Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Miklaszewska (wyników 83):

  1. Mikielski Józef x Puza Franciszka (Wiżajny 1866/19)
  2. Mikilinki Dominika x Majewski Maciej (Kolembrody, par. grekokatolicka 1864/2)
  3. ---------- Katarzyna x Szymanski Adam (Kolembrody, par. grekokatolicka 1861/1)
  4. Mikilinski Antoni x Pawelkow Julianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1856/11)
  5. ---------- Jan x Mikilinski Marianna (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/11)
  6. ---------- Marianna x Mikilinski Jan (Kolembrody, par. grekokatolicka 1857/11)
  7. ---------- Melanie x Danilko Konrad (Kolembrody, par. grekokatolicka 1858/9)
  8. Mikitiuk Filip x Waszczukiewicz Józefa (Hrubieszów 1862/37)
  9. Mikla Urszula x Bajor Jakub (Klimontów 1864/12)
  10. Miklas Agnieszka x Brzeziński Józef (Koprzywnica 1852/1)
  11. ---------- Anna Katarzyna x Dega Bogusław (Jeżów 1823/4)
  12. ---------- Błażej x Mariańczyk Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1830/18)
  13. ---------- Jan x Siudaczek Marianna (Koprzywnica 1833/26)
  14. ---------- Józefa x Jedrzejoski Tomasz (Koprzywnica 1866/13)
  15. ---------- Katarzyna x Szewczyk Jan (Koprzywnica 1865/41)
  16. ---------- Klara x Ślusarczyk Szymon (Gnojno 1827/16)
  17. ---------- Łukasz x Kilimkiewicz Katarzyna (Kraków - św. Florian 1835/56)
  18. ---------- Maria x Rocławski Józef (Gniew 1861/69)
  19. ---------- Marianna x Ordon Mateusz (Koprzywnica 1864/37)
  20. ---------- Marianna x Zieliński Józef (Kraków - Mariacka 1818/27)
  21. ---------- Paweł x Pacyna Ewa (Kraszewice 1890/13)
  22. ---------- Stanisław x Staszczak Elżbieta (Koprzywnica 1821/15)
  23. ---------- Tomasz x Hybacz Helena (Kraków - Wszyscy Święci 1815/34)
  24. ---------- Wiktoria x Niedzielski Grzegorz (Działoszyce 1863/13)
  25. ---------- Wincenty x Bień Katarzyna (Koprzywnica 1849/23)
  26. Miklasiewicz Bernard x Berliński Krystyna (Gniew 1961/40)
  27. ---------- Bernard x Kruszk Jadwiga (Gniew 1947/34)
  28. Miklasik Franciszka x Kubicki Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1832/14)
  29. ---------- Salomea x Gałyska Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1840/11)
  30. Miklasiński Agata x Szwajcowski Piotr (Skała 1884/17)
  31. ---------- Andrzej x Leszczyński Małgorzata (Skała 1846/12)
  32. ---------- Anna x Zadęcki Leon (Skała 1887/29)
  33. ---------- Franciszka x Moryś Maciej (Skała 1868/6)
  34. ---------- Helena x Domagalski Jan (Skała 1863/3)
  35. ---------- Jan x Kozłowski Franciszka (Dzierzgów 1829/9)
  36. ---------- Jan x Lobiecz Franciszka (Skała 1816/1)
  37. ---------- Jan x Pieprz Franciszka (Skała 1844/12)
  38. ---------- Józef x Katarzyński Agata (Skała 1857/14)
  39. ---------- Józef x Leszczyński Franciszka (Skała 1888/4)
  40. ---------- Katarzyna x Gazda Stefan (Skała 1884/11)
  41. ---------- Łucja x Madejski Wincenty (Skała 1882/6)
  42. ---------- Maciej x Miodoński Marianna (Kraków - św. Szczepan 1837/7)
  43. ---------- Magdalena x Siejka Alojzy (Skała 1879/7)
  44. ---------- Małgorzata x Leszczyński Piotr (Skała 1865/3)
  45. ---------- Marcin x Morawski Marianna (Skała 1884/21)
  46. ---------- Marianna x Adamczyk Łukasz (Koprzywnica 1817/3)
  47. ---------- Marianna x Majewski Wawrzyniec (Skała 1882/13)
  48. ---------- Marianna x Pawlik Jakub (Skała 1879/15)
  49. ---------- Marianna x Srebnicki Mikołaj (Skała 1880/1)
  50. ---------- Rozalia x Glonek Wincenty (Skała 1876/13)
  51. ---------- Salomea x Jankowski Walenty (Skała 1888/6)
  52. ---------- Salomea x Opalski Franciszek (Skała 1874/14)
  53. ---------- Stanisław x Pawelski Agata (Skała 1849/10)
  54. ---------- Stanisław x Srokosz Katarzyna (Skała 1838/8)
  55. Miklaszewska Łucja x Szczygłowski Wincenty (Dmenin 1853/7)
  56. Miklaszewski Anna x Wójcicki Ignacy (Dmenin 1863/2)
  57. ---------- Ferdynand x Banasiński Franciszka (Obiechów 1837/6)
  58. ---------- Ignacy x Osoliński Tekla (Grudusk 1884/4)
  59. ---------- Jadwiga x Wojciechowski Nepomucen (Kazimierz Biskupi 1895/9)
  60. ---------- Józef x Kowalczyk Krystyna (Dmenin 1788/2)
  61. ---------- Józef x Stolarczyk Agnieszka (Dmenin 1817/17)
  62. ---------- Józefa x Czapski Władysław (Kazimierz Biskupi 1923/49)
  63. ---------- Krzysztof x Szczepański Marianna (Kazimierz Biskupi 1836/26)
  64. ---------- Ludwika x Kluga Paweł (Kazimierz Biskupi 1903/27)
  65. ---------- Maciej x Gardyna Marianna (Gnojno 1861/10)
  66. ---------- Magdalena x Pogorzelski Maciej (Zborówek 1884/4)
  67. ---------- Marianna x Jakubik Wojciech (Dmenin 1876/17)
  68. ---------- Marianna x Rudnicki Michał (Kazimierz Biskupi 1839/4)
  69. ---------- Marianna x Rudzki Mikołaj (Dmenin 1817/4)
  70. ---------- Stanisław x Kowalczyk Marianna (Dmenin 1841/7)
  71. ---------- Szymon x Srodziński Franciszka (Kazimierz Biskupi 1857/11)
  72. Miklay Michał x Kołat Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1809/2)
  73. Miklewski Anna x Streia Jakub (Gniew 1825/42)
  74. ---------- Konstanty x Marzęcki Eleonora (Krysk 1873/10)
  75. Mikliński Marianna x Kaczor Wincenty (Kraków - Mariacka 1832/107)
  76. ---------- Tekla x Juszczakiewicz Jakub (Kraków - Mariacka 1832/108)
  77. ---------- Tekla x Kalinowski Józef (Kraków - Mariacka 1824/46)
  78. Miklos Jakób x Kufita Franciszka (Koprzywnica 1857/29)
  79. Miklosz Agata x Biskup Franciszek (Koprzywnica 1850/2)
  80. ---------- Magdalena x Sztynder Wawrzyniec (Koprzywnica 1815/20)
  81. Mikloszewski Franciszka x Wojciechowski Władysław (Kazimierz Biskupi 1908/12)
  82. Miksztas Maciej x Maraytis Justyna (Łabunowo 1790/3)
  83. Miktuś Jan x Szulz Jadwiga (Barłożno 1930/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne