Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Machiewin (wyników 715):

  1. Macakiewicz Magdalena x Rychter Antoni (Kraków - Wszyscy Święci 1821/17)
  2. Macałek Magdalena x Furmański Wincenty (Kraków - św. Szczepan 1834/55)
  3. ---------- Marianna x Sobierajski Kasper (Kraków - św. Florian 1831/64)
  4. Macalski Franciszek x Trębacki Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1834/22)
  5. ---------- Jan x Uznajski Marianna (Kraków - św. Anna 1828/1)
  6. ---------- Katarzyna x Raźny Andrzej (Kraków - św. Florian 1834/13)
  7. ---------- Marianna x Jabłoński Ignacy (Kraków - Wszyscy Święci 1813/31)
  8. ---------- Wiktoria x Smieszkiewicz Jan (Kraków - św. Florian 1847/4)
  9. ---------- Wojciech x Chlipalski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1824/10)
  10. Macczak Józefa x Piaskoski Jan (Kościelec pow. kaliski 1864/24)
  11. ---------- Kasper x Graczyk Katarzyna (Kościelec pow. kaliski 1861/12)
  12. ---------- Stanisław x N. Agnieszka (Brzeziny 1788/2044)
  13. ---------- Wincenty x Adamowski Franciszka (Lubraniec 1855/11)
  14. Macejowski Kornelia x Ciszak Jerzy (Krzemieniec 1842/14)
  15. Macek Jan x Borkowski Marianna (Kraków - św. Florian 1845/7)
  16. ---------- Wojciech x Sikora Franciszka (Cisów 1919/2)
  17. Mach Agnieszka x Mikołayczak Jan (Kościelec pow. kaliski 1812/13)
  18. ---------- Helena x Wesserling Józef (Chwaszczyno 1877/19)
  19. ---------- Jadwiga x Pruski Jan (Gnojno 1749/5)
  20. ---------- Magdalena x Slęczko Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1825/21)
  21. ---------- Matylda x Selke Augustyn (Chwaszczyno 1879/8)
  22. Macha Stefan x Jóźwik Regina (Brzeziny 1795/12)
  23. ---------- Stefan x Łaba Marianna (Brzeziny 1796/15)
  24. Machaczek Józef x Kołodziejski Anna (Grocholice 1879/32)
  25. Machaiewski Maciej x Domagalski Marianna (Gniew 1791/24)
  26. ---------- Maciej x Wiktor Katarzyna (Gniew 1785/23)
  27. ---------- Wojciech x Turciski Maria (Gniew 1816/33)
  28. Machaj Józefa x Karkocha Marcin (Połaniec 1878/32)
  29. Machaj-Machalewski Ignacy x Dadana Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1821/2)
  30. ---------- Jan x Gąski Elżbieta (Górzno k. Garwolina 1967/14)
  31. ---------- Józef x Talarek Aniela (Górzno k. Garwolina 1939/36)
  32. ---------- Józefa x Paziewski Józef (Górzno k. Garwolina 1884/21)
  33. ---------- Marcin x Błażejczyk Paulina (Górzno k. Garwolina 1859/30)
  34. ---------- Marcin x Nakonieczny (Michalczyk) Konstancja (Górzno k. Garwolina 1853/16)
  35. ---------- Mikołaj x Garbarczyk Walentyna (Górzno k. Garwolina 1849/16)
  36. ---------- Ryszard x Kwaśniak Genowefa (Górzno k. Garwolina 1963/16)
  37. ---------- Stanisław x Rusak Marianna (Górzno k. Garwolina 1889/10)
  38. Machajewski Bronisław x Wojciechowski Maria Magdalena (Gniew 1938/7)
  39. ---------- Julia x Górski Jan (Gniew 1850/14)
  40. ---------- Katarzyna x Janowski Andrzej (Gniew 1847/34)
  41. ---------- Maria x Horn Jan (Gniew 1853/26)
  42. ---------- Stanisław x Krajnsze Marianna (Gniew 1850/36)
  43. ---------- Stanisław x Kwitnowski Marianna (Gniew 1824/31)
  44. Machajski Marianna x Kania Szymon (Kraków - św. Florian 1830/57)
  45. ---------- Sebastian x Tomaszewski Marcyanna (Nieborów 1836/10)
  46. ---------- Tekla x Zborowski Michał (Kraków - św. Florian 1835/44)
  47. Machała Adam x Karbowniczak Katarzyna (Koprzywnica 1834/18)
  48. ---------- Brygida x Jędrzejczyk Maciej (Borzykowa 1852/11)
  49. ---------- Dionizy x Maksyon Agnieszka (Czermno 1858/16)
  50. ---------- Franciszek x Grąbel Agnieszka (Koprzywnica 1833/25)
  51. ---------- Franciszek x May Julianna (Łoniów 1850/19)
  52. ---------- Franciszek x Skrok Małgorzata (Koprzywnica 1825/30)
  53. ---------- Franciszka x Ciach Jan (Koprzywnica 1867/3)
  54. ---------- Franciszka x Słomka Walenty (Koprzywnica 1857/43)
  55. ---------- Franciszka x Snioszek Ludwik (Borzykowa 1850/9)
  56. ---------- Grzegorz x Biskup Katarzyna (Koprzywnica 1827/25)
  57. ---------- Grzegorz x Pawłoski Magdalena (Koprzywnica 1848/16)
  58. ---------- Jakub x Lsiążka Małgorzata (Łoniów 1847/13)
  59. ---------- Jakub x Twaróg Katarzyna (Łoniów 1854/11)
  60. ---------- Jan x Ciach Brygida (Koprzywnica 1859/24)
  61. ---------- Jan x Gabryś Zofia (Borzykowa 1844/34)
  62. ---------- Jan x Tracz Marianna (Koprzywnica 1861/23)
  63. ---------- Jan x Żak Brygida (Koprzywnica 1865/30)
  64. ---------- Jędrzej x Żak Magdalena (Koprzywnica 1817/32)
  65. ---------- Józef x Mądra Zofia (Koprzywnica 1837/26)
  66. ---------- Katarzyna x Majczak Teodor (Borzykowa 1838/13)
  67. ---------- Łucja x Antoniak Stanisław (Borzykowa 1832/51)
  68. ---------- Łukasz x Bednarz Katarzyna (Koprzywnica 1832/55)
  69. ---------- Łukasz x Bryndza Katarzyna (Koprzywnica 1861/24)
  70. ---------- Magdalena x Koza Szczepan (Koprzywnica 1829/18)
  71. ---------- Małgorzata x Tęczarski Wojciech (Koprzywnica 1829/34)
  72. ---------- Marianna x Kopka Jakub (Borzykowa 1863/7)
  73. ---------- Marianna x Okoński Kazimierz (Koprzywnica 1827/31)
  74. ---------- Marianna x Skrzypczak Franciszek (Koprzywnica 1834/27)
  75. ---------- Marianna x Sulicki Walenty (Koprzywnica 1858/50)
  76. ---------- Paweł x Floras Franciszka (Koprzywnica 1857/27)
  77. ---------- Piotr x Kokoszka Marianna (Łoniów 1862/30)
  78. ---------- Piotr x Łucki Tekla (Koprzywnica 1864/35)
  79. ---------- Piotr x Ząbek Jadwiga (Bebelno 1702/1)
  80. ---------- Tomasz x Krzyszczak Apolonia (Koprzywnica 1860/31)
  81. ---------- Urszula x Rutkowski Feliks (Borzykowa 1836/10)
  82. ---------- Wincenty x Konopczyński Marianna (Borzykowa 1849/18)
  83. ---------- Wojciech x Bednarczyk Magdalena (Koprzywnica 1834/17)
  84. ---------- Wojciech x Sołtyczak Marianna (Koprzywnica 1821/16)
  85. Machalczak Marianna x Grosz Wojciech (Lgota Wielka 1826/1)
  86. Machalewski Agnieszka x Olszewski Józef (Raciąż 1938/20)
  87. ---------- Albert x Gierz Anastazja (Raciąż 1909/1)
  88. ---------- Barbara x Grzonkowski Kazimierz (Raciąż 1971/4)
  89. ---------- Jan x Block Anna (Grabowo kościerskie 1908/5)
  90. ---------- Stanisława x Piskorz Jan (Górzno k. Garwolina 1945/15)
  91. ---------- Stefania x Kiełpiński Jan (Raciąż 1953/16)
  92. Machaliński Baltazar x Mączyński Katarzyna (Barłożno 1750/10)
  93. Machalonka Jadwiga x Rynkowski Jędrzej (Koprzywnica 1816/28)
  94. Machałowski Ignacy x Sadkowski Marianna (Grudusk 1886/7)
  95. ---------- Piotr x Kucharska Tekla (Połaniec 1865/79)
  96. Machalski Edmund x Śliwiński Józefa Norbertyna (Działoszyce 1848/14)
  97. ---------- Franciszek x Prekański Franciszka (Kazimierz Biskupi 1855/20)
  98. ---------- Karolina x Rzęcki Kazimierz (Białobrzegi 1863/5)
  99. ---------- Katarzyna x Cwierzowicz Jan (Kraków - św. Mikołaj 1839/18)
  100. ---------- Leopold x Bień Ludwika (Niekrasów Świętokrzyski 1927/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne