Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Madej (wyników 188):

  1. Mad Agnieszka x Wyczynowski Gajus (Raciąż 1839/9)
  2. Madaj Józefa x Bujacz Grzegorz (Dmenin 1888/16)
  3. ---------- Tomasz x Nozgowicz Aniela (Górzno k. Garwolina 1861/14)
  4. Madalińska Marianna x Antczak Antoni (Gieczno 1813/2)
  5. Madaliński Józef x Mikołajczyk Józefa (Kazimierz Biskupi 1895/2)
  6. ---------- Konstancja x Henrych Wilhelm (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1819/7)
  7. ---------- Konstanty x Skarzyński Karolina (Pniewnik 1860/27)
  8. ---------- Wincenty x Zaręba Konstancja (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1811/9)
  9. Madan Zofia x Umiecki Henryk (Hrubieszów 1833/12)
  10. Madaniak Kasper x Berkowski Karolina (Lubraniec 1844/23)
  11. Madczak Ludwik x Aleksandrówna Agata (Brzeziny 1794/34)
  12. Madedey Piotr x Chabrosz Marianna (Końskowola 1674/7)
  13. Madej Agata x Błasiak Paweł (Łoniów 1849/28)
  14. ---------- Agata x Kalęba Michał (Kraków - Mariacka 1823/13)
  15. ---------- Agnieszka x Glanowski Tomasz (Skała 1815/10)
  16. ---------- Agnieszka x Longa Piotr (Kraków - Mariacka 1840/34)
  17. ---------- Agnieszka x Pietrucha Paweł (Kraków - św. Mikołaj 1846/19)
  18. ---------- Agnieszka x Tomnicki Franciszek (Kraków - św. Florian 1818/47)
  19. ---------- Andrzej x Matusik Antonina (Grocholice 1878/1)
  20. ---------- Antoni x Draba Małgorzata (Koprzywnica 1856/27)
  21. ---------- Antonina x Ostrowski Antoni (Chlewiska 1839/35)
  22. ---------- Apolonia x Jasiński Jan (Gnojno 1817/21)
  23. ---------- Apolonia x Szatan Paweł (Koprzywnica 1864/54)
  24. ---------- Barbara x Pawlak Antoni (Chlewiska 1836/5)
  25. ---------- Filip x Mikut Marianna (Kraków - św. Szczepan 1814/39)
  26. ---------- Franciszek x Zagdan Marianna (Chlewiska 1827/20)
  27. ---------- Franciszka x Szafiński Tomasz (Kraków - św. Anna 1813/5)
  28. ---------- Helena x Łopata Szymon (Łoniów 1830/4)
  29. ---------- Henryk x Tysarczyk Renata (Raciąż 1984/11)
  30. ---------- Ignacy x Chrząszcz Zofia (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/3)
  31. ---------- Jan x Dobrzański Marianna (Kraków - św. Szczepan 1828/48)
  32. ---------- Jan x Kuntosz Teresa (Kraków - św. Florian 1822/16)
  33. ---------- Jan x Muzyk Gertruda (Skała 1825/18)
  34. ---------- Jan x Widz Magdalena (Kraków - św. Florian 1833/28)
  35. ---------- Józefa x Bieńkowski Jan (Żelazna 1889/14)
  36. ---------- Józefa x Gorlicki Marcin (Chlewiska 1839/37)
  37. ---------- Justyna x Skowroński Jan (Kraków - św. Szczepan 1827/10)
  38. ---------- Katarzyna x Czajkowski Jan (Kraków - Mariacka 1827/6)
  39. ---------- Katarzyna x Ruczyński Andrzej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1804/2)
  40. ---------- Katarzyna x Stańczyk Jakub (Chlewiska 1832/69)
  41. ---------- Katarzyna x Walcy Błażej (Kraków - św. Salwator 1813/17)
  42. ---------- Krystyna x Matera Paweł (Okrzeja 1862/2)
  43. ---------- Krzysztof x Krawczyk Krystyna (Okrzeja 1819/17)
  44. ---------- Łucja x Matysik Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1830/41)
  45. ---------- Maciej x Misiak Anna (Chlewiska 1839/41)
  46. ---------- Magdalena x Sadowski Błażej (Skała 1800/1)
  47. ---------- Małgorzata x Boroń Stanisław (Skała 1857/15)
  48. ---------- Małgorzata x Hołody Wincenty (Koprzywnica 1865/16)
  49. ---------- Małgorzata x Nowakowski Michał (Kraków - Mariacka 1829/56)
  50. ---------- Marianna x Deresz Mateusz (Koprzywnica 1856/4)
  51. ---------- Marianna x Dziubek Stanisław (Skała 1853/11)
  52. ---------- Marianna x Koziarski Ludwik (Koprzywnica 1873/33)
  53. ---------- Marianna x Olszewski Franciszek (Koprzywnica 1850/23)
  54. ---------- Marianna x Pietrak Mikołaj (Okrzeja 1839/13)
  55. ---------- Marianna x Sygała Wincenty (Obiechów 1858/3)
  56. ---------- Marianna x Szczepanek Jan Kanty (Kraków - św. Salwator 1820/29)
  57. ---------- Marianna x Wojcik Jacek (Kraków - św. Salwator 1824/45)
  58. ---------- Mateusz x Pawłoski Franciszka (Koprzywnica 1836/23)
  59. ---------- Mateusz x Popek Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1822/32)
  60. ---------- Mateusz x Rynkowski Marianna (Koprzywnica 1835/28)
  61. ---------- Mateusz x Sikora Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1835/11)
  62. ---------- Michał x Działak Ewa (Gnojno 1761/2)
  63. ---------- Petronela x Barski Erazm (Sandomierz - katedra (NMP) 1813/1)
  64. ---------- Petronela x Stęplowski Jan (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1815/1)
  65. ---------- Roch x Marciński Józefa (Żelazna 1869/6)
  66. ---------- Róża x Pawlak Maciej (Okrzeja 1844/35)
  67. ---------- Salomea x Marlo Błażej (Okrzeja 1834/10)
  68. ---------- Stanisław x Osial Marianna (Okrzeja 1838/18)
  69. ---------- Stanisław x Pawlak Józefa (Okrzeja 1833/14)
  70. ---------- Stefania x Glica Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1926/23)
  71. ---------- Szczepan x Jachczyk Julianna (Kraków - Mariacka 1837/52)
  72. ---------- Szymon x Piejas Julianna (Chlewiska 1838/3)
  73. ---------- Tadeusz x Kubik Regina (Mszana Górna w par. Niedźwiedź 1872/4)
  74. ---------- Tekla x Woźniak Paweł (Skała 1839/5)
  75. ---------- Teresa x Zieliński Maciej (Koprzywnica 1871/6)
  76. ---------- Tomasz x Kaniewski Julianna (Łoniów 1858/26)
  77. ---------- Tomasz x Małachowski Rozalia (Okrzeja 1860/40)
  78. ---------- Walenty x Urych Teresa (Kraków - św. Szczepan 1830/2)
  79. ---------- Wawrzyniec x Durski Małgorzata (Kraków - św. Florian 1831/55)
  80. ---------- Wawrzyniec x Sroczyński Magdalena (Kraków - św. Szczepan 1845/17)
  81. ---------- Wiktoria x Rzepka Aleksy (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1800/3)
  82. ---------- Wincenty x Aleksandrowicz Franciszka (Kraków - Wszyscy Święci 1819/34)
  83. ---------- Wojciech x Piądzik Ewa (Dmenin 1642/12)
  84. ---------- Zofia x Osial Łukasz (Okrzeja 1863/29)
  85. ---------- Zofia x Wójtowicz Tomasz (Kraków - Mariacka 1837/46)
  86. Madeja Józefina x Brzeski Józef (Stężyca 1898/24)
  87. ---------- Karol x Koń Marianna (Kraków - św. Szczepan 1839/20)
  88. ---------- Wawrzyniec x Pukowski Aniela (Kraków - Wszyscy Święci 1843/19)
  89. Madejczyk Antonina x Jędrzejczyk Roch (Grocholice 1884/39)
  90. ---------- Feliks x Zając Józefa (Dmenin 1866/5)
  91. ---------- Franciszek x Gierudziński Anastazja (Grocholice 1886/10)
  92. ---------- Józef x Bąkowicz Józefa (Grocholice 1888/24)
  93. ---------- Józef x Telążek Agnieszka (Grocholice 1880/39)
  94. ---------- Józefa x Białek Tomasz (Grocholice 1878/11)
  95. ---------- Józefa x Niemczyk Antoni (Grocholice 1887/2)
  96. ---------- Katarzyna x Jeż Walenty (Mierzyn 1886/21)
  97. ---------- Marianna x Ciupiński Antoni (Dmenin 1866/17)
  98. ---------- Szymon x Spejda Marianna (Dmenin 1863/14)
  99. ---------- Tomasz x H(Ch)oba Franciszka (Dmenin 1876/16)
  100. ---------- Wincenty x Kuczkowski Katarzyna (Jeżów 1824/36)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne