Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Ludwichowski (wyników 78):

  1. Luder Błażej x Nowakowski Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1827/1)
  2. ---------- Marta x Hyłkowski Wit (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1814/1)
  3. Ludiwka N. x Cak (Cakowski) N. (Kraków - św. Mikołaj 1843/14)
  4. Ludkiewicz Magdalena x Kwiatkowski Franciszek (Katerburg 1846/9)
  5. ---------- Róża x Brzeziński Piotr (Łabunowo 1801/7)
  6. ---------- Salomea x Mysłowski Gabriel (Katerburg 1840/5)
  7. ---------- Wojciech x Makowiecki Marianna (Katerburg 1844/1)
  8. ---------- Wojciech x Walcenies Magdalena (Łabunowo 1793/7)
  9. Ludkowski Kazimierz x Jablonski Magdalena (Rakoszyn 1817/4)
  10. ---------- Kazimierz x Walczyk Marianna (Rakoszyn 1814/1)
  11. ---------- Łukasz x Kwieciński Marianna (Kazimierz Biskupi 1924/5)
  12. ---------- Marcin x Gościnski Michalina (Kazimierz Biskupi 1859/10)
  13. ---------- Marianna x Musiał Antoni (Kazimierz Biskupi 1827/19)
  14. ---------- Michał x Buchner Zuzanna (Wąsosze k. Konina 1841/2)
  15. ---------- Salomea x Łyp Franciszek (Lgota Wielka 1847/11)
  16. ---------- Zofia x Budziński Jan (Kazimierz Biskupi 1930/18)
  17. Ludniczak Ambroży x Ryzlewicz Julianna (Kazimierz Biskupi 1859/34)
  18. Ludomirski Józefa x Młynarski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1832/28)
  19. Ludowiski Anna x Mathya Wojciech (Raciąż 1782/7)
  20. Ludra Andrzej x Hytkowski Jadwiga (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1820/2)
  21. Ludwich Adam x Jez Helena (Gniew 1740/3)
  22. ---------- Barbara x Stoba Erdman (Gniew 1821/35)
  23. Ludwicholakowa Petronela x Rosiński(?) Piotr (Wieniec 1808/506)
  24. Ludwichowski August x Płotka Paulina (Stężyca 1864/16)
  25. ---------- Elżbieta x Tarnoś Jan (Gniew 1842/64)
  26. ---------- Jan x Rybiński Józefina (Stężyca 1897/1)
  27. ---------- Józef x Flisykowski Paulina (Stężyca 1888/21)
  28. ---------- Józef x Szutenberg Katarzyna (Stężyca 1881/22)
  29. ---------- Józef x Węsierski Matylda (Stężyca 1893/17)
  30. ---------- Józefina x Czech Józef (Stężyca 1864/5)
  31. ---------- Marianna x Paszylk Józef (Stężyca 1867/19)
  32. ---------- Weronika x Leyk Marcin (Stężyca 1865/8)
  33. ---------- Weronika x Omernik Stefan (Stężyca 1896/3)
  34. Ludwicki Jan x Kosim Marianna (Pniewnik 1881/14)
  35. ---------- Julian x Ziemba Antonina (Cisów 1931/7)
  36. ---------- Wawrzyniec x Gorczenski Anna (Gniew 1737/39)
  37. Ludwiczak Antonina x Staniszewski Marcin (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/5)
  38. ---------- Jadwiga x Murdza Franciszek (Połaniec 1820/55)
  39. ---------- Jan x Baś Katarzyna (Kraszewice 1890/68)
  40. ---------- Katarzyna x Karkocha Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1862/2)
  41. ---------- Maciej x Jezierski Petronela (Wieniec 1800/411)
  42. Ludwiczka Ewa x Brzozowski Jan (Barłożno 1765/1)
  43. Ludwig Jan x Topoliński Magdalena (Mikstat 1820/17)
  44. ---------- Karol x Malachenski Maria (Gniew 1852/45)
  45. Ludwik Jakub x Pupac Krystyna (Chwaszczyno 1772/5)
  46. Ludwikow Marianna x Stawiszyński Piotr (Raciążek 1756/4)
  47. Ludwikowski Adam x Kępczyński Anna (Grudusk 1879/16)
  48. ---------- Antoni x Zugowski Elżbieta (Gniew 1819/25)
  49. ---------- Bronisława x Przybyłowski Władysław (Płock 1888/76)
  50. ---------- Filip x Gorycki Zofia (Koprzywnica 1823/15)
  51. ---------- Jan x Kulas Paulina (Stężyca 1885/18)
  52. ---------- Jan x Tadrzak Franciszka (Grudusk 1889/28)
  53. ---------- Józefa x Blank Marcin (Grudusk 1867/22)
  54. ---------- Józefina x Giettke Piotr (Gniew 1876/6)
  55. ---------- Katarzyna x Patoka Jan (Stężyca 1881/10)
  56. ---------- Katarzyna x Wica Ignacy (Stężyca 1880/13)
  57. ---------- Kazimierz x Łacikowski Elżbieta (Kraków - św. Florian 1843/63)
  58. ---------- Konstancja x Skowroński Mateusz (Grudusk 1888/16)
  59. ---------- Michał x Stanisz Marianna (Grocholice 1884/40)
  60. ---------- Teofil x Żeberkiewicz Weronika (Płock 1866/11)
  61. ---------- Władysław x Sdybarzki Marianna (Poremba: wieś Poremba 1844/10)
  62. ---------- Zofia x Szeluga Andrzej (Grudusk 1878/11)
  63. ---------- Zygmunt x Górecki Wanda (Gniew 1941/22)
  64. Ludwin Wiktoria x Banaś Wincenty (Zielonki 1828/11)
  65. Ludwiński Ignacy x Waliński Józefa (Opole Lubelskie 1858/5)
  66. ---------- Szczepan x Świątkowski Gabriela (Kraków - św. Salwator 1849/7)
  67. Ludwisiak Andrzej x Jarczak Tekla (Pierzchnica: wieś Osiny 1848/4)
  68. ---------- Andrzej x Wielgus Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1868/2)
  69. ---------- Antoni x Bryk Marianna (Pierzchnica: wieś Osiny 1883/2)
  70. ---------- Antoni x Zaród Magdalena (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1905/9)
  71. ---------- Jadwiga x Domic antoni (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1792/4)
  72. ---------- Marianna x Bryk Piotr (Pierzchnica: wieś Osiny 1879/2)
  73. ---------- Marianna x Wcisło Marcin (Gnojno 1825/8)
  74. ---------- Zofia x Pietrzyk Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1890/1)
  75. Ludwiszczak Jan x Filikowski Marianna (Grocholice 1884/33)
  76. ---------- Teofila Katarzyna x Gucze Edward (Grocholice 1883/30)
  77. Ludwiszewski Andrzej x Jankowski Marianna (Papowo Toruńskie 1839/8)
  78. Ludych Zofia x Geno Józef (Raciąż 1790/5)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne