelec pow. kaliski 1836/20)
  4. ---------- Małgorzata x Szymański Jakub (Jeżów 1819/28)
  5. Milch Michał x Ptretz Brygida (Kraków - św. Szczepan 1833/80)
  6. Milczarek Agnieszka x Ciesielski Kasper (Łoniów 1837/4)
  7. ---------- Antonina x Antosik Antoni (Żelazna 1881/2)
  8. ---------- Antonina x Dobrzyński Maciej (Żelazna 1874/8)
  9. ---------- Franciszek x Krukowski Marianna (Grocholice 1879/35)
  10. ---------- Franciszka x Wójcik Franciszek (Żelazna 1875/2)
  11. ---------- Jakub x Sas Józefa (Żelazna 1880/18)
  12. ---------- Józef x Dec Marianna (Opole Lubelskie 1858/12)
  13. ---------- Karol x Bury Agnieszka (Żelazna 1869/14)
  14. ---------- Marianna x Antosik Franciszek (Żelazna 1889/5)
  15. ---------- Marianna x Bogusławski Franciszek (Żelazna 1885/28)
  16. ---------- Marianna x Noga Franc (Żelazna 1887/25)
  17. ---------- Marianna x Skonieczny Józef (Grodzisk Mazowiecki 1848/11)
  18. ---------- N. x Jens Franciszek (Żelazna 1881/25)
  19. ---------- Rozalia x Przerywacz Stanisław (Grocholice 1883/22)
  20. ---------- Stanisław x Kowalski Marianna (Żelazna 1876/15)
  21. ---------- Tekla x Kowal Józef (Żelazna 1871/16)
  22. ---------- Tomasz x Dominiak Józefa (Żelazna 1872/21)
  23. ---------- Walenty x Subdzia Wiktoria (Buczek 1871/13)
  24. ---------- Wawrzyniec x Kosior Antonina (Mileszki 1875/31)
  25. Milęc Jan x Czarnecki Małgorzata (Gniew 1769/6)
  26. Mileczek Marianna x Czerwinski Jan (Raciąż 1850/7)
  27. Mileki Katarzyna x Ost Jan (Gniew 1817/34)
  28. Milenkowicz Marianna x Kaczor Tomasz (Siercza, par. Wieliczka 1827/6)
  29. Mileyszcz Regina x Mileyski Jacek (Irządze 1808/9)
  30. Milichowski Elżbieta x Sydniewicz Adam (Krzemieniec 1842/9)
  31. Milicz Józefa x Plaskota Kazimierz (Żelazna 1870/13)
  32. Milik Anna x Burdel Marcin (Obiechów 1862/7)
  33. ---------- Bartłomiej x Chałon Ewa (Obiechów 1856/3)
  34. ---------- Bartłomiej x Prusek Jadwiga (Obiechów 1864/13)
  35. ---------- Florian x Muszyński Wiktoria (Kraków - Mariacka 1821/32)
  36. ---------- Jakub x Prusek Katarzyna (Obiechów 1856/6)
  37. ---------- Jan x Nowak Katarzyna (Obiechów 1864/5)
  38. ---------- Kazimierz x Bodzioch Łucja (Obiechów 1858/1)
  39. ---------- Konstancja x Warat Ignacy (Obiechów 1862/11)
  40. ---------- Małgorzata x Jędrychowski Paweł (Obiechów 1865/4)
  41. ---------- Marcin x Omnicki Magdalena (Obiechów 1850/3)
  42. ---------- Marianna x Gajos Wojciech (Obiechów 1858/6)
  43. ---------- Mateusz x Warat Teodora (Obiechów 1852/6)
  44. ---------- Michał x Łętkowski Rozalia (Obiechów 1864/4)
  45. ---------- Mikołaj x Omnicki Rozalia (Obiechów 1864/2)
  46. ---------- Wincenty x Kwiecień Marianna (Obiechów 1861/5)
  47. Milikiewicz Katarzyna x Bania Franciszek (Siercza, par. Wieliczka 1837/3)
  48. Milk Katarzyna x Wisniewski Michał (Gniew 1830/32)
  49. ---------- Marianna x Danielewski Krystian (Gniew 1787/5)
  50. ---------- Marianna x Ryzop Jan (Raciąż 1813/10)
  51. Milka Gottlieb x Mil?? Ewa (Raciążek 1837/35)
  52. ---------- Jan x Dybkowska Janina (Niekrasów Świętokrzyski 1936/33)
  53. ---------- Jan x Pusowski Marianna (Gniew 1766/11)
  54. ---------- Marcin x Balbuz Ewa (Gniew 1759/1)
  55. ---------- Marcin x Dereszkiewicz Rozalia (Gniew 1842/48)
  56. ---------- Piotr x Kur??? Krystyna (Raciążek 1837/24)
  57. ---------- Wojciech x Pytroch Julianna Dorota (Raciąż 1902/7)
  58. Milke Albrecht x Grengel Elżbieta (Raciąż 1851/1)
  59. ---------- Anna x Lagowski Jakub (Raciąż 1852/3)
  60. ---------- Jan x Knitter Anna (Raciąż 1854/5)
  61. ---------- Marcin x Świk Marianna (Gniew 1849/56)
  62. ---------- Marianna x Dolny Maciej (Raciąż 1851/10)
  63. ---------- Roman x Wiśniewski Franciszka (Papowo Toruńskie 1874/11)
  64. ---------- Stanisław x Schultz Agnieszka (Raciąż 1870/31)
  65. Milken Klara Eleonora x Albrecht Jan (Jeżów 1824/21)
  66. Milki Marcin x Florian Franciszka (Gniew 1849/57)
  67. Milkoski Marianna x Zawalski Franciszek (Czermno 1857/15)
  68. ---------- Stanisław x Sopliński Katarzyna (Raciążek 1806/5)
  69. Milkow Rozalina x N. Jan August (Raciążek 1836/25)
  70. Milkowski Anna x Klunder Józef (Raciąż 1921/7)
  71. ---------- Anna x Polenz Otto Ryszard (Raciąż 1902/33)
  72. ---------- Benedykt x Strowicki Maria (Raciąż 1970/15)
  73. ---------- Franciszka x Maier Leon (Raciąż 1909/32)
  74. ---------- Helena x Holz Jan (Raciąż 1933/22)
  75. ---------- Irena Elżbieta x Kotlęga Zygmunt (Raciąż 1955/12)
  76. ---------- Józefa x Gackowski Władysław (Raciąż 1930/9)
  77. ---------- Łukasz x Buczkowski Anna (Raciąż 1835/15)
  78. ---------- Marianna x Laskowski Antoni (Raciąż 1927/1)
  79. ---------- Michał x Hopp Anna (Raciąż 1872/28)
  80. ---------- Paweł x Greyrzyk Marianna (Raciąż 1898/15)
  81. ---------- Wojciech x Pytroch Julianna Dorota (Raciąż 1902/7)
  82. Milkuski Agata x Zalewski Jan (Żelazna 1873/24)
  83. Milkuszyc Salomea x Baniakowski Kazimierz (Kraków - Wszyscy Święci 1816/5)
  84. Milżecki Antonina x Wesołowski Walenty (Kraków - Mariacka 1821/16)
  85. Milżyński Łukasz x Wawrzyniak Agnieszka (Kazimierz Biskupi 1836/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne