Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Matysiak (wyników 734):

  1. Matabowski Łucja x Zięba Stanisław (Zielonki 1838/23)
  2. Matac Marianna x Rucki Mateusz (Chabielice 1874/15)
  3. Mataczopwna Anna x Zucek Benedykt (Końskowola 1654/13)
  4. Matak Agnieszka x Wiśniewski Antoni (Kiczki 1800/3)
  5. ---------- Katarzyna x Witek Tomasz (Serokomla 1817/9)
  6. ---------- Katarzyna x Zioło Wojciech (Kiczki 1806/9)
  7. ---------- Stanisław x Luba Marianna (Kiczki 1806/8)
  8. Matakiewicz Antoni x Wasserab Katarzyna (Kraków - Mariacka 1812/38)
  9. Mataleński Łucja x Listkowski Józef (Płock 1886/55)
  10. Matan Gabriel x Jagielski Franciszka (Kraków - św. Salwator 1811/46)
  11. ---------- Mateusz x Strzemecki Marianna (Kraków - św. Salwator 1835/37)
  12. Matara Wincenty x Komella Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1821/24)
  13. Matasik Józef x Kacprzak Rozalia (Jelonki 1863/5)
  14. Matasuw Sora Haja x Mędlowież Jadka (Jeżów 1820/44)
  15. Mataytis Józef x Bakaniecki Marianna (Łabunowo 1794/1)
  16. Matciak Grzegorz x Mikołaj Elżbieta (Kościelec pow. kaliski 1812/5)
  17. ---------- Jakub x Matysiak Małgorzata (Kościelec pow. kaliski 1810/1)
  18. ---------- Józef x Szydłoski Klara (Kościelec pow. kaliski 1829/19)
  19. Matczak Franciszek x Pacholski Agnieszka (Kościelec pow. kaliski 1847/3)
  20. ---------- Józefa x Mądrzak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1928/6)
  21. ---------- Józefa x Wieczorek Kazimierz (Kościelec pow. kaliski 1827/3)
  22. ---------- Kasper x Bruś Marianna (Kościelec pow. kaliski 1811/3)
  23. ---------- Katarzyna x Lubiaczyk Michał (Kościelec pow. kaliski 1827/14)
  24. ---------- Magdalena x Piotrczyk Kasper (Brzeziny 1775/1732)
  25. ---------- Michał x Wesołowski Zuzanna (Kościelec pow. kaliski 1855/13)
  26. ---------- Stanisław x Jarosiński Marianna (Grudusk 1877/25)
  27. Matczuk Jan x Skiba Tekla (Surhów 1864/27)
  28. ---------- Katarzyna x Zaprawa Michał (Surhów 1869/9)
  29. Matczyk Marianna x Waradziński Piotr (Kraków - św. Florian 1833/21)
  30. Matecki Augustyn x Kordas Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1818/15)
  31. ---------- Błażej x Żelich Agnieszka (Bebelno 1818/3)
  32. ---------- Franciszek x Więcek Julianna (Nieborów 1810/6)
  33. ---------- Marianna x Adamczyk Ambroży (Nieborów 1816/4)
  34. ---------- Marianna x Domagalski Michał (Barłożno 1765/9)
  35. ---------- Marianna x Paciura Tomasz (Klimontów 1846/5)
  36. ---------- Michał x Młynarski Apolonia (Dzierzgów 1832/55)
  37. ---------- Mikołaj x Popławski Marianna (Barłożno 1776/3)
  38. ---------- Rozalia x Nowak Mateusz (Lubraniec 1843/17)
  39. ---------- Walenty x Kulig Józefa (Kazimierz Biskupi 1929/35)
  40. ---------- Władysław x Kościelniak Cecylia (Kazimierz Biskupi 1903/6)
  41. ---------- Wojciech x Kaluba Karolina (Kazimierz Biskupi 1843/19)
  42. Matej Franciszka x Symacha Paweł (Skórkowice 1871/6)
  43. Mateja Anna x Typiński Wojciech (Gorzków 1856/9)
  44. Matejka Franciszek Ksawery x Rossberg Joanna Karolina (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1826/2)
  45. Matejkiewicz Józef x Hanusek Aniela (Kraków - św. Szczepan 1834/77)
  46. ---------- Tadeusz x Wirek Regina (Kraków - św. Anna 1819/22)
  47. Matejko Jan x Duda Agata (Trzebieszów 1814/191)
  48. ---------- Łukasz x Paszkowski Józefa (Trzebieszów 1813/219)
  49. ---------- Marianna x Wójcik Kazimierz (Trzebieszów 1810/429)
  50. ---------- Paweł Polikarp x Duda Ewa (Trzebieszów 1814/41)
  51. Matejski Regina x Swierk Maciej (Kraków - św. Florian 1824/56)
  52. ---------- Tekla x Lasek Tomasz (Kraków - św. Krzyż 1831/3)
  53. Matel Augustyn x Grodecki Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1815/29)
  54. Matela Franciszek x Waligóra Urszula (Kraków - św. Szczepan 1833/29)
  55. ---------- Stanisław x Młodziński Michalina (Kazimierz Biskupi 1893/13)
  56. Matelski Andrzej x Pasternak Elżbieta (Gnojno 1853/30)
  57. ---------- Jakub x Hędzel Agnieszka (Kraków - Wszyscy Święci 1825/7)
  58. ---------- Jan x Puchała Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1837/26)
  59. ---------- Jan x Tetter Maria (Kraków - Mariacka 1838/31)
  60. ---------- Jan x Wolski Marianna (Kraków - św. Florian 1815/6)
  61. ---------- Jan x Zawierucha Jadwiga (Gnojno 1821/31)
  62. ---------- Kasper x Mamlik Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1810/31)
  63. ---------- Katarzyna x Czernecki Jan (Kraków - Mariacka 1843/58)
  64. ---------- Katarzyna x Dobrowolski Józef (Kraków - Mariacka 1834/110)
  65. ---------- Tomasz x Smach Salomea (Kraków - św. Szczepan 1823/10)
  66. ---------- Tomasz x Żmudzieński Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1814/13)
  67. Matemicki Czesław x Szkoda Helena (Gniew 1956/25)
  68. Maten Adam x Toruńczak Marcjanna (Stężyca 1899/25)
  69. Mateńka Agnieszka x Beczek Jan (Okrzeja 1824/13)
  70. ---------- Anna x Beczek Marcin (Okrzeja 1827/19)
  71. ---------- Błażej x Matera Julianna (Okrzeja 1822/62)
  72. ---------- Feliks x Sopyta Magdalena (Okrzeja 1837/16)
  73. ---------- Franciszek x Kania Jadwiga (Okrzeja 1845/7)
  74. ---------- Jadwiga x Bąk Paweł (Okrzeja 1856/21)
  75. ---------- Józefa x Janiczek Kazimierz (Okrzeja 1859/30)
  76. ---------- Karol x Gal Teresa (Okrzeja 1833/28)
  77. ---------- Kazimierz x Janiszek Marianna (Okrzeja 1860/23)
  78. ---------- Kazimierz x Mazurkiewicz Agnieszka (Okrzeja 1843/3)
  79. ---------- Łukasz x Sergiel Barbara (Okrzeja 1839/23)
  80. ---------- Marcin x Janiszek Agnieszka (Okrzeja 1848/44)
  81. ---------- Marianna x Beczek Leonard (Okrzeja 1841/24)
  82. ---------- Marianna x Pawlak Wojciech (Okrzeja 1839/22)
  83. ---------- Onufry x Janiszek Marianna (Okrzeja 1827/23)
  84. ---------- Paweł x Beczek Marianna (Okrzeja 1856/18)
  85. ---------- Wojciech x Hejduk Joanna (Okrzeja 1852/33)
  86. Mater Apolonia x Dławichowski Franciszek (Kazimierz Biskupi 1840/8)
  87. Matera Agata x Koszara Wojciech (Okrzeja 1856/1)
  88. ---------- Agnieszka x Beczek Franciszek (Okrzeja 1841/29)
  89. ---------- Aleksander x Osial Marianna (Okrzeja 1865/43)
  90. ---------- Anna x Marchwicki Wojciech (Okrzeja 1860/16)
  91. ---------- Antoni x Ochnik Konstancja (Okrzeja 1846/20)
  92. ---------- Antoni x Ochnik Regina (Okrzeja 1855/26)
  93. ---------- Antoni x Pawlak Katarzyna (Okrzeja 1850/40)
  94. ---------- Helena x Dobrowolski Łukasz (Okrzeja 1839/24)
  95. ---------- Jakub x Mitura Magdalena (Okrzeja 1855/24)
  96. ---------- Jan x Gątarz Tekla (Okrzeja 1835/5)
  97. ---------- Józef x Zielinski Małgorzata (Rakoszyn 1833/8)
  98. ---------- Julianna x Mateńka Błażej (Okrzeja 1822/62)
  99. ---------- Julianna x Szymański Mateusz (Okrzeja 1823/16)
  100. ---------- Kacper x Dąbrowski Teresa (Okrzeja 1819/45)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne