Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Metera (wyników 86):

  1. Metener Ignacy x Gebicki Franciszka (Okrzeja 1850/6)
  2. Metera Ambroży x Parzyszek Ewa (Górzno k. Garwolina 1863/6)
  3. ---------- Andrzej x Lis Rozalia (Górzno k. Garwolina 1873/6)
  4. ---------- Andrzej x Rogulski Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1840/3)
  5. ---------- Andrzej x Rudnicki Marianna (Górzno k. Garwolina 1889/23)
  6. ---------- Anna x Pieniążek Jakub (Górzno k. Garwolina 1849/28)
  7. ---------- Antoni x Wielgosz Józefa (Górzno k. Garwolina 1880/32)
  8. ---------- Ewa x Szewczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1772/5)
  9. ---------- Franciszek x Barłożek Dorota (Górzno k. Garwolina 1746/1)
  10. ---------- Franciszka x Kaczmarek Józef (Górzno k. Garwolina 1868/5)
  11. ---------- Grzegorz x Chwalibóg Dorota (Górzno k. Garwolina 1813/3)
  12. ---------- Helena x Kucharski Teofil (Górzno k. Garwolina 1940/5)
  13. ---------- Helena x Osiak Antoni (Górzno k. Garwolina 1933/29)
  14. ---------- Jan x Dydek Anastazja (Górzno k. Garwolina 1795/3)
  15. ---------- Jan x Dydek Karolina (Górzno k. Garwolina 1838/16)
  16. ---------- Jan x Zuchniak Scholastyka (Górzno k. Garwolina 1785/7)
  17. ---------- Józefa x Zieliński Stanisław (Górzno k. Garwolina 1889/30)
  18. ---------- Julianna Joanna x Mucha Wojciech (Górzno k. Garwolina 1836/7)
  19. ---------- Kacper x Buczyński Marianna (Górzno k. Garwolina 1845/13)
  20. ---------- Katarzyna x Orowiecki Franciszek (Górzno k. Garwolina 1858/22)
  21. ---------- Katarzyna x Zając Wojciech (Górzno k. Garwolina 1877/9)
  22. ---------- Kazimierz x Szewczyk Zofia (Górzno k. Garwolina 1777/6)
  23. ---------- Klara x Mucha Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1821/20)
  24. ---------- Konstancja x Osiak Jacek (Górzno k. Garwolina 1803/10)
  25. ---------- Krystyna x Mikowski Stefan (Górzno k. Garwolina 1845/6)
  26. ---------- Leon x Lis Józefa (Górzno k. Garwolina 1853/13)
  27. ---------- Łucja x Gałkowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1824/5)
  28. ---------- Ludwik x Grudzień Marcelina (Górzno k. Garwolina 1873/19)
  29. ---------- Marcelina x Orowiecki Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1863/12)
  30. ---------- Marcelina x Szewczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1877/8)
  31. ---------- Marianna x Błażejczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1844/8)
  32. ---------- Marianna x Lis Onufry (Górzno k. Garwolina 1876/3)
  33. ---------- Marianna x Rusak Stefan (Górzno k. Garwolina 1944/19)
  34. ---------- Mikołaj x Nadstawny Magdalena (Górzno k. Garwolina 1863/7)
  35. ---------- Paweł x Gałązki Urszula (Górzno k. Garwolina 1827/5)
  36. ---------- Rozalia x Lis Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1801/1)
  37. ---------- Sebastian x Grabarczyk Franciszka (Górzno k. Garwolina 1774/6)
  38. ---------- Stanisław x Gałązki Franciszka (Górzno k. Garwolina 1803/8)
  39. ---------- Stefan x Wyrzykowski Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1850/8)
  40. ---------- Teresa x Ocep Andrzej (Górzno k. Garwolina 1817/20)
  41. ---------- Tomasz x Gruza Helena (Górzno k. Garwolina 1877/12)
  42. ---------- Tomasz x Szewczyk Aleksandra (Górzno k. Garwolina 1851/32)
  43. ---------- Wojciech x Turek Łucja (Górzno k. Garwolina 1872/2)
  44. ---------- Wojciech x Zając Józefa (Górzno k. Garwolina 1840/22)
  45. ---------- Zuzanna x Lis Szymon (Górzno k. Garwolina 1781/5)
  46. Metler Michalina x Frydrych Bartłomiej (Kościelec pow. kaliski 1844/29)
  47. Metryka Agnieszka x Pawlik Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1821/3)
  48. ---------- Anastazja x Łukawski Ignacy (Pierzchnica: wieś Szczecno 1899/4)
  49. ---------- Andrzej x Dulnik Małgorzata (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1888/5)
  50. ---------- Andrzej x Kobyłecki Aniela (Cisów 1929/5)
  51. ---------- Andrzej x Pawlik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1886/2)
  52. ---------- Anna x Działak Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1879/3)
  53. ---------- Apolonia x Pasis Paweł (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1839/1)
  54. ---------- Brygida x Łopatowski Eligiusz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1822/2)
  55. ---------- Ignacy x Wróblewski Petronela (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1834/1)
  56. ---------- Jakub x Bandura Zofia (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1868/2)
  57. ---------- Jakub x Wójcik Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1860/3)
  58. ---------- Jan x Dziedzic Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1856/1)
  59. ---------- Jan x Karwas Wiktoria (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1824/1)
  60. ---------- Jan x Sokołowski Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1884/4)
  61. ---------- Jan x Zawłocki Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1868/1)
  62. ---------- Józefa x Marcjan Marcin (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1898/3)
  63. ---------- Józefa x Stochmal Andrzej (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/9)
  64. ---------- Katarzyna x Pyrz Jan (Cisów 1897/8)
  65. ---------- Maria x Pietrzyk Józef (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1875/3)
  66. ---------- Marianna x Frączek Antoni (Pierzchnica: wieś Osiny 1889/2)
  67. ---------- Marianna x Kula Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1840/1)
  68. ---------- Marianna x Siekański Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1867/2)
  69. ---------- Michał x Miszczyk Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1902/2)
  70. ---------- Mikołaj x Bińkowski Maria (Pierzchnica: wieś Gumienice 1874/2)
  71. ---------- Mikołaj x Kuzia Katarzyna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1862/2)
  72. ---------- Mikołaj x Piróg Anastazja (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1882/4)
  73. ---------- Mikołaj x Stęplowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1831/3)
  74. ---------- Paweł x Szczerba Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1837/2)
  75. ---------- Stanisław x Skowron Antonina (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1900/3)
  76. ---------- Tekla x Kozak Michał (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/3)
  77. ---------- Tomasz x Bieniek Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1853/1)
  78. ---------- Tomasz x Latosiński Tekla (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/2)
  79. ---------- Tomasz x Stochmal Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1854/2)
  80. ---------- Tomasz x Zawłocki Zofia (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1846/4)
  81. ---------- Wincenty x Zaród Barbara (Pierzchnica: wieś Gumienice 1860/8)
  82. ---------- Wojciech x Bińkowski Antonina (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1864/1)
  83. ---------- Wojciech x Sierpiński Marianna (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1822/1)
  84. ---------- Zofia x Kozak Ignacy (Pierzchnica: wieś Gumienice 1825/3)
  85. ---------- Zofia x Majkowski Franciszek (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1879/2)
  86. Metrysiński Franciszek x Machocką Joanna (Cisów 1861/6)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne