Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Litwinowicz (wyników 73):

  1. Litewka Błażej x Chachulski Katarzyna (Kraków - św. Florian 1826/34)
  2. ---------- Jakub x Partyka Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1840/12)
  3. ---------- Józef x Sobol Tekla (Kraków - Mariacka 1832/83)
  4. Litfin Marianna x Krauza Józef (Chwaszczyno 1833/9)
  5. Littwis Franciszek x Paluchowski Aniela (Gniew 1891/29)
  6. Littwitz Jan x Bruniecki Augusta (Grabowo kościerskie 1901/14)
  7. Litwa Agnieszka x Szczerba Sebastian (Kraków - Mariacka 1834/11)
  8. ---------- Antoni x Augustoski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/23)
  9. ---------- Antoni x Dutkiewicz Marianna (Kraków - Mariacka 1822/51)
  10. Litwańczuk Izydor x Lityński Zuzanna (Hrubieszów 1813/60)
  11. Litwicki Katarzyna x Zawadzki Jan (Kraków - Mariacka 1818/1)
  12. ---------- Paweł x N. N. (Kraków - Mariacka 1844/10)
  13. ---------- Paweł x Tuwal Agnieszka (Kraków - Mariacka 1841/31)
  14. ---------- Romuald x Matłak Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/19)
  15. Litwin Antoni x Stołowski Marianna (Barłożno 1833/21)
  16. ---------- Iwan x Indyw Tekla (Hrubieszów 1820/13)
  17. ---------- Katarzyna x Dworaczek Kazimierz (Końskowola 1687/7)
  18. ---------- Łucja x Szmuś Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1827/35)
  19. ---------- Marcin x Cebula Cecylia (Stężyca 1897/34)
  20. Litwińczuk Franciszka x Kaczmarski Józef (Hrubieszów 1855/17)
  21. Litwinek Jacek x Miask Regina (Końskowola 1663/4)
  22. ---------- Jakub x Wylk Dorota (Końskowola 1651/17)
  23. ---------- Marcin x Wyloza Ewa (Końskowola 1654/31)
  24. ---------- Paweł x Ded Katarzyna (Końskowola 1651/22)
  25. ---------- Walenty x Bocianik Regina (Końskowola 1661/29)
  26. ---------- Walenty x Bocianik Regina (Końskowola 1661/32)
  27. ---------- Walenty x Gawdzik,Wd Katarzyna (Końskowola 1680/17)
  28. Litwinowicz Antoni x Zorkowski Franciszka (Bebelno 1730/4)
  29. Litwiński Agnieszka x Litkiewicz Roman (Gniew 1911/4)
  30. ---------- Alfons x Czyżewski Teofila (Gniew 1912/22)
  31. ---------- Alfons x Maryniak Irena (Gniew 1961/6)
  32. ---------- Anna x Chyliński Jan (Gniew 1914/1)
  33. ---------- Anna x Chyliński Jan (Gniew 1914/2)
  34. ---------- Antoni x Augustoski Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1831/23)
  35. ---------- Antonina x Klimkowicz Jan (Łoniów 1870/17)
  36. ---------- Barbara x Choinski Stanisław (Gniew 1860/4)
  37. ---------- Barbara x Dumański Piotr (Gniew 1822/11)
  38. Litwinski Barbara x Paszniecki Jan (Gniew 1832/45)
  39. Litwiński Barbara x Pykczewski Józef (Kraków - św. Krzyż 1816/6)
  40. Litwinski Bartłomiej x Dunayski Barbara (Gniew 1808/23)
  41. Litwiński Dorota x Jajesnicki Ignacy (Kraków - św. Florian 1821/25)
  42. ---------- Franciszek x Kiciński Marianna (Kraków - św. Florian 1826/101)
  43. ---------- Franciszek x Urbański Franciszka (Kraków - św. Florian 1824/86)
  44. ---------- Franciszka x Kejzer Leon (Barłożno 1932/22)
  45. ---------- Franciszka x Krakowiak Bartłomiej (Łoniów 1859/22)
  46. Litwinski Franciszka x Krause Jan (Gniew 1882/10)
  47. ---------- Jan x Dunajski Marianna (Gniew 1882/12)
  48. Litwiński Jan x Durka Marianna (Brok 1824/26)
  49. ---------- Józef x Adamkiewicz Lidia (Gniew 1938/23)
  50. ---------- Józef x Drążkowski Marianna (Gniew 1942/24)
  51. ---------- Józef x Kosecki Marianna (Barłożno 1867/10)
  52. Litwinski Julia x Baldowski Piotr (Gniew 1869/21)
  53. ---------- Julianna x Kamrowski Roman (Gniew 1889/39)
  54. Litwiński Katarzyna x Wysieński Jan (Barłożno 1859/8)
  55. Litwinski Konrad x Kilichowski Brygida (Gniew 1900/19)
  56. Litwiński Łukasz x Nowak Maria (Łoniów 1864/25)
  57. ---------- Marianna x Czernojahn Józef (Barłożno 1848/13)
  58. ---------- Marianna x Jamrowski Franciszek (Barłożno 1921/10)
  59. ---------- Marianna x Jesionowski Józef (Gniew 1912/20)
  60. ---------- Marianna x Olutowski Franciszek (Kraków - św. Florian 1827/13)
  61. ---------- Marianna x Ratuszken Bazyli (Barłożno 1920/17)
  62. ---------- Marianna x Sobczyk Mateusz (Kraków - św. Florian 1818/62)
  63. ---------- Marianna x Zieja Filip (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1822/14)
  64. Litwinski Michał x Gierkiewicz Marianna (Barłożno 1901/11)
  65. Litwiński Michał x Ratk Barbara (Barłożno 1825/9)
  66. Litwinski Michał x Sledz Marianna (Gniew 1876/16)
  67. ---------- Piotr x Tyli_ki Anna (Gniew 1844/37)
  68. Litwiński Salomea x Gasprowicz Kajetan (Kraków - Mariacka 1825/22)
  69. Litwinski Teofila x Czyżewski Józef (Gniew 1896/25)
  70. Litwiński Wojciech x Kawka Małgorzata (Kraków - św. Florian 1828/19)
  71. ---------- Wojciech x Krakowiak Teresa (Łoniów 1836/20)
  72. ---------- Wojciech x Potępa Katarzyna (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1879/4)
  73. Litworski Sylwester x Wieczorkowski Julianna (Płock 1864/28)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne