Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Magdzik (wyników 114):

  1. Maga Andrzej x Cesarz Agnieszka (Siercza, par. Wieliczka 1866/4)
  2. Magadzar Katarzyna x Filimiuk Franciszek (Wyszogródek 1842/8)
  3. Magan Agnieszka x Sadzikowski Franciszek (Kraków - św. Szczepan 1824/41)
  4. Magdaleński Bartłomiej x Janas Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1822/18)
  5. Magdalenski Dorota x Wesel Marcin (Gniew 1763/2)
  6. Magdaliński Franciszek x Dąbrowski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1845/24)
  7. Magdziak Jakub x Wołoch Franciszka (Bebelno 1858/1)
  8. ---------- Marcin x Kobosc Magdalena (Zborówek 1884/1)
  9. Magdziarski Filip Jakub x Staszyński Barbara (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/212)
  10. Magdziarz Anna x Mrozik Grzegorz (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/28)
  11. Magdzieński Magdalena x Dęguszowski Sebastian (Kraków - św. Florian 1814/71)
  12. Magdzik Agnieszka x Makowski Szczepan (Pniewnik 1824/14)
  13. ---------- Agnieszka x Makowski Szczepan (Pniewnik 1825/14)
  14. ---------- Antoni x Baran Agnieszka (Pniewnik 1751/29)
  15. ---------- Bartłomiej x Gaspar Małgorzata (Pniewnik 1752/40)
  16. ---------- Franciszka x Łukasiak Jacek (Pniewnik 1772/158)
  17. ---------- Jan x Piotr Rozalia (Pniewnik 1756/65)
  18. ---------- Katarzyna x Baraniak Piotr (Pniewnik 1773/168)
  19. ---------- Katarzyna x Zeleski Paweł (Pniewnik 1798/62)
  20. ---------- Leonard x Grzegorczyk Marianna (Pniewnik 1796/37)
  21. ---------- Leonard x Makowski Katarzyna (Pniewnik 1798/74)
  22. ---------- Marianna x Baraniak Piotr (Pniewnik 1776/196)
  23. ---------- Marianna x Borys Tomasz (Pniewnik 1775/177)
  24. ---------- Stefan x Budka Ewa (Pniewnik 1757/9)
  25. ---------- Tomasz x Mantecki Dorota (Pniewnik 1776/197)
  26. Magera Anna x Barańczyk Krzysztof (Dmenin 1643/5)
  27. Magger Halina x Jaworski Tadeusz (Górzno k. Garwolina 1967/39)
  28. Magielka Paweł x Schefler Anna (Raciąż 1841/10)
  29. Magielski Antonina Małgorzata x Koniuszko Józef (Kraków - Boże Ciało 1850/8)
  30. ---------- Apolonia x Moskalik Jakub (Kraków - Boże Ciało 1818/77)
  31. ---------- Kasper x Pawlikowski Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1843/30)
  32. ---------- Katarzyna x Chrząszcz Stanisław (Kraków - św. Szczepan 1828/12)
  33. Magier Franciszek x Kurek Katarzyna (Kazimierza Mała 1881/13)
  34. ---------- Marianna x Nowak Franciszek (Kazimierza Mała 1878/15)
  35. ---------- Piotr x Majzer Elżbieta (Mikołajewice 1870/10)
  36. Magiera Agnieszka x Wojcik Marcin (Lgota Wielka 1820/1)
  37. ---------- Bartłomiej x Nita Zuzanna (Lgota Wielka 1841/18)
  38. ---------- Franciszek x Slęzki Wiktoria (Lgota Wielka 1820/8)
  39. ---------- Ludwik x Bloch Katarzyna (Lgota Wielka 1866/3)
  40. ---------- Ludwik x Starostka Barbara (Lgota Wielka 1864/12)
  41. ---------- Małgorzata x Chobot Michał (Lgota Wielka 1846/20)
  42. ---------- Marianna x Nowak Błażej (Gnojno 1737/15)
  43. ---------- Piotr x Karpiński Anna (Gnojno 1829/22)
  44. ---------- Rozalia x Kubiak Mateusz (Lgota Wielka 1847/8)
  45. ---------- Tekla x Bolechowski Stefan (Kraków - Mariacka 1829/40)
  46. ---------- Zofia x Fortuna Mieczysław (Gniew 1960/9)
  47. Magierowicz Marianna x Matera Piotr (Rakoszyn 1838/5)
  48. Magierski Andrzej x Gocza Marianna (Kraków - św. Florian 1841/4)
  49. ---------- Andrzej x Nowacki Tekla (Kraków - św. Florian 1830/10)
  50. ---------- Andrzej x Sołtykiewicz Józefa (Kraków - Mariacka 1819/5)
  51. ---------- Andrzej x Wąsikowski Józefa (Kraków - św. Florian 1834/139)
  52. Magiła Wiktoria x Wojtaszek Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1823/29)
  53. Magina Elżbieta x Smurowski Wojciech (Mileszki 1847/17)
  54. Magloski Piotr x Grabowski Marianna (Kraków - Mariacka 1825/64)
  55. Maglus Szymon x Czasuwski Katarzyna (Gniew 1809/29)
  56. Magner Marcin x Ungier Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1804/5)
  57. Magnicki Marianna x Gruntmann Piotr (Dmenin 1839/15)
  58. Magnowski Edmund x Piegański Rozalia (Papowo Toruńskie 1885/15)
  59. Magnul Marianna x Gromek Andrzej (Kraków - św. Szczepan 1833/70)
  60. Magnus Stefan x Nowacki Antonina (Kościelec pow. kaliski 1844/13)
  61. Magnuszewski Jacek x Jaworski Łucja (Kraków - św. Anna 1829/25)
  62. ---------- Jan x Malonek Teresa (Babsk 1815/2)
  63. ---------- Jan x Włodarczyk Małgorzata (Babsk 1814/3)
  64. ---------- Krystyna x Prasolik Antoni (Babsk 1838/4)
  65. ---------- Marianna x Leśniowski Wojciech (Kraków - św. Salwator 1819/159)
  66. ---------- Salomea Marianna x Rogoziński Jan Antoni (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/27)
  67. Magnuszowski Sebastian x Olszamowski Agnieszka (Podlesie 1708/3)
  68. Magors Dominik x Młynczyk Agnieszka (Kraków - św. Szczepan 1820/128)
  69. Magórski Franciszek x Dorosz Józefa (Surhów 1867/12)
  70. Magos Antonina x Rączkowski Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1827/32)
  71. ---------- Dominik x Rajtar Marianna (Kraków - św. Szczepan 1832/48)
  72. ---------- Mateusz x Czajkowski Marianna (Kraków - św. Szczepan 1831/57)
  73. ---------- Tomasz x Łamber Małgorzata (Kraków - św. Szczepan 1823/35)
  74. ---------- Tomasz x Pawlikowski Barbara (Kraków - św. Szczepan 1832/37)
  75. Magrejan Augustyn x Białek Anastazja (Barłożno 1919/6)
  76. Magrion Andrzej x Wanzel Marianna (Chwaszczyno 1877/6)
  77. ---------- Anna x Irikowski Walenty (Chwaszczyno 1878/7)
  78. Magrowski Adam x Wdzieckowski Katarzyna (Dobrzejewice 1832/5)
  79. ---------- Franciszek x Anuszewski Katarzyna (Raciążek 1781/12)
  80. ---------- Helena x Wisniewski Józef (Dobrzejewice 1852/8)
  81. ---------- Jakob x Kielbasinski Anastazya (Dobrzejewice 1863/12)
  82. ---------- Jan x Fydrych Ewa (Dobrzejewice 1858/14)
  83. ---------- Jan x Raclawska Franciszka (Dobrzejewice 1858/5)
  84. ---------- Józef x Gostyński Zuzanna (Raciążek 1775/5)
  85. ---------- Józef x Materski Rozalia (Raciążek 1768/6)
  86. ---------- Katarzyna x Jagielski Marcin (Raciążek 1798/3)
  87. ---------- Katarzyna x Jastrzbeski Jan (Dobrzejewice 1849/1)
  88. ---------- Katarzyna x Kozłowski Michał (Raciążek 1833/8)
  89. ---------- Konstancya x Kubacki Jan (Raciążek 1802/4)
  90. ---------- Łukasz x Pipczyn Marianna (Raciążek 1759/2)
  91. ---------- Magdalena x Korzeniewski Marcin (Raciążek 1772/15)
  92. ---------- Marianna x Mejsner Jan (Raciążek 1801/5)
  93. ---------- Mikołaj x Tyliński Magdalena (Raciążek 1756/7)
  94. ---------- Pawel x Jablonski Zuzanna (Dobrzejewice 1831/13)
  95. ---------- Piotr x Kłobuczewski Katarzyna (Raciążek 1779/4)
  96. ---------- Weronika x Jagielski Marcin (Raciążek 1783/5)
  97. ---------- Zofia x Majkowski Wojciech (Raciążek 1769/9)
  98. ---------- Zuzanna x Loykowski Michał (Dobrzejewice 1841/7)
  99. Magryon Elżbieta x Nypa Jan (Chwaszczyno 1768/5)
  100. Magula Anna x Szczerba Tomasz (Kraków - św. Szczepan 1837/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne