Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mielczarek (wyników 154):

  1. Mielańczyk Magdalena x Ciermieszewski Kazimierz (Pniewnik 1766/113)
  2. Mielcarek Andrzej x Krysztoforski Elżbieta (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/19)
  3. ---------- Andrzej x Kurant Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1863/11)
  4. ---------- Antonina x Cyran Leonard (Chabielice 1871/2)
  5. ---------- Antonina x Pawlaczyk Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1830/25)
  6. ---------- Elżbieta x Kaczmarczak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1853/26)
  7. ---------- Franciszka x Gromada Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1822/7)
  8. ---------- Helena x Łukaszewicz Szczepan (Kazimierz Biskupi 1930/48)
  9. ---------- Jakub x Grzelaczyk Teresa (Kościelec pow. kaliski 1858/21)
  10. ---------- Jan x Pęczkowski Marianna (Lgota Wielka 1838/17)
  11. ---------- Leonarda x Szymanowski Albin (Turek 1893/74)
  12. ---------- Maciej x Czapa Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1839/6)
  13. ---------- Michał x Karpiński Franciszka (Kazimierz Biskupi 1906/17)
  14. ---------- Rozalia x Marciniak Wawrzyniec (Kościelec pow. kaliski 1854/19)
  15. ---------- Stanisław x Janczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1821/14)
  16. ---------- Urban x Tomczak Marianna (Kościelec pow. kaliski 1839/14)
  17. ---------- Wojciech x Kurczodyna Cecylia (Kościelec pow. kaliski 1864/14)
  18. Mielcark Urszula x Kmieciak Józef (Kościelec pow. kaliski 1841/11)
  19. Mielcarkiewicz Antonina x Zbik Antoni (Mileszki 1859/8)
  20. Mielcarkowicz Elżbieta x Szabłowski Łukasz (Jeżów 1821/23)
  21. Mielcarski Balbina x Stankiewicz Maciej (Mikstat 1851/11)
  22. ---------- Jadwiga x Witkowski Jan (Papowo Toruńskie 1847/10)
  23. ---------- Ludwika x Rux Jan (Papowo Toruńskie 1839/2)
  24. ---------- Marianna x Piątkowski Bartłomiej (Papowo Toruńskie 1840/18)
  25. Mielcarz Anna x Nowak Grzegorz (Borzykowa 1821/14)
  26. ---------- Anna x Turek Jan (Chlewiska 1837/15)
  27. ---------- Barbara x Borkowski Michał (Brzeziny 1784/1959)
  28. ---------- Bartłomiej x Łapionka Franciszka (Łoniów 1840/11)
  29. ---------- Franciszek x Opieka Marianna (Okrzeja 1849/13)
  30. ---------- Franciszka x Bąk Jan (Łoniów 1874/12)
  31. ---------- Franciszka x Mateuszewski Marcin (Grudusk 1870/1)
  32. ---------- Grzegorz x Jankowski Józefa (Łoniów 1858/14)
  33. ---------- Grzegorz x Łagocki Józefa (Łoniów 1861/20)
  34. ---------- Helena x Maxelan Leon (Dmenin 1763/2)
  35. ---------- Jan x Długoszek Franciszka (Okrzeja 1850/43)
  36. ---------- Jan x Rusek Jadwiga (Okrzeja 1857/27)
  37. ---------- Józefa x Karasiński Józef (Łoniów 1866/1)
  38. ---------- Katarzyna x Kachniarczyk Jan (Okrzeja 1863/7)
  39. ---------- Maciej x Koziński Franciszka (Okrzeja 1840/5)
  40. ---------- Małgorzata x Lipski Kacper (Okrzeja 1847/7)
  41. ---------- Marcin x Kita Wiktoria (Przyłęk 1850/8)
  42. ---------- Marianna x Kowalski Andrzej (Łoniów 1832/11)
  43. ---------- Onufry x Kęciak Gertruda (Okrzeja 1846/6)
  44. ---------- Onufry x Opieka Magdalena (Okrzeja 1836/31)
  45. ---------- Tomasz x Małys Elżbieta (Okrzeja 1857/30)
  46. ---------- Tomasz x Siudor Łucja (Okrzeja 1836/30)
  47. ---------- Zofia x Beczek Wojciech (Okrzeja 1833/29)
  48. Mielczarczyk Bartłomiej x N. Anna (Dmenin 1658/3)
  49. ---------- Brygida x Szymański Antoni (Dzierzgów 1824/15)
  50. ---------- Grzegorz x Wielamsarski Katarzyna (Jeżów 1812/6)
  51. ---------- Jan x Mintos Małgorzata (Podlesie 1777/3)
  52. ---------- Karol x Sobkowicz Katarzyna (Brzeziny 1777/1762)
  53. ---------- Kazimierz x Gębski Katarzyna (Podlesie 1758/3)
  54. ---------- Kazimierz x Przybysz Agnieszka (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/28)
  55. ---------- Kazimierz x Ziętara Agnieszka (Podlesie 1774/1)
  56. ---------- Mateusz x Dymik Agnieszka (Podlesie 1770/3)
  57. ---------- Paweł x Macher Rozalia (Podlesie 1804/6)
  58. Mielczarek A? x Chryśnicki Adam (Żelazna 1889/25)
  59. ---------- Antoni x Walczewski Antonina Honorata (Żelazna 1888/9)
  60. ---------- Elzbieta x Bocheński Mikołaj (Czermno 1819/11)
  61. ---------- Felicjan x Wieczerkowski Bogdana (Gieczno 1821/3)
  62. ---------- Franciszek x Zakieta Józefa (Czermno 1829/2)
  63. ---------- Franciszka x Kalina Wojciech (Mileszki 1852/19)
  64. ---------- Franciszka x Niemczyk Wincenty (Grocholice 1888/43)
  65. ---------- Jakub x Kędzierski Katarzyna (Dmenin 1810/11)
  66. ---------- Jan x Drozd Kunegunda (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/7)
  67. ---------- Jerzy x Szlawski Marianna (Gieczno 1811/30)
  68. ---------- Józef x Janiak Magdalena (Gieczno 1811/5)
  69. ---------- Józef x Stefanek Józefa (Grocholice 1885/31)
  70. ---------- Józefa x Jasiński Michał (Czermno 1860/3)
  71. ---------- Julianna x Skrzypiński Wojciech (Żelazna 1888/10)
  72. ---------- Maciej x Boros Franciszka (Charłupia Mała 1871/4)
  73. ---------- Maciej x Rak Józefa (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/40)
  74. ---------- Marcin x Cieślik Marianna (Mierzyn 1885/12)
  75. ---------- Marianna x Gaszewski Błażej (Grocholice 1882/17)
  76. ---------- Mikołaj x Broniarek Katarzyna (Żelazna 1888/14)
  77. ---------- Mikołaj x Pejski Apolonia (Żelazna 1888/4)
  78. ---------- Paweł x Augustyniak Helena (Grodzisk Mazowiecki 1850/30)
  79. ---------- Paweł x Grzeskówka Apolonia (Dmenin 1762/3)
  80. ---------- Stanisław x Borowiuk (Borowiurka) Marcjanna (Dmenin 1768/8)
  81. ---------- Stanisław x Grabus Marianna (Czermno 1854/5)
  82. ---------- Szymon x Makowski Łucja (Mileszki 1862/26)
  83. ---------- Szymon x Żabka Marianna (Czermno 1853/11)
  84. ---------- Tomasz x Kempa Apolonia (Dmenin 1889/13)
  85. ---------- Urszula x Latuszek Stanisław (Górzno k. Garwolina 1984/1)
  86. ---------- Wiktoria x Stanisz Andrzej (Grocholice 1885/2)
  87. Mielczarkowski Franciszek x Starorypiński Walentyna (Płock 1886/97)
  88. Mielczarska Teofila x Metlikowski Jan (Skórkowice 1884/8)
  89. Mielczarski Agnieszka x Klimas Stanisław (Podlesie 1793/6)
  90. ---------- Franciszka x Musiał Stanisław (Podlesie 1791/2)
  91. ---------- Julianna x Kłosieński Jan (Papowo Toruńskie 1856/20)
  92. ---------- Marianna x Żołkowski Antoni (Mierzyn 1885/21)
  93. ---------- Stanisław x Szymacha Antonina (Grocholice 1887/29)
  94. ---------- Waleria x Marchewka Józef (Mierzyn 1883/29)
  95. ---------- Wanda Emma x Krzypkowski Kazimierz (Grocholice 1879/31)
  96. ---------- Wiktoria x Wiśniewski Marcin (Papowo Toruńskie 1858/13)
  97. Mielczarz Anna x Skiba Jan (Dmenin 1765/5)
  98. ---------- Gertruda x Sobczyk Melchior (Dmenin 1747/4)
  99. ---------- Marianna x Szymandlok Piotr (Dmenin 1777/2)
  100. ---------- Marianna x Widarczyk Adam (Dmenin 1771/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne