Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Młynarski (wyników 138):

  1. Młynarczyk Adam x Warmus Marianna (Dmenin 1844/14)
  2. ---------- Anastazja x Filipek Jan (Górzno k. Garwolina 1727/4)
  3. ---------- Andrzej x Józefiak Nepomucena (Kościelec pow. kaliski 1849/21)
  4. ---------- Anna x Marański Józef (Gorzków 1856/23)
  5. ---------- Antonina x Włodarczyk Piotr (Kościelec pow. kaliski 1859/8)
  6. ---------- Barbara x Kuta Andrzej (Brzeziny 1784/1924)
  7. ---------- Bartłomiej x Walszczyk Marianna (Kościelec pow. kaliski 1809/1)
  8. ---------- Bartłomiej x Włodarz Agnieszka (Podlesie 1680/1)
  9. ---------- Błażej x Pazderski Magdalena (Kraków - Wszyscy Święci 1846/4)
  10. ---------- Felicjanna x Kucieński Tomasz (Brzeziny 1774/1683)
  11. ---------- Franciszek x Maciągowicz Jadwiga (Nieborów 1842/6)
  12. ---------- Jakub x Kruszyński Julianna (Nieborów 1816/11)
  13. ---------- Jakub x Marek Helena (Górzno k. Garwolina 1769/9)
  14. ---------- Jakub x Musiał Marianna (Borzykowa 1852/13)
  15. ---------- Jakub x Smolarczyk Florentyna (Borzykowa 1855/13)
  16. ---------- Jan x Bugajski Antonina (Bodzentyn 1866/6)
  17. ---------- Jan x Kaczorowski Romana (Buczek 1873/6)
  18. ---------- Jan x Lewandowski Józefa (Turek 1890/27)
  19. ---------- Jan x Rolka N. (Końskowola 1671/11)
  20. ---------- Justyna x Więcek Błażej (Borzykowa 1854/29)
  21. ---------- Katarzyna x Witkowski Kacper (Bodzentyn 1866/13)
  22. ---------- Katarzyna x Woydaszka Bartłomiej (Końskowola 1680/6)
  23. ---------- Krzysztof x Kochanek Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1724/11)
  24. ---------- Łucja x Mrówka Adam (Brzeziny 1783/1913)
  25. ---------- Maciej x Młynarz Zofia (Podlesie 1647/1)
  26. ---------- Magdalena x Judasik Grzegorz (Brzeziny 1772/1657)
  27. ---------- Magdalena x Rakociński Piotr (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1812/1)
  28. ---------- Marcin x Darnicki Marianna (Kościelec pow. kaliski 1858/20)
  29. ---------- Marcin x Idziak Agnieszka (Chlewiska 1830/19)
  30. ---------- Marianna x Brozowski Jakub (Końskowola 1688/12)
  31. ---------- Marianna x Garczyk Mateusz (Brzeziny 1772/1648)
  32. ---------- Marianna x Gruszecki Jan (Brzeziny 1777/1768)
  33. ---------- Marianna x Juszczyk Maciej (Gnojno 1737/1)
  34. ---------- Marianna x Podczaski Franciszek (Nieborów 1813/13)
  35. ---------- Regina x Stefański Jan (Dmenin 1659/5)
  36. ---------- Roch x Pietras Katarzyna (Borzykowa 1831/2)
  37. ---------- Rozalia x O?ak Józef (Żelazna 1875/5)
  38. ---------- Stanisław x Gozdzik Zofia (Końskowola 1688/3)
  39. ---------- Stanisław x Solarczyk Julianna (Brzeziny 1788/2047)
  40. ---------- Stanisław x Szymek Agata (Brzeziny 1783/1899)
  41. ---------- Tomasz x Fidecki Tekla (Gorzków 1856/25)
  42. ---------- Wincenty x Grot Marianna (Borzykowa 1860/12)
  43. ---------- Władysław x Dłubakowski Florentyna (Grocholice 1882/43)
  44. ---------- Wojciech x Sędzielewski Helena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/6)
  45. ---------- Zofia x Wrobel Paweł (Końskowola 1689/2)
  46. Młynarka Regina x Prusak Adam (Końskowola 1672/17)
  47. ---------- Teresa x Arczewski Grzegorz (Bodzentyn 1816/45)
  48. Młynarski Antoni x Pomorski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1900/11)
  49. ---------- Antoni x Pomorski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1900/11)
  50. ---------- Antoni x Sarnowski Elżbieta (Kazimierz Biskupi 1900/11)
  51. ---------- Antonina x Talentowski Michał (Kazimierz Biskupi 1906/9)
  52. ---------- Apolonia x Matecki Michał (Dzierzgów 1832/55)
  53. ---------- Elżbieta x Wójcicki Józef (Grodzisk Mazowiecki 1847/28)
  54. ---------- Franciszek x Skowronk Jadwiga (Gniew 1777/12)
  55. ---------- Józef x Krzyżaniak Marianna (Kazimierz Biskupi 1905/5)
  56. ---------- Józef x Matulewski Apolonia (Kazimierz Biskupi 1865/22)
  57. ---------- Katarzyna x Kaszubiak Stanisław (Ludzisko 1820/0)
  58. ---------- Katarzyna x Rzeplikowski Feliks (Kraków - Wszyscy Święci 1826/19)
  59. ---------- Piotr x Babiuch Helena (Kraków - św. Szczepan 1826/17)
  60. ---------- Stanisław x Ludomirski Józefa (Kazimierz Biskupi 1832/28)
  61. ---------- Wacław x Napieralski Balbina (Kazimierz Biskupi 1907/12)
  62. ---------- Władysława x Jankowski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1899/6)
  63. Młynarz Anna x Kosmieyczyk Stanisław (Końskowola 1672/6)
  64. ---------- Dorota x Kozerka Maciej (Podlesie 1665/1)
  65. ---------- Dorota x Paniątowski Stanisław (Bebelno 1685/5)
  66. ---------- Jan x Paskowic Agnieszka (Końskowola 1653/27)
  67. ---------- Jan x Stolarczyk Katarzyna (Końskowola 1652/6)
  68. ---------- Katarzyna x Banaszyk Stanisław (Dmenin 1670/11)
  69. ---------- Katarzyna x Kopczyk Albert (Podlesie 1641/5)
  70. ---------- Krzysztof x Piądzik Anna (Dmenin 1670/8)
  71. ---------- Marianna x Stanile Stanisław (Podlesie 1696/2)
  72. ---------- Regina x Janiszowski Stanisław (Bebelno 1685/6)
  73. ---------- Rozalia x Adamczyk Wojciech (Bebelno 1713/3)
  74. ---------- Wojciech x Kędzior Katarzyna (Końskowola 1651/20)
  75. ---------- Zofia x Młynarczyk Maciej (Podlesie 1647/1)
  76. ---------- Zofia x Słomski Adam (Podlesie 1702/3)
  77. Młyńczak Andrzej x Rajski Marianna (Borzykowa 1827/18)
  78. ---------- Antoni x Piasecki Aniela (Borzykowa 1861/4)
  79. Młynczak Jan x Majchrzak Katarzyna (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/14)
  80. Młyńczak Małgorzata x Mirecki Stanisław (Borzykowa 1825/23)
  81. ---------- Marianna x Burza Karol (Borzykowa 1851/11)
  82. ---------- Marianna x Krawczyk Kazimierz (Borzykowa 1841/22)
  83. ---------- Rozalia x Zalas Andrzej (Borzykowa 1858/9)
  84. ---------- Wojciech x Ściślak Marianna (Dmenin 1881/22)
  85. Młynczyk Agnieszka x Magors Dominik (Kraków - św. Szczepan 1820/128)
  86. Młyńczyk Jan x Sztymala Anna (Żytno 1892/21)
  87. Młynczyk Kacper x Korgul Agnieszka (Borzykowa 1858/22)
  88. Młyńczyk Marianna x Zalas Józef (Borzykowa 1845/17)
  89. ---------- Maryanna x Papiński Stanisław (Żytno 1892/19)
  90. ---------- Szymon x Sieracki Józefa (Borzykowa 1864/30)
  91. Młynek Agnieszka x Morawski Grzegorz (Kraków - św. Salwator 1816/65)
  92. ---------- Agnieszka x Poniedziałek Szczepan (Kraków - św. Salwator 1821/12)
  93. ---------- Anna x Kowal Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1868/3)
  94. ---------- Anna x Nowak Józef (Siercza, par. Wieliczka 1863/5)
  95. ---------- Antoni x Rojek Anna (Siercza, par. Wieliczka 1847/1)
  96. ---------- Bartłomiej x Okoński Katarzyna (Siercza, par. Wieliczka 1849/3)
  97. ---------- Dorota x Kościołczyk Wojciech (Kraków - św. Salwator 1813/13)
  98. ---------- Filip x Kucharski Barbara (Siercza, par. Wieliczka 1807/2)
  99. ---------- Franciszka x Waligóra Jan (Kraków - św. Salwator 1820/74)
  100. ---------- Gertruda x Oprcyh Józef (Kraków - św. Salwator 1814/63)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne