Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Masternak (wyników 198):

  1. Mas Wincenty x Jaworski Róża (Irządze 1821/13)
  2. Masa Marianna x Korgul Ignacy (Borzykowa 1833/13)
  3. Masajada Walenty x Dybel Tekla (Połaniec 1876/49)
  4. Masalski Salomea x Byśkiewicz Paweł (Kraków - Wszyscy Święci 1816/21)
  5. Masarski Grzegorz x Szymankewicz Marianna (Kraków - św. Krzyż 1814/5)
  6. Maschek Maria x Munk Aleksander (Kraków - Mariacka 1835/7)
  7. Maschin Marianna x Danbiawski Krzysztof (Podlesie 1641/4)
  8. ---------- Marianna x Machowski Andrzej (Podlesie 1641/3)
  9. Masciewicz Marianna x Terakowski Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1816/28)
  10. Masella Tomasz x Elmanowski Anna (Gniew 1832/41)
  11. Masiak Maciej x Abrachamowicz Kryska (Okrzeja 1823/30)
  12. ---------- Wojciech x Piotr Katarzyna (Gieczno 1815/17)
  13. Masiarek Ignacy x Ciesielczyk Julianna (Grocholice 1880/55)
  14. ---------- Stanisław x Niemczyk Zofia (Grocholice 1884/27)
  15. Masiarka Katarzyna x Szczepański Adam (Borzykowa 1863/21)
  16. Masiczak Aniela x Komor Sebastian (Okrzeja 1829/19)
  17. ---------- Julianna x Beczek Wojciech (Okrzeja 1821/11)
  18. ---------- Tekla x Gajek Kazimierz (Okrzeja 1824/65)
  19. Masiejczak Marianna x Szymański Franciszek (Okrzeja 1855/9)
  20. Masiewicz Wincenty x Leśniewski Aniela (Koprzywnica 1838/23)
  21. Masina Józefa x Słupianek Walenty (Kraszewice 1891/36)
  22. Masing Edward Jan x Orłowski Klara Teresa (Kazimierz Biskupi 1926/14)
  23. Masio Franciszka x Grzesica Wawrzyniec (Dzierzgów 1829/15)
  24. Masiuda Józef x Pozłotko Ewa (Działoszyce 1870/17)
  25. ---------- Maciej x Sosna Marianna (Działoszyce 1868/10)
  26. Mask Józefa x Zasałka Józef (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1808/8)
  27. Maska Laurenty x Kacprówna Krystyna (Brzeziny 1795/2)
  28. Maskalik Andrzej x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/101)
  29. Maskiera Paweł x Makówka Salomea (Gnojno 1849/48)
  30. ---------- Salomea x Gromiec Aleksander (Gnojno 1853/9)
  31. Maskwa Marianna x Ladra Paweł (Kraków - Boże Ciało 1826/15)
  32. Masł Marianna x Sikora Bartłomiej (Irządze 1821/16)
  33. Masłak Józefa x Tracz Walenty (Żelazna 1881/15)
  34. Masłocha Agnieszka x Ligęc Paweł (Żelazna 1876/26)
  35. ---------- Elżbieta x Kobyłecki Józef (Żelazna 1885/1)
  36. ---------- Tekla x Ligięć Antoni (Żelazna 1870/6)
  37. Masłoń Salomea x Borowiecki Stanisław (Dmenin 1781/5)
  38. Masłończyk Jan x Włodarz Marianna (Podlesie 1681/3)
  39. Maslonkowski Franciszek x Liczmański Antonia (Barłożno 1883/1)
  40. Masłoński Maciej x Berger Emilia (Przyłęk 1860/10)
  41. Masłowicz Marian x Czajczyński Antonina (Łoniów 1871/10)
  42. Maslowski Agnieszka x Sikora Wojciech (Rakoszyn 1858/3)
  43. Masłowski Anna x Boryca Michał (Mierzyn 1884/9)
  44. ---------- Antoni x Brzozowski Marianna (Papowo Toruńskie 1824/20)
  45. ---------- Antoni x Walter Florencja (Kraków - św. Mikołaj 1850/53)
  46. ---------- Barbara x Wścisło Antoni (Kraków - Mariacka 1813/44)
  47. ---------- Brygida x Miliński Grzegorz (Dzierzgów 1833/35)
  48. ---------- Brygida x Róg Józef (Dzierzgów 1830/1)
  49. ---------- Dorota x Gluszczyński Stanisław (Kraków - św. Florian 1827/130)
  50. ---------- Ewa x Rudolf Jan (Gniew 1758/11)
  51. ---------- Franciszek x Bielski Bona (Kraków - Wszyscy Święci 1813/28)
  52. ---------- Franciszek x Bielski Julianna (Kraków - Wszyscy Święci 1819/3)
  53. ---------- Franciszek x Cogiel Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1824/6)
  54. ---------- Franciszek x Wajek Berta (Barłożno 1878/2)
  55. ---------- Ignacy x Wejrzanowski Józefa (Białobrzegi 1854/3)
  56. ---------- Jadwiga x Pieklus Tomasz (Kraków - św. Salwator 1830/55)
  57. ---------- Jan x Gostyński Barbara (Jeżów 1819/22)
  58. ---------- Józef x Czerw Łucja (Przyłęk 1859/13)
  59. ---------- Józef x Ślusarski Maria (Lgota Wielka 1853/24)
  60. ---------- Józefa x Wierznicki Walenty (Mierzyn 1888/22)
  61. ---------- Justyna x Szymczyk Tomasz (Kraków - św. Florian 1818/51)
  62. ---------- Kasper x Targosz Marianna (Kraków - św. Florian 1851/24)
  63. ---------- Katarzyna x Solarz Franciszek (Kraków - św. Florian 1814/36)
  64. ---------- Katarzyna x Szczepanek Wincenty (Dzierzgów 1823/28)
  65. ---------- Konstancja x Rupniewski Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1850/37)
  66. ---------- Ludwik x Żebrowski Marianna (Ostrów mazowiecka 1865/40)
  67. ---------- Ludwika x Łęgowski Józef (Płock 1886/49)
  68. ---------- Maciej x Dębski Julianna (Kraków - św. Florian 1832/84)
  69. ---------- Magdalena x Zaworski Grzegorz (Dzierzgów 1822/19)
  70. ---------- Marianna x Kieresiński Ignacy (Kraków - św. Florian 1842/1)
  71. Maslowski Marianna x Lewandowski Andrzej (Dobrzejewice 1840/5)
  72. Masłowski Marianna x Wolniewicz Antoni Filip (Jeżów 1819/35)
  73. ---------- Michał x Kortyka Anna (Kraków - św. Florian 1820/40)
  74. ---------- Michał x Owies Elżbieta (Kraków - św. Szczepan 1831/69)
  75. ---------- Mikołaj x Grzybczyński Brygida (Kraków - św. Florian 1820/65)
  76. ---------- Paweł x Sygut Marianna Teresa (Rakoszyn 1864/11)
  77. ---------- Regina x Śmiechowiec Idzi (Dzierzgów 1831/9)
  78. ---------- Rozalia x Mikuszewski Jan (Kraków - Mariacka 1820/63)
  79. ---------- Teresa x Markowicz Ignacy (Jeżów 1824/15)
  80. ---------- Tomasz x Ziemski Petronela (Mierzyn 1880/15)
  81. ---------- Walenty x Błaut Marianna (Bebelno 1902/10)
  82. ---------- Wiktoria x Jończyk Franciszek (Mierzyn 1886/10)
  83. ---------- Wiktoria x Maj Błażej (Kraków - św. Florian 1818/11)
  84. ---------- Wojciech x Botch Józefa (Mierzyn 1888/30)
  85. ---------- Zuzanna x Kaczmarczyk Mikołaj (Dzierzgów 1830/22)
  86. Masny Henryk x Mucha Genowefa (Górzno k. Garwolina 1951/52)
  87. ---------- Jan x Pięta Marianna (Górzno k. Garwolina 1934/44)
  88. Mason Gertruda x Urbański Stanisław (Koprzywnica 1847/35)
  89. Mass Michal x Hayze Ewa (Dobrzejewice 1832/10)
  90. Massalski Felicjanna x Osatszewski Feliks (Kraków - Mariacka 1819/12)
  91. ---------- Filip Jakub x Nowakowski Marianna (Kraków - Mariacka 1814/11)
  92. ---------- Franciszek x Grabowski Aniela (Rakoszyn 1850/8)
  93. ---------- Kontantyn Jan x Wieżyński Izabela Hieronima (Kraków - Boże Ciało 1829/34)
  94. ---------- Ludwika x Bońkowski Felicjan Antoni (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/16)
  95. ---------- Marcjanna x Raczyński Tomasz (Kraków - Wszyscy Święci 1822/11)
  96. ---------- Marianna x Pieczonka Piotr (Kraków - Mariacka 1822/11)
  97. Massejewski Jadwiga x Bochnacki Paweł (Cisów 1926/1)
  98. ---------- Natalia x Wróbel Jan (Cisów 1928/9)
  99. Massopust Józef x Sadowski Waleria (Turek 1894/30)
  100. Massow Katarzyna x Dommar Franciszek (Stężyca 1863/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne