Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Michalczuk (wyników 836):

  1. Michaelis Karol Gottlieb x Wach Joanna (Papowo Toruńskie 1851/9)
  2. Michajło Paweł x Bierkowski Małgorzata (Gieczno 1814/1)
  3. Michał Barbara x Kaczyk Michał (Barłożno 1712/3)
  4. ---------- Barbara x Zytka Maciej (Raciąż 1765/6)
  5. ---------- Elżbieta x Hilarzak Maciej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/22)
  6. ---------- Jan x Gołąbk Ewa (Końskowola 1653/50)
  7. ---------- Katarzyna x Ciesielozyk Krzysztof (Końskowola 1682/7)
  8. ---------- Krasiński x Pawlikowski Marianna (Kraków - św. Anna 1812/3)
  9. ---------- Magdalena x Brylas Wojciech (Wieniec 1803/447)
  10. ---------- Marianna x Kosmala Prokop (Wieniec 1783/203)
  11. Michal Marianna x Wojtal Marek (Biesiadki, wieś Lewniowa 1790/1)
  12. Michał Marianna x Zajączek Grzegorz (Gniew 1798/27)
  13. Michal Regina x Belik Marcin (Końskowola 1649/37)
  14. Michalak Adam x Gnyś Agnieszka (Gródek 1894/6)
  15. ---------- Agata x Kornas Grzegorz (Okrzeja 1841/34)
  16. ---------- Agnieszka x Bocian Jan (Gródek 1880/15)
  17. ---------- Agnieszka x Skrzypiec Grzegorz (Okrzeja 1844/37)
  18. ---------- Anastazja x Matusiak Stanisław (Nieborów 1817/12)
  19. ---------- Andrzej x Biegański Jadwiga (Buczek 1873/24)
  20. ---------- Andrzej x Makowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1847/16)
  21. ---------- Andrzej x Ochnik Magdalena (Okrzeja 1841/2)
  22. ---------- Andrzej x Roszak Antonina (Kościelec pow. kaliski 1849/15)
  23. ---------- Andrzej x Wasilewski Agnieszka (Okrzeja 1864/7)
  24. ---------- Aniela x Baran Jan (Gródek 1893/12)
  25. ---------- Aniela x Matusiak Hilary (Pniewnik 1816/15)
  26. ---------- Anna x Gajek Mikołaj (Okrzeja 1844/39)
  27. ---------- Anna x Sławiński Walenty Antoni (Ludzisko 1836/0)
  28. ---------- Antoni x Piastrowski Marianna (Kościelec pow. kaliski 1856/13)
  29. ---------- Antonina x Nowakowski Jan (Płock 1886/38)
  30. ---------- Antonina x Sergiel Antoni (Okrzeja 1821/70)
  31. ---------- Apolonia x Nierychły Michał (Kazimierz Biskupi 1859/4)
  32. ---------- Augustyn x Dudziński Agnieszka (Nieborów 1827/13)
  33. ---------- Dionizy x Zieliński Tekla (Gródek 1881/2)
  34. ---------- Dorota x Płoszewski Marcin (Kazimierz Biskupi 1832/43)
  35. ---------- Ewa x Surowiecki Jakub (Kościelec pow. kaliski 1826/9)
  36. ---------- Franciszek x Błaszczyk Martyna (Kościelec pow. kaliski 1822/16)
  37. ---------- Franciszek x Cienkowski Marianna (Okrzeja 1820/21)
  38. ---------- Franciszek x Gralek Marianna (Turek 1893/31)
  39. ---------- Franciszek x Niezabitowski Marianna (Okrzeja 1840/1)
  40. ---------- Franciszek x Piękosz Rozalia (Okrzeja 1841/18)
  41. ---------- Franciszek x Prokopczyk Barbara (Babsk 1833/8)
  42. ---------- Franciszek x Sobocińska Łucja (Brzeziny 1796/13)
  43. ---------- Franciszek x Swędrowski Józefa (Kazimierz Biskupi 1923/60)
  44. ---------- Franciszka x Jesionowski Władysław (Raciąż 1928/30)
  45. ---------- Franciszka x Kaczmarek Tomasz (Kościelec pow. kaliski 1816/8)
  46. ---------- Franciszka x Kowalczyk Onufry (Okrzeja 1835/2)
  47. ---------- Grzegorz x Cichy Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/8)
  48. ---------- Helena x Grabiec Grzegorz (Gródek 1892/20)
  49. ---------- Ignacy x Kaczyński Zuzanna (Pniewnik 1821/11)
  50. ---------- Izydor x Świeboda Magdalena (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1810/10)
  51. ---------- Jadwiga x Puszczyk Wojciech (Ludzisko 1820/0)
  52. ---------- Jakób x Słupecki Stanisława (Kazimierz Biskupi 1923/43)
  53. ---------- Jakub x Moreski Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1826/6)
  54. ---------- Jan x Abramczyk Marianna (Łomna 1889/5)
  55. ---------- Jan x Cieszkowski Marianna (Okrzeja 1832/29)
  56. ---------- Jan x Jóźwiak Marianna (Czermno 1857/25)
  57. ---------- Jan x Maksym Tekla (Gródek 1880/10)
  58. ---------- Jan x Molenda Marianna (Gródek 1892/1)
  59. ---------- Jerzy x Berent Maria (Raciąż 1968/11)
  60. ---------- Józef x Kwaśniewski Anna (Kościelec pow. kaliski 1830/14)
  61. ---------- Józef x Marchwicki Agnieszka (Okrzeja 1848/26)
  62. ---------- Józef x Marcinek Agnieszka (Okrzeja 1863/22)
  63. ---------- Józefa x Adamczyk Piotr (Kazimierz Biskupi 1925/45)
  64. ---------- Józefa x Frankowski Józef (Kościelec pow. kaliski 1841/10)
  65. ---------- Józefa x Kowalczyk Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1858/15)
  66. ---------- Julianna x Wojnowski Kazimierz (Krysk 1874/6)
  67. ---------- Kasper x Godziński Apolonia (Kościelec pow. kaliski 1856/18)
  68. ---------- Katarzyna x Błaszczyk Andrzej (Grochów 1870/5)
  69. ---------- Katarzyna x Paterek Karol (Okrzeja 1865/25)
  70. ---------- Katarzyna x Piecyna Filip (Kazimierz Biskupi 1908/25)
  71. ---------- Katarzyna x Wikaryiczak Bartłomiej (Kazimierz Biskupi 1810/15)
  72. ---------- Kazimierz x Chratek Agnieszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1852/12)
  73. ---------- Kazimierz x Jóźwik Barbara (Brzeziny 1774/1696)
  74. ---------- Kazimierz x Niezabitowski Teresa (Okrzeja 1849/12)
  75. ---------- Kazimierz x Pacholczyk Ludwika (Mileszki 1864/26)
  76. ---------- Krystyna x Skrzypiec Łukasz (Okrzeja 1828/1)
  77. ---------- Ksawery x Szczepańska Feliksa (Grudusk 1877/20)
  78. ---------- Kunegunda x Ciamciak Antoni (Tubądzin k. Warty 1857/9)
  79. ---------- Łucja x Majewski Marcin (Bełdów 1897/6)
  80. ---------- Łucja x Woytaszczak Walenty (Kościelec pow. kaliski 1856/14)
  81. ---------- Ludwik x Grześkiewicz Joanna (Bełdów 1895/20)
  82. ---------- Łukasz x Molenda Katarzyna (Gródek 1889/5)
  83. ---------- Maciej x Kowalczyk Agnieszka (Okrzeja 1820/26)
  84. ---------- Magdalena x Krupniak Maciej (Okrzeja 1846/4)
  85. ---------- Magdalena x Steć Kazimierz (Czemierniki 1814/50)
  86. ---------- Małgorzata x Pawlak Wawrzyniec (Okrzeja 1842/6)
  87. ---------- Małgorzata x Wieczorek Józef (Buczek 1874/11)
  88. ---------- Marcin x Kaczmarek Józefa (Kościelec pow. kaliski 1821/17)
  89. ---------- Marianna x Charchutowicz Józef (Płock 1886/54)
  90. ---------- Marianna x Gośniak Józef (Okrzeja 1856/24)
  91. ---------- Marianna x Janiszewski Wincenty (Bełdów 1895/8)
  92. ---------- Marianna x Kowalski Antoni (Budziszewice 1868/1)
  93. ---------- Marianna x Krupieński Łukasz (Okrzeja 1827/4)
  94. ---------- Marianna x Kubiak Stanisław (Turek 1891/23)
  95. ---------- Marianna x Maj Błażej (Gródek 1880/13)
  96. ---------- Marianna x Marcinek Kazimierz (Okrzeja 1832/9)
  97. ---------- Marianna x Owczarek Marian (Płock 1888/93)
  98. ---------- Marianna x Rudnicki Ignacy (Babsk 1836/3)
  99. ---------- Marianna x Wysoczyński Jan (Kościelec pow. kaliski 1865/14)
  100. ---------- Marta x Miśkiewicz Józef (Gródek 1882/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne