Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Milewski (wyników 85):

  1. Mila Elżbieta x Wiśniewski Andrzej (Papowo Toruńskie 1796/6)
  2. ---------- Marianna x Modrzyński Benedykt (Hrubieszów 1831/4)
  3. ---------- Mateusz x Kus Marianna (Raciążek 1773/4)
  4. ---------- Stanisław x Rejkow Zofia (Raciążek 1769/13)
  5. ---------- Teodor x Affeltowicz Franciszka (Raciążek 1784/7)
  6. ---------- Tomasz x Jakobowski Zofia (Raciążek 1774/10)
  7. Milanowski Leon x Behrendt Marta (Raciąż 1909/15)
  8. Milde Karolina x Majer Karol (Pabianice 1858/99)
  9. Milecki Magdalena x Czaputowicz Jan (Kraków - św. Anna 1813/3)
  10. ---------- Marianna x Paszkowski Jan (Raciążek 1766/2)
  11. ---------- Roch x Gregorowicz Józefa (Kraków - św. Anna 1827/15)
  12. Milej Anna x Gębka Stanisław (Obiechów 1850/1)
  13. ---------- Bartłomiej x Flak Rozalia (Obiechów 1850/2)
  14. ---------- Bartłomiej x Strzelec Franciszka (Obiechów 1824/2)
  15. ---------- Bonawentura x Madejski Marianna (Obiechów 1850/4)
  16. ---------- Franciszka x Bugajski Paweł (Obiechów 1852/10)
  17. ---------- Franciszka x Woźniak Jakub (Obiechów 1855/4)
  18. ---------- Józefa x Lipiński Piotr (Łomna 1888/4)
  19. ---------- Łucja x Dudek Jan (Łomna 1894/28)
  20. ---------- Małgorzata x Lipiński Wojciech (Łomna 1892/7)
  21. ---------- Marianna x Gabryś Jakub (Obiechów 1838/2)
  22. ---------- Marianna x Kwiecień Wojciech (Obiechów 1844/3)
  23. ---------- Marianna x Tomaszeski Franciszek (Łomna 1892/22)
  24. ---------- Marianna x Żelezik Franciszek (Obiechów 1848/3)
  25. ---------- Mateusz x Płowiec Marianna (Obiechów 1832/3)
  26. ---------- Michał x Brzezicki Kunegunda (Obiechów 1832/13)
  27. ---------- Petronela x Baran Michał (Obiechów 1841/5)
  28. ---------- Rozalia x Aniszeski Jan (Łomna 1892/17)
  29. ---------- Stanisław x Kimla Marianna (Obiechów 1849/2)
  30. ---------- Szymon x Płowiec Marianna (Obiechów 1827/3)
  31. ---------- Tekla x Kubacki Wincenty (Obiechów 1851/2)
  32. ---------- Teresa x Dudek Franciszek (Łomna 1887/6)
  33. ---------- Walenty x Abramczyk Paulina (Łomna 1886/13)
  34. ---------- Zofia x Adamczewski Jakub (Łomna 1895/6)
  35. ---------- Zofia x Pamięta Michał (Łomna 1891/16)
  36. Milejski Agnieszka x Nowak Mikołaj (Obiechów 1832/2)
  37. ---------- Bartłomiej x Kubacki Katarzyna (Kraków - Mariacka 1818/61)
  38. ---------- Ewa x Barbarzyc Piotr (Obiechów 1824/5)
  39. ---------- Jadwiga x Kołacz Andrzej (Obiechów 1857/6)
  40. ---------- Jakub x Kustosz Joanna (Obiechów 1861/13)
  41. ---------- Katarzyna x Obertyn Andrzej (Rakoszyn 1836/6)
  42. ---------- Piotr x Piątkowski Marianna (Kraków - św. Anna 1826/7)
  43. ---------- Szymon x Lipiński Urszula (Dzierzgów 1832/8)
  44. ---------- Wojciech x Prusek Jadwiga (Obiechów 1864/7)
  45. Mileski Feliks x Kasprowicz Antonina (Łomna 1886/34)
  46. ---------- Franciszek x Dobaczewski Ewa (Czermno 1854/8)
  47. ---------- Franciszka x Kostelecki Nepomucen (Pabianice 1860/90)
  48. ---------- Michał x Maksyon Józefa (Czermno 1862/8)
  49. ---------- Stanisław x Grabus Weronika (Czermno 1850/8)
  50. ---------- Szymon x Kurnikowski Katarzyna (Płock 1867/49)
  51. Milewski Adam x Szybowski Marianna (Chwaszczyno 1761/1)
  52. ---------- Aleksander x Krasuski Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1788/5)
  53. ---------- Andrzej x Nojszewski Marianna (Pniewnik 1810/207)
  54. ---------- Anna x Musiałek Jan (Podlesie 1632/1)
  55. ---------- Benon x Reinholz Agnieszka (Gniew 1941/9)
  56. ---------- Bolesław x Kroczyk Łucja (Gniew 1942/59)
  57. ---------- Djonizy Nikodem x Gagulewski Sabina (Pniewnik 1842/8)
  58. ---------- Elżbieta x Komorowski Józef (Ludzisko 1839/0)
  59. ---------- Franciszka x Danielski Florian (Kraków - Mariacka 1842/51)
  60. ---------- Franciszka x Lepiński Walenty (Papowo Toruńskie 1876/6)
  61. ---------- Grzegorz x Szewżerski Marcjanna (Gieczno 1816/4)
  62. ---------- Jan x Czyżewski Elżbieta (Gniew 1940/9)
  63. ---------- Józef x Antosik Małgorzata (Babsk 1814/8)
  64. ---------- Józef x Frank Bogumiła (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1796/10)
  65. ---------- Józef x Umerski Paulina (Barłożno 1869/8)
  66. ---------- Józefa x Nowicki Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1844/25)
  67. ---------- Katarzyna x Jwański Tomasz (Kazimierz Biskupi 1832/55)
  68. ---------- Kazimierz x Grzyb Marianna (Brzeziny 1785/1960)
  69. ---------- Maciej x Bojanowski Marianna (Barłożno 1854/8)
  70. ---------- Magdalena x Rogowski Szymon (Raciążek 1757/3)
  71. ---------- Maria x Olschewski Jan (Gniew 1889/5)
  72. ---------- Marianna x Chacuś Marcin (Zielonki 1827/7)
  73. ---------- Marianna x Godziszewski Józef (Gniew 1828/10)
  74. ---------- Marianna x Odrobiński Tomasz (Skała 1864/8)
  75. ---------- Michał x Cielecki Waleria (Prażmów 1900/24)
  76. ---------- Rozalia x Jędrzejewski Józef (Płock 1887/69)
  77. ---------- Sebastian x Szczepański Anna (Kraków - Mariacka 1821/34)
  78. ---------- Szymon x Starowiejski Bibianna Apolonia (Kraków - Mariacka 1818/91)
  79. ---------- Wiktor x Truszkoławski Antonina (Brok 1827/32)
  80. ---------- Wiktoria x Paleczek Jan Nepomucen (Kraków - św. Krzyż 1847/7)
  81. ---------- Wojciech x Chodorek Ewa (Brzeziny 1785/1988)
  82. Mileyski Jacek x Mileyszcz Regina (Irządze 1808/9)
  83. Milicki Karolina x Godlewski Jędrzej (Nieborów 1815/7)
  84. Miliwski Stanisław x Trzcianka Magdalena (Skała 1828/19)
  85. Milowski Tomasz x Kurtosz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne