Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Majewski (wyników 393):

  1. Maj Agata x Wierzbicki Kasper (Łoniów 1870/3)
  2. ---------- Agnieszka x Borzęta Jakub (Łoniów 1855/22)
  3. ---------- Agnieszka x Makuderski Jan (Gnojno 1862/39)
  4. ---------- Agnieszka x Pachoł Wincenty Ferrariusz (Kraków - ¶w. Florian 1844/11)
  5. ---------- Agnieszka x Sikora Adam (Borzykowa 1850/15)
  6. ---------- Andrzej x Piku¶ Stanisława (Łoniów 1843/24)
  7. ---------- Anna x Charsla Szymon (Koprzywnica 1843/8)
  8. ---------- Anna x Hołody Tomasz (Koprzywnica 1857/16)
  9. ---------- Anna x Zamecki Stanisław (Kraków - ¶w. Krzyż 1811/4)
  10. ---------- Antoni x Bobek Jadwiga (Połaniec 1875/46)
  11. ---------- Antoni x Słyk Regina (Gródek 1892/8)
  12. ---------- Antoni x Sowa Józefa (Niekrasów ¦więtokrzyski 1924/24)
  13. ---------- Apolonia x Dobrzański Andrzej (Działoszyce 1837/16)
  14. ---------- Balbina x Zawadzak Marceli (Gródek 1884/15)
  15. ---------- Bartłomiej x Romańska Marianna (Połaniec 1876/42)
  16. ---------- Błażej x Fijałkowski Kunegunda (Kraków - ¶w. Mikołaj 1832/51)
  17. ---------- Błażej x Masłowski Wiktoria (Kraków - ¶w. Florian 1818/11)
  18. ---------- Błażej x Michalak Marianna (Gródek 1880/13)
  19. ---------- Bonifacy x Wójcicki Justyna (Gródek 1878/1)
  20. ---------- Brygida x Kita Andrzej (Skała 1812/3)
  21. ---------- Dominika x Ku¶mierczyk Józef (Gródek 1879/8)
  22. ---------- Elżbieta x Kasperek Jan (Gródek 1880/4)
  23. ---------- Ewa x Bijak Jan (Działoszyce 1851/10)
  24. ---------- Feliks x Kujawski Łucja (Borzykowa 1832/25)
  25. ---------- Franciszka x Jedlicki Fabian (Kraków - Mariacka 1826/11)
  26. ---------- Franciszka x Płaza Jan (Gródek 1886/2)
  27. ---------- Franciszka x Radziszewski Jan (Działoszyce 1850/4)
  28. ---------- Franciszka x Rutkowski Antoni (Borzykowa 1839/28)
  29. ---------- Franciszka x Starzarski Szymon (Koprzywnica 1863/34)
  30. ---------- Franciszka x Stypka Ignacy (Borzykowa 1861/27)
  31. ---------- Franciszka x Tendrowicz Wawrzyniec (Koprzywnica 1861/42)
  32. ---------- Franciszka x Zaborowski Józef (Gródek 1887/6)
  33. ---------- Helena x Abramczyk Stanisław (Łoniów 1857/11)
  34. ---------- Helena x Lamek Bruno (Gniew 1938/22)
  35. ---------- Helena x Ostrowski Stanisław (Łoniów 1859/15)
  36. ---------- Helena x Wójcicki Marceli (Gródek 1879/11)
  37. ---------- Ignacy x Charpianka Anna (Koprzywnica 1841/10)
  38. ---------- Ignacy x Swojnog Dominika (Borzykowa 1836/36)
  39. ---------- Jacek x Baran Łucja (Gródek 1883/5)
  40. ---------- Jacek x Molenda Justyna (Gródek 1887/10)
  41. ---------- Jacenty x Plebański Zofia (Koprzywnica 1846/23)
  42. ---------- Jadwiga x Bednarski Jan (Połaniec 1866/28)
  43. ---------- Jadwiga x Górecki Franciszek (Ksi±żnice Wielkie 1865/5)
  44. ---------- Jadwiga x Żabicki Wincenty (Działoszyce 1829/9)
  45. ---------- Jakób x Baterski Magdalena (Koprzywnica 1833/24)
  46. ---------- Jakób x Dybu¶ Scholastyka (Koprzywnica 1828/22)
  47. ---------- Jakób x Tracz Marianna (Koprzywnica 1827/24)
  48. ---------- Jakub x Jastrz±b Marianna (Połaniec 1874/47)
  49. ---------- Jan x Czyż Katarzyna (Gródek 1892/2)
  50. ---------- Jan x Koza Katarzyna (Działoszyce 1861/19)
  51. ---------- Jan x Makowski Marianna (Gnojno 1836/50)
  52. ---------- Jan x Szczypczak Wiktoria (Borzykowa 1865/21)
  53. ---------- Jan x Szkudelski Marianna (Kazimierz Biskupi 1928/40)
  54. ---------- Jan x Tyrański Marianna (Działoszyce 1856/16)
  55. ---------- Jan x Urbański Józefa (Łoniów 1874/16)
  56. ---------- Joanna x Bokwa Michał (Koprzywnica 1846/4)
  57. ---------- Józef x Kubin Katarzyna (Kraków - ¶w. Florian 1851/17)
  58. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/96)
  59. ---------- Józef x Wilichowski Maria Magdalena (Kraków - Mariacka 1816/1)
  60. ---------- Józefa x Gorczyca Ludwik (Łoniów 1869/19)
  61. ---------- Józefa x Kryczka Marcin (Borzykowa 1857/42)
  62. ---------- Józefa x Sadłocha Walenty (Połaniec 1870/31)
  63. ---------- Julianna x Banasiakowicz Andrzej (Łoniów 1873/9)
  64. ---------- Julianna x Krawczyk Jan (Działoszyce 1885/37)
  65. ---------- Juliusz x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/90)
  66. ---------- Justyna x Pypeć Antoni (Kraków - Mariacka 1826/69)
  67. ---------- Karol x Domagała Małgorzata (Borzykowa 1824/22)
  68. ---------- Karol x Mazur Józefa (Łoniów 1860/15)
  69. ---------- Karolina x B±k Jan (Połaniec 1866/15)
  70. ---------- Katarzyna x Bugaj Franciszek (Połaniec 1878/6)
  71. ---------- Katarzyna x Gad Ignacy (Połaniec 1861/35)
  72. ---------- Katarzyna x Grochala Walenty (Gnojno 1857/7)
  73. ---------- Katarzyna x Ksi±żka Franciszek (Łoniów 1857/7)
  74. ---------- Katarzyna x Sosiński Jan (Gródek 1892/23)
  75. ---------- Katarzyna x Strach Ignacy (Łoniów 1858/12)
  76. ---------- Katarzyna x Widor Stanisław (Borzykowa 1827/15)
  77. ---------- Katarzyna x Zawadzak Jan (Gródek 1881/6)
  78. ---------- Katarzyna x Zieleniak Jan (Gródek 1887/13)
  79. ---------- Kazimierz x Izbińska Katarzyna (Kazimierza Wielka 1882/6)
  80. ---------- Kazimierz x Kanasiński Apolonia (Borzykowa 1862/1)
  81. ---------- Kazimierz x Misiec Magdalena (Borzykowa 1822/2)
  82. ---------- Kazimierz x Rokita Tekla (Borzykowa 1835/13)
  83. ---------- Kazimierz x Wojciechowska Antonina (Połaniec 1866/31)
  84. ---------- Kunegunda x Wilbrant Albert (Chwaszczyno 1749/1)
  85. ---------- Leonard x Gawron Anastazja (Gródek 1879/2)
  86. ---------- Ludwika x Rapp Wilhelm (Kraków - Wszyscy ¦więci 1847/7)
  87. ---------- Maciej x ¦wistak Jadwiga (Koprzywnica 1820/21)
  88. ---------- Magdalena x Kłos Piotr (Borzykowa 1865/6)
  89. ---------- Magdalena x Kumor Kazimierz (Gnojno 1832/48)
  90. ---------- Magdalena x Reczek Wojciech (Łoniów 1852/6)
  91. ---------- Magdalena x Stępień Franciszek (Gnojno 1835/18)
  92. ---------- Małgorzata x Czechowski Stanisław (Koprzywnica 1816/3)
  93. ---------- Małgorzata x Lewanda Jacek (Działoszyce 1860/16)
  94. ---------- Małgorzata x Piekarski Franciszek (Budziszewice 1863/2)
  95. ---------- Małgorzata x Prażuch Teofil (Działoszyce 1888/27)
  96. ---------- Małgorzata x Szkuta Tomasz (Działoszyce 1851/12)
  97. ---------- Małgorzata x Zaskórski Antoni (Borzykowa 1839/21)
  98. ---------- Małgorzata x Ziewacz Marcin (Działoszyce 1830/1)
  99. ---------- Marceli x Kacperek Marcjanna (Gródek 1880/3)
  100. ---------- Marcin x ¦migucki Katarzyna (Gnojno 1865/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne