Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Malinowski (wyników 733):

  1. Mala Jakub x Książek Katarzyna (Połaniec 1820/39)
  2. Malach Katarzyna x Bonus Szymon (Barłożno 1856/4)
  3. Malachenski Maria x Ludwig Karol (Gniew 1852/45)
  4. Malachiński Dorota x Wiśniewski Henryk (Raciąż 1989/1)
  5. ---------- Jan x Podowski Teresa (Raciąż 1977/30)
  6. ---------- Jan x Podowski Teresa (Raciąż 1978/4)
  7. ---------- Władysława x Karcz Zygfryd (Raciąż 1973/1)
  8. Malachowski Jan x Freda Elżbieta (Grabowo kościerskie 1857/3)
  9. ---------- Katarzyna x Daszkowski Wawrzyniec (Gniew 1832/13)
  10. ---------- Marianna x Wirasłowski Michał (Barłożno 1828/8)
  11. ---------- Paweł x Badziągowski Barbara (Gniew 1806/16)
  12. ---------- Rozalia x Jetka Michał (Gniew 1823/19)
  13. Maląg Marcin x Leporoski Paulina (Mikołajewice 1870/12)
  14. Malaga Brygida x Turek Michał (Chlewiska 1830/2)
  15. ---------- Józef x Chylicki Elżbieta (Chlewiska 1830/1)
  16. ---------- Katarzyna x Palik Józef (Kraków - Boże Ciało 1848/5)
  17. Malandowicz Andrzej x Dydyński Tekla (Kraków - Mariacka 1819/91)
  18. ---------- Marianna x Nowakowski Józef (Kraków - św. Krzyż 1851/8)
  19. Malaniak Anna x Giziak Jakób (Koprzywnica 1859/13)
  20. Malanina Magdalena x Antonik Marek (Koprzywnica 1817/2)
  21. Malankowski Małgorzata x Lipienski Maciej (Gniew 1759/22)
  22. Malanowicz Aleksy x Depta Marianna (Dmenin 1758/3)
  23. Malanowski Aniela x Maziak Walenty (Kazimierz Biskupi 1899/12)
  24. ---------- Barbara x Kotłowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1832/5)
  25. ---------- Filip x Lewicki Natalia (Płock 1861/39)
  26. ---------- Józefa x Wojciechowski Józef (Płock 1862/78)
  27. ---------- Maciej x Lewandowski Agnieszka (Wieniec 1807/492)
  28. ---------- Szymon x Kwiatkowski Jadwiga (Dobrzejewice 1849/17)
  29. Malant Antonina x Sikorski Michał (Kazimierz Biskupi 1889/33)
  30. Malar Marianna x Lesicki Jan (Działoszyce 1828/5)
  31. Malara Andrzej x Bukowski N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/10)
  32. ---------- Jan x Pawlik Katarzyna (Kraków - św. Krzyż 1824/10)
  33. ---------- Wincenty x Wilk Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1832/24)
  34. Malarczyk Franciszka x Popławski Andrzej (Mileszki 1847/21)
  35. ---------- Marianna x Gabara Jakub (Mileszki 1849/19)
  36. ---------- Marianna x Jędrzejczak Łukasz (Prażmów 1903/6)
  37. ---------- Marianna x Olszewski Piotr (Kraków - Mariacka 1814/27)
  38. ---------- Szczepan x Mikinka Gertruda (Mileszki 1862/18)
  39. ---------- Tekla x Jelonek Józef (Prażmów 1897/4)
  40. Malarecki Michał x Pachołkowski Anna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1894/2)
  41. Malaroski Antoni x Białobrzeski Konstancja (Łomna 1890/43)
  42. ---------- Franciszka x Lubański Józef (Łomna 1882/6)
  43. ---------- Józef x Umiastowski Józefa (Łomna 1893/8)
  44. ---------- Małgorzata x Umiastowski Stanisław (Łomna 1890/42)
  45. ---------- Waleria x Chromiński Józef (Łomna 1891/20)
  46. Malarowski Marianna x Jesionek Paweł (Łomna 1889/4)
  47. Malarski Aleksander x Ozagowski Wiktoria (Kraków - św. Salwator 1834/27)
  48. ---------- Katarzyna x Wąsikiewicz Wojciech (Kraków - Mariacka 1827/79)
  49. ---------- Marianna x Urbański Wojciech (Kraków - Mariacka 1820/70)
  50. ---------- Paulina x Dubiecki Jan (Łomna 1893/40)
  51. Malarz Franciszka x Chmielewski Stanisław (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/13)
  52. ---------- Jan x Dawiec Marianna (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1860/8)
  53. ---------- Józef x Kupański Teresa (Surhów 1859/8)
  54. ---------- Mikołaj x Rzepczyński Marianna (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/69)
  55. Malaski Franciszka x Domański Józef (Krzemieniec 1842/16)
  56. Malaszczuk Pulcheria x Foriaszewski Wincenty (Płock 1862/102)
  57. Malaszczyk Rozalia x Kacperski Łukasz Franciszek (Mileszki 1857/19)
  58. Malaszewski Agnieszka x Gwarda Stanisław (Grudusk 1884/20)
  59. ---------- Jadwiga x Jankowski Michał (Grudusk 1884/29)
  60. ---------- Katarzyna x Fabisiak Tomasz (Grudusk 1875/27)
  61. ---------- Katarzyna x Ławnik Józef (Kazimierz Biskupi 1832/34)
  62. ---------- Waleria x Czaplicki Konstanty (Grudusk 1889/14)
  63. Malawski Antoni x Mysłowski Feliksa (Katerburg 1838/6)
  64. ---------- Ignacy x Jurkiewicz Rozalia (Katerburg 1838/3)
  65. ---------- Stefan x Wieczorkowski Paulina (Szumbar 1850/3)
  66. Malborski Barbara x Budżmierowski Walenty (Barłożno 1862/1)
  67. ---------- Marianna x Grabowski Wincenty (Żelazna 1871/7)
  68. Malcahn Franciszka x Kąkolewski Bronisław (Raciąż 1929/23)
  69. ---------- Kazimierz x Kuzimski Zofia (Raciąż 1958/20)
  70. Malcan Jan x Majer Zofia (Raciąż 1962/5)
  71. Malcer Jan x Borkowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1777/10)
  72. Malcerz Jan x N. Agnieszka (Podlesie 1670/13)
  73. Malczak Antonina x Bielesza Marcin (Surhów 1860/1)
  74. ---------- Salomea x Winiarczyk Antoni (Surhów 1852/3)
  75. ---------- Stanisław x Gontarek Leokadia (Płock 1887/39)
  76. ---------- Stanisław x Jagieło Wiktoria (Surhów 1859/11)
  77. ---------- Tomasz x Wrześniewski Anna (Płock 1888/36)
  78. Malczeski Franciszek x Chomantowski Ania (Koprzywnica 1817/35)
  79. Malczewski Aleksander x Koziołkiewicz Marianna (Hrubieszów 1859/7)
  80. ---------- Antoni x Węzikowski Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1824/27)
  81. ---------- Augustyn x Karpiński Agnieszka (Hrubieszów 1863/40)
  82. ---------- Augustyn x Karpiński Agnieszka (Hrubieszów 1869/40)
  83. ---------- Benedykt x Kotulski Marianna (Krzemieniec 1842/6)
  84. ---------- Jakub x Koztrzewski Apolonia (Kościelec pow. kaliski 1835/6)
  85. ---------- Józef x Drzymalski Marianna (Papowo Toruńskie 1834/13)
  86. ---------- Józef x Maciaszek Wiktoria (Kazimierz Biskupi 1919/33)
  87. ---------- Julianna x Grajek Wawrzyniec (Kazimierz Biskupi 1865/47)
  88. ---------- Katarzyna x Koziołkiewicz Ignacy (Hrubieszów 1859/12)
  89. ---------- Maciej x Kozicki Agnieszka (Hrubieszów 1813/10)
  90. ---------- Marianna x Dzwoniarski Tomasz (Kazimierz Biskupi 1918/28)
  91. ---------- Mieczysław Bartłomiej x Żechowski Stefania (Klimontów 1879/2)
  92. ---------- Szymon x Chiżyński Anna (Papowo Toruńskie 1891/1)
  93. ---------- Wojciech x Fijałkowski Anna (Borzykowa 1867/4)
  94. Malczowski Mikołaj x Łącki Zofia (Bebelno 1713/1)
  95. Malczycki Piotr x Kraski Zofia (Rakoszyn 1857/4)
  96. Malczyk Antonina x Mikus Michał (Połaniec 1865/50)
  97. ---------- Elżbieta x Horszela Grzegorz (Kraków - św. Mikołaj 1816/13)
  98. ---------- Franciszka x Szadkowski Walenty (Dmenin 1852/14)
  99. ---------- Gertruda x Piszczała Franciszek (Dmenin 1857/11)
  100. ---------- Justyna x Sianosz Adam (Skórkowice 1876/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne