Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lubiński (wyników 255):

  1. Luba Anna x Królik Adam (Kiczki 1808/2)
  2. ---------- Benedykt x Skowron Teresa (Gnojno 1827/30)
  3. ---------- Julianna x Supita Paweł (Kiczki 1816/9)
  4. ---------- Katarzyna x Dąbrowski Kazimierz (Kiczki 1816/2)
  5. ---------- Katarzyna x Podobas Stefan (Kiczki 1799/7)
  6. ---------- Kazimierz x Plichta Katarzyna (Kiczki 1816/74)
  7. ---------- Marianna x Matak Stanisław (Kiczki 1806/8)
  8. ---------- Marianna x Sankowski Mikołaj (Kiczki 1801/6)
  9. ---------- Michał x Świderski Jadwiga (Kiczki 1806/7)
  10. ---------- Michał x Wiertek Barbara (Kiczki 1816/6)
  11. ---------- Wawrzyniec x Czerwonka Salomea (Kiczki 1800/2)
  12. Lubach Marianna x Krusiec Jan (Książnice Wielkie 1865/14)
  13. Lubacha Antoni x Latosiński Marianna (Gnojno 1848/43)
  14. ---------- Antoni x Tkacz Konstancja (Gnojno 1820/30)
  15. ---------- Joanna x Kaniecki Kazimierz (Gnojno 1832/24)
  16. ---------- Konstancja x Kubik Wacław (Gnojno 1850/4)
  17. ---------- Wojciech x Latosiński Anna (Gnojno 1841/2)
  18. Lubacki Krystyna x Mróz Stanisław (Górzno k. Garwolina 1984/4)
  19. Lubacz Władysław x Krieze Marta (Raciąż 1931/34)
  20. Lubaczewski Franciszka x Kamiński Mateusz (Bełżyce 1836/15)
  21. Lubak Franciszka x Pietrzak Ludwik (Jelonki 1863/2)
  22. ---------- Józef x Kowalczyk Anna (Jelonki 1865/13)
  23. ---------- Marcjanna x Brzozowski Marceli (Jelonki 1858/34)
  24. ---------- Marianna x Goś Franciszek (Jelonki 1861/16)
  25. ---------- Marianna x Rejch Józef (Jelonki 1858/35)
  26. ---------- Tomasz x Ciaramacki Anna (Jelonki 1864/19)
  27. Lubakowski Apolonia x Birkowski Stanisław (Kraków - Mariacka 1829/23)
  28. Luban N. x Siudzieński N. (Kraków - Wszyscy Święci 1830/5)
  29. Lubanowski Anna Katarzyna x Stępniak Franciszek (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/124)
  30. Lubański Adamina x Szambela Adam (Kazimierz Biskupi 1922/25)
  31. ---------- Agnieszka x Samiec Antoni (Gnojno 1857/6)
  32. ---------- Andrzej x Berchalski Bronisława (Papowo Toruńskie 1883/1)
  33. ---------- Anna x Sochański Franciszek (Kraków - Wszyscy Święci 1833/44)
  34. Lubanski Franciszek x Smurawski Józefa (Kazimierz Biskupi 1832/48)
  35. ---------- Franciszka x Bylenski Bartłomiej (Dobrzejewice 1849/12)
  36. Lubański Józef x Malaroski Franciszka (Łomna 1882/6)
  37. ---------- Konstancja x Konieczko Walenty (Kazimierz Biskupi 1908/7)
  38. ---------- Marek x Gdak Katarzyna (Gnojno 1853/24)
  39. ---------- Marta x Sucharski Stanisław (Kazimierz Biskupi 1927/37)
  40. ---------- N. x Paradecki N. (Kraków - Wszyscy Święci 1829/46)
  41. Lubanski Rozalia x Jasinski Cyprian (Dobrzejewice 1853/12)
  42. Lubański Tekla x Wysocki Tomasz (Kraków - św. Florian 1815/68)
  43. ---------- Tomasz x Ralczyński Magdalena (Kraków - św. Florian 1823/16)
  44. Lubarski Teresa x Reszka Marcin (Żelazna 1878/17)
  45. Lubas Agnieszka x Lechus Jan (Surhów 1868/13)
  46. Lubaś Jan x Wliz Zofia (Surhów 1858/26)
  47. ---------- Józef x Dyc Franciszka (Surhów 1856/3)
  48. Lubas Katarzyna x Charmas Michał (Surhów 1866/7)
  49. Lubaś Paweł x Kot Franciszka (Surhów 1856/6)
  50. Lubas Zofia x Kowalski Tomasz (Surhów 1868/1)
  51. Lubasiński Ludwika x Grabowski Jan (Pniewnik 1860/1)
  52. Lubaski Maciej x Polak Katarzyna (Gnojno 1745/8)
  53. Lubaszawski Szymon x Płatek Łucja (Podlesie 1663/4)
  54. Lubaszewski Katarzyna x Lubienski Adam (Gniew 1833/20)
  55. Lubaszka Jan x Makowski Józefa (Pniewnik 1850/18)
  56. ---------- Kazimierz x Karpacz Marianna (Kazimierza Mała 1879/8)
  57. Lubaszko Anastazja x Pichco Bazyli (Gnojno 1811/21)
  58. Lubawski Agnieszka x Holcer Ignacy (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/5)
  59. ---------- Anna x Kurowski Szymon (Gniew 1827/17)
  60. ---------- Anna x Wycinowski Paweł (Gniew 1844/63)
  61. ---------- Franciszek Piotr x Borris Marianna (Gniew 1886/31)
  62. ---------- Jan x Janicki Elżbieta Małgorzata (Gniew 1854/57)
  63. ---------- Jan x Konarzewski Maria (Gniew 1852/44)
  64. ---------- Jan x Sowiński Anna (Gniew 1811/22)
  65. ---------- Joanna x Bolt Jakub (Gniew 1859/4)
  66. ---------- Małgorzata x Schramke Władysław (Gniew 1940/12)
  67. ---------- Marianna x Kaminski Józef (Gniew 1895/24)
  68. ---------- Marianna x Więckowski Kazimierz (Gnojno 1750/8)
  69. ---------- Piotr x Chrzosczenski Anna (Gniew 1817/29)
  70. ---------- Rozalia x Osterode Jan (Gniew 1876/33)
  71. ---------- Wiktor Franciszek x Barka Franciszka (Grabowo kościerskie 1920/6)
  72. Lubczyko[w]ski Marianna x Podleski Jakub (Dmenin 1792/4)
  73. Lubczynski Agata x Gretka Piotr (Rakoszyn 1835/2)
  74. ---------- Agata x Włodarski Józef (Rakoszyn 1842/2)
  75. Lubczyński Agnieszka x Piotrowski Bartłomiej (Dmenin 1857/28)
  76. Lubczynski Andrzej x Nowak Magdalena (Rakoszyn 1838/8)
  77. Lubczyński Barbara x Rydz Wincenty (Bebelno 1827/7)
  78. ---------- Eleonora x Sapulski Stanisław (Hrubieszów 1834/1)
  79. ---------- Ewa x Terko Piotr (Dmenin 1893/5)
  80. ---------- Jan x Idzzikowski Antonina (Kraków - św. Anna 1843/9)
  81. ---------- Jan x Kamiński Marianna (Kraków - Mariacka 1821/45)
  82. ---------- Józefa x Krzemiński Łukasz (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1862/3)
  83. ---------- Katarzyna x Strojek Wojciech (Kraków - Wszyscy Święci 1833/59)
  84. Lubczynski Marianna x Zycinski Paweł (Rakoszyn 1829/3)
  85. Lubczyński Michał x Kaźmierczak Franciszka (Dmenin 1892/8)
  86. Lubczynski Stanisław x Woszczynski Marianna (Rakoszyn 1844/8)
  87. ---------- Szymon x Nowak Kordula (Rakoszyn 1843/4)
  88. ---------- Szymon x Pawlowski Katarzyna (Rakoszyn 1839/9)
  89. ---------- Szymon x Trela Marianna (Rakoszyn 1846/4)
  90. ---------- Tekla x Pasternak Michał (Rakoszyn 1836/14)
  91. Lubczyński Zofia x Wieluński Jan (Rakoszyn 1827/1)
  92. Lubdowski Dominik x Kruk Anna (Gniew 1839/24)
  93. ---------- Józef x Śmiżewski bronisława (Barłożno 1937/2)
  94. Lubecki Agnieszka x Skoczowski Jan (Klimontów 1830/4)
  95. ---------- Agnieszka x Zdrojewski Leon (Grabowo kościerskie 1931/3)
  96. ---------- Barbara x Laskowski Jan (Papowo Toruńskie 1803/7)
  97. ---------- Benedykt x Stachurski Agnieszka (Klimontów 1811/16)
  98. ---------- Franciszka x Piórkowski Michał (Papowo Toruńskie 1835/11)
  99. ---------- Józefa x Kozłowski Anastazy (Płock 1862/13)
  100. ---------- Marianna Elżbieta x Węsiora Edmund (Grabowo kościerskie 1926/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne