Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Mańka (wyników 91):

  1. Mańcz Barbara x Rolnik Albert (Podlesie 1660/4)
  2. ---------- Zofia x Kwiecień Andrzej (Podlesie 1664/4)
  3. Mańk Marianna x Ferenc Stanisław (Łomna 1891/9)
  4. Mańka Barbara x Golencik Sebastian (Podlesie 1652/2)
  5. ---------- Jan x Dymuła Dorota (Podlesie 1757/2)
  6. ---------- Jan x Olszewski Marianna (Papowo Toruńskie 1870/10)
  7. ---------- Kasper x Szewia Marianna (Podlesie 1692/4)
  8. ---------- Katarzyna x Karwała Adam (Podlesie 1649/1)
  9. ---------- Małgorzata x Wolski Antoni (Podlesie 1727/1)
  10. ---------- Marcin x Zgoda Anna (Podlesie 1754/1)
  11. ---------- Stanisław x Morawczyk Marianna (Działoszyce 1832/18)
  12. ---------- Szymon x Dąbrowski Ewa (Podlesie 1711/2)
  13. ---------- Szymon x Jasiek Marianna (Podlesie 1749/4)
  14. ---------- Szymon x N. Magdalena (Podlesie 1741/2)
  15. ---------- Tomasz x N. Marianna (Podlesie 1639/5)
  16. ---------- Tomasz x Słomska Ewa (Podlesie 1708/1)
  17. ---------- Zofia x Hajdon Albert (Podlesie 1639/6)
  18. Mańko Marianna x Kowalewski Stanisław (Luszyn 1849/1)
  19. Mańkoski Marcin x Orzechoski Scholastyka (Łomna 1889/13)
  20. ---------- Marcin x Wewcirkiewicz Małgorzata (Kazimierz Biskupi 1822/7)
  21. Mańkowski Agnieszka x Chmielak Maciej (Górzno k. Garwolina 1819/7)
  22. ---------- Aleksander x Mańkowski Marianna (Górzno k. Garwolina 1937/40)
  23. ---------- Anastazja x Weroniecki Jan (Barłożno 1899/2)
  24. ---------- Andrzej x Lenarcik Tekla (Górzno k. Garwolina 1824/12)
  25. ---------- Antoni x Lis Franciszka (Górzno k. Garwolina 1937/22)
  26. ---------- Antoni x Ziemann Konstancja (Barłożno 1900/20)
  27. ---------- Apolonia x Pioterczak Andrzej (Okrzeja 1841/8)
  28. ---------- Barbara x Kopycki Maciej (Barłożno 1772/8)
  29. ---------- Bolesław x Drost Franciszka (Gniew 1748/31)
  30. ---------- Bolesław x Drost Franciszka (Gniew 1913/8)
  31. ---------- Bronisław x Owczarczyk Helena (Górzno k. Garwolina 1939/20)
  32. ---------- Danuta x Zarzycki Leon (Górzno k. Garwolina 1972/21)
  33. ---------- Elżbieta x Ratka Wojciech (Barłożno 1766/14)
  34. ---------- Eugenia x Zarzycki Marian (Górzno k. Garwolina 1964/13)
  35. ---------- Eugeniusz x Prusiński Stanisława (Górzno k. Garwolina 1967/15)
  36. ---------- Ewa x Zarzycki Franciszek (Jelonki 1858/34)
  37. ---------- Feliks x Olszewski Urszula (Górzno k. Garwolina 1956/4)
  38. ---------- Franciszek x Liczmański Leokadia (Barłożno 1902/9)
  39. ---------- Franciszek x Torłop Konrada (Barłożno 1918/8)
  40. ---------- Franciszka x Kukawka Roman (Gniew 1935/31)
  41. ---------- Gabriela x Paturej Marian (Raciąż 1985/3)
  42. ---------- Genowefa x Talarek Jan (Górzno k. Garwolina 1950/29)
  43. ---------- Genowefa x Wojciechowski Franciszek (Górzno k. Garwolina 1954/23)
  44. ---------- Helena x Szymczak Feliks (Barłożno 1933/28)
  45. ---------- Helena x Wolff Franciszek (Gniew 1930/14)
  46. ---------- Jan x Banaszak Genowefa (Górzno k. Garwolina 1947/24)
  47. ---------- Jan x Gedych Petronela (Grodzisk Mazowiecki 1847/19)
  48. ---------- Jan x NN Katarzyna (Barłożno 1703/1)
  49. ---------- Janina x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1946/1)
  50. ---------- Janina x Szczepański Stanisław (Górzno k. Garwolina 1943/14)
  51. ---------- Józef x Dąbrowski Marianna (Łomna 1892/27)
  52. ---------- Józef x Kąklewski Rozalia (Papowo Toruńskie 1875/17)
  53. ---------- Józef x Kansewski Bronisława (Barłożno 1912/6)
  54. ---------- Józef x Koterliński Marianna (Kazimierz Biskupi 1855/16)
  55. ---------- Józef x Kurowski Weronika (Barłożno 1900/15)
  56. ---------- Józef x Mańkowski Marianna (Barłożno 1934/28)
  57. ---------- Józef x Mucha Zofia (Górzno k. Garwolina 1948/31)
  58. ---------- Józef x Nakonieczny (Michalczyk) Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1846/2)
  59. ---------- Józef x Went Anna (Barłożno 1934/3)
  60. ---------- Józef x Zakrzewski Rozalia (Barłożno 1880/2)
  61. ---------- Józefa x Zając Andrzej (Górzno k. Garwolina 1883/9)
  62. ---------- Julianna x Herped Jan (Gniew 1854/35)
  63. ---------- Karolina x Sochacki Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1879/18)
  64. ---------- Katarzyna x Rejdaszka Stanisław (Górzno k. Garwolina 1884/6)
  65. ---------- Katarzyna x Wojtasiak Marcin (Górzno k. Garwolina 1821/6)
  66. ---------- Krzysztof x Pieniążek Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1791/8)
  67. ---------- Krzysztof x Szewczyk Apolonia (Górzno k. Garwolina 1851/2)
  68. ---------- Magdalena x Michalak-Jaskólski Jan (Górzno k. Garwolina 1862/1)
  69. ---------- Maksymilian x Hasse Helena (Gniew 1943/27)
  70. ---------- Małgorzata Małgorzata x Cylkowski Robert (Barłożno 1934/19)
  71. ---------- Maria Atonina x Mycielski Andrzej Feliks (Kazimierz Biskupi 1928/32)
  72. ---------- Maria x Wyczółkowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1979/6)
  73. ---------- Marianna x Lis Jan (Górzno k. Garwolina 1928/11)
  74. ---------- Marianna x Mańkowski Aleksander (Górzno k. Garwolina 1937/40)
  75. ---------- Marianna x Mańkowski Józef (Barłożno 1934/28)
  76. ---------- Marianna x Rożański Szymon (Barłożno 1768/11)
  77. ---------- Mieczysław x Jakubaszek Zofia (Górzno k. Garwolina 1976/1)
  78. ---------- Paweł x Kowalczyk Karolina (Okrzeja 1849/3)
  79. ---------- Rozalia x Gałązka Jakub (Górzno k. Garwolina 1885/14)
  80. ---------- Stanisław x Kolasiński Małgorzata (Barłożno 1741/5)
  81. ---------- Stanisław x Pieniążek Genowefa (Górzno k. Garwolina 1954/25)
  82. ---------- Stefania x Ruta Antoni (Górzno k. Garwolina 1944/22)
  83. ---------- Szczepan x Wróblewski Anna (Hrubieszów 1831/5)
  84. ---------- Szymon x Klimk Elżbieta (Barłożno 1743/3)
  85. ---------- Urszula x Majchrzak Andrzej (Kazimierz Biskupi 1895/27)
  86. ---------- Weronika x Rusak Łukasz (Górzno k. Garwolina 1870/16)
  87. ---------- Zofia x Trzpil Władysław (Górzno k. Garwolina 1951/58)
  88. Mańsk Franciszek x Zblewski Otylia (Stężyca 1892/2)
  89. ---------- Michał x Kąkol Franciszka (Stężyca 1896/17)
  90. ---------- Michał x Wanta Marianna (Stężyca 1886/12)
  91. ---------- Olga x Pawłowski Bronisław (Stężyca 1899/16)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne