Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do M±ka (wyników 91):

  1. M±ka Agnieszka x Gawroński Marcin (Ludzisko 1825/0)
  2. ---------- Agnieszka x Gębara Andrzej (Ludzisko 1820/0)
  3. ---------- Agnieszka x Kołodziejski Marcin (Ludzisko 1822/0)
  4. ---------- Andrzej x Kusnesz Marianna (Ludzisko 1826/0)
  5. ---------- Anna x Olszewski Wawrzyniec (Ludzisko 1820/0)
  6. ---------- Antoni x Nowak Franciszka (Kraków - Mariacka 1829/18)
  7. ---------- Barbara x R±bczak Szymon (Ludzisko 1828/0)
  8. ---------- Franciszek x Laskowski Agnieszka (Ludzisko 1821/0)
  9. ---------- Jakub x Ko¶ciołek Ludwika Zuzanna (Kraków - ¶w. Salwator 1851/48)
  10. ---------- Józefa x Matusiak Jan (Kazimierz Biskupi 1900/4)
  11. ---------- Józefa x Matusiak Jan (Kazimierz Biskupi 1900/4)
  12. ---------- Katarzyna x Gł±bicki Błażej (Kazimierz Biskupi 1905/33)
  13. ---------- Marcin x Młodziński Michalina (Kazimierz Biskupi 1907/10)
  14. ---------- Marianna x Gagajewski Ignacy (Kazimierz Biskupi 1896/21)
  15. ---------- Rozalia x Królczak Kacper (Ludzisko 1827/0)
  16. ---------- Tomasz x N. Rozalia (Ludzisko 1823/0)
  17. M±kiewicz Maciej x Downarowicz Judyta (Łabunowo 1798/3)
  18. ---------- Maciej x Zelwis Matylda (Łabunowo 1783/8)
  19. ---------- Wawrzyniec x Dortofft Judyta (Łabunowo 1791/4)
  20. M±kol Józef x Dziedzic Tekla (Czermno 1845/6)
  21. M±kolski Jakub x G±siorowski Kunegunda (Kraków - Mariacka 1820/83)
  22. ---------- Józef x Rzepecki Agnieszka (Czermno 1840/10)
  23. ---------- Tekla x Pietrzak Szymon (Czermno 1858/4)
  24. M±koski Andrzej x Skulski Zuzanna (Kazimierz Biskupi 1829/20)
  25. M±kowicz Stanisław x Glixelli Ludwika (Kraków - ¶w. Mikołaj 1824/9)
  26. M±kowski Agnieszka x Pszkit Jan (Górzno k. Garwolina 1862/34)
  27. ---------- Agnieszka x Rusak Onufry (Górzno k. Garwolina 1881/3)
  28. ---------- Aleksandra x Szwed Stanisław (Górzno k. Garwolina 1934/48)
  29. ---------- Andrzej x Rejdaszki Apolonia (Górzno k. Garwolina 1815/6)
  30. ---------- Andrzej x Soszki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1860/8)
  31. ---------- Andrzej x Talarek Rozalia (Górzno k. Garwolina 1930/27)
  32. ---------- Anna x Kołaczek Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1849/22)
  33. ---------- Antoni x Bartak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1872/1)
  34. ---------- Antoni x Gał±zki Marianna (Górzno k. Garwolina 1827/3)
  35. ---------- Antoni x Trębacz Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1856/17)
  36. ---------- Antoni x Zackiewicz Marianna (Górzno k. Garwolina 1893/30)
  37. ---------- Antoni x Żelazek Klara (Górzno k. Garwolina 1817/10)
  38. ---------- Barbara x Lis Tomasz (Górzno k. Garwolina 1718/7)
  39. ---------- Brygida x Nakonieczny (Michalczyk) Józef (Górzno k. Garwolina 1830/8)
  40. ---------- Cecylia x Mazurek Józef (Kazimierz Biskupi 1928/53)
  41. ---------- Eleonora x Owczarczyk Grzegorz (Górzno k. Garwolina 1854/15)
  42. ---------- Elżbieta x Rusak Tomasz (Górzno k. Garwolina 1820/15)
  43. ---------- Ewa x Lis Antoni (Górzno k. Garwolina 1854/13)
  44. ---------- Ewa x Osiak Andrzej (Górzno k. Garwolina 1870/14)
  45. ---------- Ewa x Osiak Benedykt (Górzno k. Garwolina 1848/26)
  46. ---------- Ewa x Wysocki Łukasz (Górzno k. Garwolina 1797/5)
  47. ---------- Filip x Lis Agata (Górzno k. Garwolina 1829/5)
  48. ---------- Franciszka x Nakonieczny (Michalczyk) Mikołaj (Górzno k. Garwolina 1855/3)
  49. ---------- Helena x Błażejczyk Stanisław (Górzno k. Garwolina 1933/37)
  50. ---------- Janina x Szólka Zbigniew (Górzno k. Garwolina 1967/48)
  51. ---------- Józef x Marciniak Michalina (Kazimierz Biskupi 1889/13)
  52. ---------- Józef x Zaj±c Teresa (Górzno k. Garwolina 1848/5)
  53. ---------- Józefa x Bogdański Ludwik (Lubraniec 1844/10)
  54. ---------- Józefa x Rusak Łukasz (Górzno k. Garwolina 1851/33)
  55. ---------- Katarzyna x Błażejczyk Stefan (Górzno k. Garwolina 1845/10)
  56. ---------- Katarzyna x Błażejczyk Walenty (Górzno k. Garwolina 1768/3)
  57. ---------- Katarzyna x Lis Jakub (Górzno k. Garwolina 1890/25)
  58. ---------- Krystyna x DĽwigałowski Wawrzyniec (Górzno k. Garwolina 1856/1)
  59. ---------- Krystyna x Lis Wojciech (Górzno k. Garwolina 1861/7)
  60. ---------- Krystyna x Zygadło Piotr (Górzno k. Garwolina 1854/12)
  61. ---------- Ludwik x Nakonieczny (Michalczyk) Marianna (Górzno k. Garwolina 1853/19)
  62. ---------- Ludwika x Szwed Stanisław (Górzno k. Garwolina 1892/18)
  63. ---------- Maciej x Krekora Marianna (Górzno k. Garwolina 1879/13)
  64. ---------- Marianna x Błażejczyk Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1843/13)
  65. ---------- Marianna x Gręda Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1855/6)
  66. ---------- Marianna x Lis Piotr (Górzno k. Garwolina 1874/11)
  67. ---------- Marianna x Pasik Jan (Górzno k. Garwolina 1880/19)
  68. ---------- Marianna x Włodarczyk Ambroży (Górzno k. Garwolina 1816/15)
  69. ---------- Michalina x Szelewski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1922/30)
  70. ---------- Mikołaj x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1830/16)
  71. ---------- Onufry x Lewandowski Waleria (Górzno k. Garwolina 1931/4)
  72. ---------- Paweł x Rusak Scholastyka (Górzno k. Garwolina 1822/3)
  73. ---------- Petronella x Błażejczyk Piotr (Górzno k. Garwolina 1858/27)
  74. ---------- Petronella x Karbowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1848/30)
  75. ---------- Piotr x Gałkowski Rozalia (Górzno k. Garwolina 1888/10)
  76. ---------- Regina x Płatek Jan (Górzno k. Garwolina 1774/1)
  77. ---------- Rozalia x Więckowski Jakub (Górzno k. Garwolina 1872/8)
  78. ---------- Salomea x Błażejczyk Nikodem (Górzno k. Garwolina 1851/27)
  79. ---------- Salomea x Zdanowski Paweł (Górzno k. Garwolina 1870/10)
  80. ---------- Stanisław x Owczarczyk Klara (Górzno k. Garwolina 1794/10)
  81. ---------- Stefan x Trzpil Władysława (Górzno k. Garwolina 1939/48)
  82. ---------- Szymon x Lis Rozalia (Górzno k. Garwolina 1889/4)
  83. ---------- Teresa x Bagniewski Napoleon Benedykt (Lubraniec 1839/4)
  84. ---------- Tomasz x Bartak Marianna (Górzno k. Garwolina 1798/2)
  85. ---------- Walenty x Florczyk Helena (Kraków - ¶w. Szczepan 1821/154)
  86. ---------- Weronika x Zarzycki Jan (Górzno k. Garwolina 1888/11)
  87. ---------- Wiktoria x Zygadło Piotr (Górzno k. Garwolina 1847/22)
  88. ---------- Władysław x Zygadło Marianna (Górzno k. Garwolina 1937/10)
  89. ---------- Wojciech x Nakonieczny (Michalczyk) Ewa (Górzno k. Garwolina 1839/8)
  90. ---------- Wojciech x Owczarczyk Agnieszka (Górzno k. Garwolina 1859/31)
  91. ---------- Zofia x Szewczyk Antoni (Górzno k. Garwolina 1933/24)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ¶lubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne