Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Marchewka (wyników 1650):

  1. Maraczyński Jan x Folega Zofia (Raciąż 1981/20)
  2. Marankiewicz Franciszka x Kraśniewski Szymon (Płock 1864/52)
  3. Maranowski Katarzyna x Theis Jan (Raciąż 1839/22)
  4. ---------- Maciej x Karnowski Katarzyna (Raciąż 1816/11)
  5. ---------- Michał x Brzeziński Franciszka (Papowo Toruńskie 1837/15)
  6. Marański Józef x Młynarczyk Anna (Gorzków 1856/23)
  7. Maraś Andrzej x Panek Józefa (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/8)
  8. Maras Błażej x Wójcik Marianna (Obiechów 1823/3)
  9. Maraś Elżbieta x Samburski Piotr (Obiechów 1839/7)
  10. Maras Filip Jakub x Fatyga Jadwiga (Obiechów 1838/1)
  11. Maraś Maciej x Brzezicki Franciszka (Obiechów 1829/4)
  12. ---------- Małgorzata x Bugajski Tomasz (Obiechów 1829/3)
  13. Maras Wawrzyniec x Kwutryj Gertruda (Obiechów 1838/9)
  14. Marasek Kasper x Kososbudzki Marianna (Kraków - św. Szczepan 1833/15)
  15. ---------- Marcin x Madejski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1828/91)
  16. Marasiak Antonina x Kozieł Ignacy (Chabielice 1872/3)
  17. Maraskiewicz Urszula x Januszewski Józef (Kraków - św. Szczepan 1826/6)
  18. Maraszek Karolina x Kuklewski Jan (Prażmów 1903/23)
  19. Maraszewski Małgorzata x Czuba Paweł (Gniew 1863/23)
  20. Maraszkiewicz Agnieszka x Rączka Jacek (Kraków - św. Anna 1850/4)
  21. ---------- Jakub x Gorelik Marianna (Kraków - św. Szczepan 1834/36)
  22. ---------- Maciej x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/52)
  23. ---------- Walenty x Rysiewicz Zofia (Kraków - św. Anna 1845/3)
  24. Marat Agnieszka x Skrzypiński Wojciech (Żelazna 1872/12)
  25. Maraytis Justyna x Miksztas Maciej (Łabunowo 1790/3)
  26. Marazia Grzegorz x Skórzewski Małgorzata (Gieczno 1811/18)
  27. Marc Marianna x Rachtan Józef (Bodzentyn 1866/14)
  28. ---------- Regina x Woycik Jakub (Końskowola 1668/14)
  29. Marcak Mateusz x Cerep Katarzyna (Trzebieszów 1812/105)
  30. Marcelli Jan x Gerasiński Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1849/77)
  31. Marcewicz Adam x Wójtowicz Katarzyna (Bełżyce 1835/6)
  32. ---------- Katarzyna x Nioczem Adam (Bełżyce 1831/7)
  33. Marcewski Jadwiga x Pawłowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1805/13)
  34. Marchawna Katarzyna x Maik Szymon (Końskowola 1666/9)
  35. Marchel Wojciech x Jarominiak Marianna (Krysk 1873/17)
  36. Marchelski Marianna x Kruk Jakub (Barłożno 1755/13)
  37. Marchew Teresa x Dulapa Wojciech (Hrubieszów 1857/2)
  38. Marchewczycki Franciszka x Bączek Antoni (Kraków - św. Salwator 1817/86)
  39. Marchewka Agata x Bączek Augustyn (Kraków - św. Salwator 1831/77)
  40. ---------- Agata x Ziętara Wojciech (Kraków - Mariacka 1832/48)
  41. ---------- Andrzej x Lysy Katarzyna (Dmenin 1858/7)
  42. ---------- Andrzej x Trzeciak Petronela (Żytno 1892/7)
  43. ---------- Anna x Wiencek Stanisław (Żytno 1893/31)
  44. ---------- Bronisława x Antosiewicz Wojciech (Kraków - św. Salwator 1827/39)
  45. ---------- Franciszka x Kozina Bartłomiej (Kraków - św. Salwator 1812/67)
  46. ---------- Jan x Głowacki Anastazja (Kraków - św. Salwator 1835/33)
  47. ---------- Jan x Kaszuba Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1817/43)
  48. ---------- Jan x Kozioł Apolonia (Kraków - św. Salwator 1844/15)
  49. ---------- Jan x Niedzwiedzki Marianna (Kraków - św. Salwator 1819/70)
  50. ---------- Józef x Kozina Marianna (Kraków - św. Salwator 1821/29)
  51. ---------- Józef x Mielczarski Waleria (Mierzyn 1883/29)
  52. ---------- Józefa x Janowski Bogumił (Mierzyn 1883/22)
  53. ---------- Julianna x Krzętowski Antoni (Żytno 1893/1)
  54. ---------- Karol x Fiszer Agnieszka (Żytno 1893/25)
  55. ---------- Katarzyna x Bajerczyk Mikołaj (Kraków - św. Szczepan 1819/111)
  56. ---------- Kunegunda x Chmurzyński Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1834/13)
  57. ---------- Leon x Chileński Ludwika (Grudusk 1879/26)
  58. ---------- Magdalena x Bienka Sebastian (Kraków - św. Salwator 1823/53)
  59. ---------- Magdalena x Pudlik Józef (Kraków - św. Salwator 1833/75)
  60. ---------- Marcin x Ptasnik Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1821/3)
  61. ---------- Marianna Agnieszka x Czaj Piotr (Kraków - św. Salwator 1837/100)
  62. ---------- Marianna x Barański Franciszek (Kraków - św. Salwator 1844/2)
  63. ---------- Marianna x Jabłoński (Hat) Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1842/3)
  64. ---------- Marianna x Piocha Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1848/15)
  65. ---------- Maryanna x Buczyński Paweł (Żytno 1893/34)
  66. ---------- Monika x Kościołek Wojciech (Kraków - św. Salwator 1814/79)
  67. ---------- Norbert x Kozina Marianna (Kraków - św. Salwator 1814/62)
  68. ---------- Regina x Flak Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1817/9)
  69. ---------- Tekla x Kordas Łukasz (Kraków - św. Salwator 1814/12)
  70. ---------- Teresa x Kosciołek Franciszek (Kraków - św. Salwator 1841/25)
  71. ---------- Teresa x Wołyniecki Franciszek (Kraków - św. Salwator 1834/22)
  72. ---------- Walenty x Takaniewski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1811/5)
  73. ---------- Wincenty x Adamski Regina (Kraków - św. Salwator 1835/12)
  74. ---------- Wincenty x Głowacki Marianna (Kraków - św. Salwator 1843/14)
  75. ---------- Wojciech x Musiał Marianna (Kraków - św. Salwator 1831/30)
  76. ---------- Zofia x Musaił Piotr (Kraków - św. Salwator 1852/18)
  77. Marchłewczianka Katarzyna x Caluiewski Jakub (Gniew 1788/3)
  78. Marchlewicz Franciszek x Karaśkiewicz Marianna (Raciążek 1796/13)
  79. ---------- Szczepan x Wiertlewski Stanisława (Kazimierz Biskupi 1907/39)
  80. ---------- Szymon x Krajewski Wiktoria (Dobrzejewice 1847/1)
  81. Marchlewski Agnieszka x Rajski Franciszek (Gniew 1881/20)
  82. ---------- Andrzej x Scheibach Marianna (Papowo Toruńskie 1880/7)
  83. ---------- Anna x Bürger Jan (Gniew 1846/8)
  84. ---------- Anna x Runoy_ Filip (Gniew 1825/38)
  85. ---------- Anna x Telkner Wincenty (Papowo Toruńskie 1812/2)
  86. ---------- Antoni x Szwarc Katarzyna (Gniew 1816/36)
  87. ---------- Barbara x Bürger Jakub (Gniew 1846/7)
  88. ---------- Elżbieta x Lazarowicz Antoni (Gniew 1840/27)
  89. ---------- Elżbieta x Wyderman Marcin (Gniew 1767/25)
  90. ---------- Franciszek x Czarra Wanda (Gniew 1906/69)
  91. ---------- Gertruda x Simon Artur (Gniew 1944/13)
  92. ---------- Helena x Główczewski Jan (Gniew 1942/18)
  93. ---------- Henryka x Guzowski Janusz (Gniew 1953/4)
  94. ---------- Ignacy x Urszynski Weronika (Gniew 1882/18)
  95. ---------- Irena x Nagórski Józef (Gniew 1958/12)
  96. ---------- Jadwiga x Byczyński Józef (Gniew 1934/1)
  97. ---------- Jakub x Laskowski Marianna (Gniew 1787/19)
  98. ---------- Jakub x Sielski Justyna (Gniew 1784/16)
  99. ---------- Joanna x Bladzikowski Józef (Gniew 1893/12)
  100. ---------- Julian x Kotzknecht Zofia (Gniew 1920/75)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne