Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mazur (wyników 414):

  1. Mazal Rozalia x Schulz Fryderyk (Raciąż 1832/4)
  2. Mazaliński Agata x Olesiński Jan (Grochów 1868/12)
  3. Mazankiewicz Jakub x Mróz Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1811/32)
  4. ---------- Paulina x Browarski Jan (Płock 1862/83)
  5. ---------- Walenty x Sobczyk Bronisława (Działoszyce 1887/13)
  6. Mazanowski Andrzej x Kierszk Jadwiga (Gniew 1770/20)
  7. Mazaraki Aleksandra x Oestreycher Aleksander (Kraków - Wszyscy Święci 1840/32)
  8. ---------- Antoni x Stryjowski Franciszka (Bebelno 1895/5)
  9. ---------- Julianna x Doran Julian (Kraków - Wszyscy Święci 1844/14)
  10. ---------- Karol x Gottler Józefa (Kraków - Mariacka 1812/53)
  11. ---------- Kazimierz x Rogoziński Jadwiga (Bebelno 1864/13)
  12. Mazarek Wiktoria x Piwowarczyk Kazimierz (Kraków - Mariacka 1819/53)
  13. Mazarowski Franciszek x Warnke Franciszka (Gniew 1872/29)
  14. Mazel Katarzyna x German Jan (Barłożno 1823/1)
  15. Mazela Aniela x Chmielewski Władysław (Gniew 1921/2)
  16. ---------- Antoni x Osowski Marianna (Barłożno 1884/11)
  17. ---------- Karol x Więckowicz Agnieszka (Kraków - Mariacka 1827/15)
  18. ---------- Marianna x Słabczyk Jan (Kraków - św. Florian 1830/72)
  19. ---------- Otylia x Kubowski Edmund (Gniew 1900/17)
  20. Mazell Anna x Mondrzejewski Onufry (Gniew 1857/54)
  21. Mazella Aniela x Filz Stanisław (Gniew 1918/9)
  22. ---------- Aniela x Filz Stanisław (Gniew 1918/10)
  23. ---------- Barbara x Nowacki Jakub (Gniew 1858/50)
  24. ---------- Barbara x Rogowska Mateusz (Gniew 1864/51)
  25. ---------- Franciszek x Knoth Marianna (Gniew 1850/39)
  26. ---------- Franciszek x Paza Marianna (Gniew 1870/32)
  27. ---------- Franciszka x Lewandowski Józef (Gniew 1868/5)
  28. ---------- Jan x Stawicki Barbara (Gniew 1881/3)
  29. ---------- Józef x Schwoch Marianna (Gniew 1876/2)
  30. ---------- Józefina x Balbusa Jakub (Gniew 1877/1)
  31. ---------- Karol x Sokoł Zofia (Kraków - św. Florian 1846/4)
  32. ---------- Katarzyna x Jendrzejewski Marcin (Gniew 1861/50)
  33. ---------- Małgorzata x Cyganek Jan (Gniew 1912/14)
  34. ---------- Maria x Behrend Jan (Gniew 1866/63)
  35. ---------- Paweł x Zblewski Barbara (Gniew 1824/33)
  36. Mazelon Jozafat x Nowak Marianna (Bebelno 1876/5)
  37. Mazepus Józefa x Dyrski Kacper (Pabianice 1858/46)
  38. Mazer Barbara x Łojek Wojciech (Mileszki 1864/30)
  39. Mazewski Marianna x Komorowski Franciszek (Pniewnik 1864/6)
  40. Mazgaj Anastazja x Krakowski Jan (Domosławice, wieś Melsztyn 1917/2)
  41. ---------- Antoni x Bogdańska Marianna (Połaniec 1873/23)
  42. ---------- Antoni x Okulska Genowefa (Połaniec 1865/41)
  43. ---------- Ewa x Sproski Michał (Domosławice, wieś Faliszewice 1919/2)
  44. ---------- Ewa x Sproski Michał (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1919/1)
  45. ---------- Franciszek x Warchałowska Antonina (Połaniec 1867/20)
  46. ---------- Jadwiga x Sulikowski Jacek (Kraków - św. Florian 1830/92)
  47. ---------- Jan x Kasprzyk Józefa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1873/2)
  48. ---------- Jan x Krakowski Tekla (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1876/1)
  49. ---------- Jan x Kurtypień Klementyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1891/3)
  50. ---------- Jan x Malinowski Wiktoria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1914/3)
  51. ---------- Jan x Potępa Apolonia (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1886/5)
  52. ---------- Jan x Sobotka Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1890/1)
  53. ---------- Małgorzata x Gondek Andrzej (Domosławice, wieś Domosławice 1884/5)
  54. ---------- Marcin x Malinowski Teresa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1896/1)
  55. ---------- Marianna x Łabuszewski Ludwik (Połaniec 1876/4)
  56. ---------- Mateusz x Lubiński Łucja (Siercza, par. Wieliczka 1823/2)
  57. Mazgajczyk Jan x Pawela Anna (Kazimierz Biskupi 1895/37)
  58. ---------- Józef x Gularek Antonina (Kazimierz Biskupi 1889/26)
  59. ---------- Mikołaj x Białek Regina (Kraków - św. Mikołaj 1826/5)
  60. ---------- Regina x Stanecki Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1832/74)
  61. ---------- Tomasz x Wiśniewski Stefania (Kazimierz Biskupi 1931/26)
  62. Mazgał Regina x Pawlikowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1812/99)
  63. Mazgała Kacper x Malik Helena (Kraków, św. Juda Tadeusz: Czyżyny 1867/5)
  64. ---------- Michał x Sobota Marianna Klara (Kraków - św. Anna 1845/10)
  65. Mazganek Leon x Maciągowicz Magdalena (Nieborów 1816/1)
  66. Maziak Walenty x Malanowski Aniela (Kazimierz Biskupi 1899/12)
  67. Maziara Kielian x Lindakowicz Agnieszka (Koprzywnica 1825/27)
  68. Maziarz Józef x Demczuk Ksenia (Hrubieszów 1810/5)
  69. ---------- Maciej x Zugaj Petronela (Koprzywnica 1855/18)
  70. ---------- Stanisław x Baka Józefa (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1930/2)
  71. ---------- Wiktoria Julianna x Micielski Michał (Bełdów 1897/10)
  72. Mazin Franciszek x Bednarek Marianna (Czermno 1842/12)
  73. Maziuk Antonina x Makrzyński Wawrzyniec (Hrubieszów 1841/24)
  74. Mazny Jakub x Kalliwoda Anna (Kraków - Mariacka 1838/55)
  75. Mazorek Andrzej x Szabła Anna (Końskowola 1647/7)
  76. ---------- Jan x Przychodń Anna (Końskowola 1682/3)
  77. ---------- Tomasz x Stadeyk Zofia (Końskowola 1675/3)
  78. Mazork Jadwiga x Poczko Jan (Końskowola 1674/3)
  79. Mazowiecki Bronisława x Czarliński Leon (Papowo Toruńskie 1861/5)
  80. ---------- Honorata x Wibyski Jan (Papowo Toruńskie 1854/3)
  81. ---------- Jan x Mellin Aniela (Papowo Toruńskie 1812/1)
  82. ---------- Kacper x Dobrzyński Marianna (Kiczki 1801/5)
  83. ---------- Władysław x Orłowski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1794/11)
  84. Mazowieczczak Mateusz x Nowak Barbara (Brzeziny 1781/1853)
  85. Mazowita Marianna x Roztropiński Józef (Kazimierz Biskupi 1906/21)
  86. Mazuchowska Katarzyna x Drabik Grzegorz (Brzeziny 1797/18)
  87. Mazuchowski Antoni x Wacławówna Marianna (Brzeziny 1799/5)
  88. Mazur Adam x Ciężar Michalina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/43)
  89. ---------- Agata x Dębicki Szymon (Cisów 1833/10)
  90. ---------- Agnieszka x Bosak Błażej (Kraków - św. Salwator 1812/20)
  91. ---------- Agnieszka x Pawłowski Jan (Kraków - św. Szczepan 1810/24)
  92. ---------- Agnieszka x Ryłko Stanisław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1903/1)
  93. ---------- Agnieszka x Wachoski Jan (Cisów 1832/2)
  94. ---------- Andrzej x Kopec Marianna (Czermno 1865/14)
  95. ---------- Andrzej x Stefaniak Anna (Gródek 1884/18)
  96. ---------- Aniela x Bryła Józef (Niekrasów Świętokrzyski 1935/18)
  97. ---------- Anna x Barańczyk Andrzej (Dmenin 1670/10)
  98. ---------- Anna x Drzazga Stanisław (Połaniec 1866/16)
  99. ---------- Anna x Kilian Tomasz (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1875/2)
  100. ---------- Anna x Kolak Wojciech (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1888/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne