Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lisowski (wyników 829):

  1. Lis Adam x Orowiecki Rozalia (Górzno k. Garwolina 1845/1)
  2. ---------- Adam x Ruta Zofia (Górzno k. Garwolina 1724/5)
  3. ---------- Adam x Sekuła Anna (Górzno k. Garwolina 1758/7)
  4. ---------- Adam x Stępień Ewa (Górzno k. Garwolina 1757/4)
  5. ---------- Adam x Warowny Katarzyna (Górzno k. Garwolina 1861/23)
  6. ---------- Adolf x Ziomek Helena (Górzno k. Garwolina 1963/2)
  7. ---------- Agata x Dybcio Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1809/3)
  8. ---------- Agata x Fryc Andrzej (Górzno k. Garwolina 1734/6)
  9. ---------- Agata x Fryc Piotr (Górzno k. Garwolina 1723/5)
  10. ---------- Agata x Mąkowski Filip (Górzno k. Garwolina 1829/5)
  11. ---------- Agata x Osiak Ignacy (Górzno k. Garwolina 1826/6)
  12. ---------- Agata x Pasternak Andrzej (Górzno k. Garwolina 1816/3)
  13. ---------- Agata x Rusak Jacek (Górzno k. Garwolina 1796/30)
  14. ---------- Agata x Talarek Łukasz (Górzno k. Garwolina 1790/13)
  15. ---------- Agata x Trzpil Adam (Górzno k. Garwolina 1858/8)
  16. ---------- Agnieszka x Błażejczyk Onufry (Górzno k. Garwolina 1862/26)
  17. ---------- Agnieszka x Buława Franciszek (Górzno k. Garwolina 1756/7)
  18. ---------- Agnieszka x Gałązka Kacper (Górzno k. Garwolina 1813/1)
  19. ---------- Agnieszka x Gawendowski Wojciech (Górzno k. Garwolina 1749/1)
  20. ---------- Agnieszka x Jaworski Jan (Górzno k. Garwolina 1804/2)
  21. ---------- Agnieszka x Samol Sebastian (Górzno k. Garwolina 1791/3)
  22. ---------- Agnieszka x Sekuła Andrzej (Górzno k. Garwolina 1841/4)
  23. ---------- Agnieszka x Talarek Błażej (Górzno k. Garwolina 1816/14)
  24. ---------- Agnieszka x Talarek Ignacy (Górzno k. Garwolina 1796/12)
  25. ---------- Agnieszka x Waleski Marcin (Koprzywnica 1852/40)
  26. ---------- Agnieszka x Żak Florian (Górzno k. Garwolina 1848/3)
  27. ---------- Agnieszka x Zuchniak Adam (Górzno k. Garwolina 1751/2)
  28. ---------- Agnieszka x Zuchniak Jan (Górzno k. Garwolina 1759/3)
  29. ---------- Albin x Robakowski Alina (Górzno k. Garwolina 1975/13)
  30. ---------- Aleksy x Jakubiak Kazimiera (Barłożno 1928/24)
  31. ---------- Alicja x Oliwa Jan (Górzno k. Garwolina 1976/17)
  32. ---------- Alina x Lis Stefan (Górzno k. Garwolina 1969/11)
  33. ---------- Alina x Pięta Edward (Górzno k. Garwolina 1976/4)
  34. ---------- Ambroży x Osiak Aniela (Górzno k. Garwolina 1858/7)
  35. ---------- Ambroży x Włodarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1847/4)
  36. ---------- Anastazja x Michalski Franciszek (Goliszew 1874/12)
  37. ---------- Anastazja x Nakonieczny (Michalczyk) Walenty (Górzno k. Garwolina 1760/2)
  38. ---------- Anastazja x Ocep Tomasz (Górzno k. Garwolina 1783/7)
  39. ---------- Anastazja x Woś Michał (Łoniów 1819/251)
  40. ---------- Andrzej x Bartak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1851/30)
  41. ---------- Andrzej x Brynda Agnieszka (Obiechów 1864/8)
  42. ---------- Andrzej x Chmielak Anna (Górzno k. Garwolina 1875/25)
  43. ---------- Andrzej x Chrzanowski Antonina (Górzno k. Garwolina 1870/9)
  44. ---------- Andrzej x Kaytarski Dorota (Gniew 1739/25)
  45. ---------- Andrzej x Pasternak Ewa (Górzno k. Garwolina 1847/9)
  46. ---------- Andrzej x Perka Agnieszka (Obiechów 1833/4)
  47. ---------- Andrzej x Raytanski Dorota (Gniew 1737/30)
  48. ---------- Andrzej x Wójcik Anastazja (Górzno k. Garwolina 1850/7)
  49. ---------- Andrzej x Zuchniak Anna (Górzno k. Garwolina 1942/31)
  50. ---------- Aniela x Grzela Onufry (Górzno k. Garwolina 1926/25)
  51. ---------- Aniela x Morawski Józef (Górzno k. Garwolina 1938/4)
  52. ---------- Aniela x Owczarczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1873/15)
  53. ---------- Anna x Bartak Onufry (Górzno k. Garwolina 1890/15)
  54. ---------- Anna x Błażejczyk Marcin (Górzno k. Garwolina 1821/15)
  55. ---------- Anna x Lis Marcin (Górzno k. Garwolina 1848/4)
  56. ---------- Anna x Mikulski Franciszek (Górzno k. Garwolina 1933/9)
  57. ---------- Anna x Mroziński Andrzej (Łoniów 1853/1)
  58. ---------- Anna x Parzyszek Onufry (Górzno k. Garwolina 1894/7)
  59. ---------- Anna x Pawłowski Józef (Obiechów 1860/3)
  60. ---------- Anna x Pieniążek Maciej (Górzno k. Garwolina 1753/9)
  61. ---------- Anna x Pięta Jan (Górzno k. Garwolina 1936/25)
  62. ---------- Anna x Zając Jan (Górzno k. Garwolina 1884/14)
  63. ---------- Antoni x Cyz Marianna (Łoniów 1817/19)
  64. ---------- Antoni x Latuszek Wanda (Górzno k. Garwolina 1953/29)
  65. ---------- Antoni x Mąkowski Ewa (Górzno k. Garwolina 1854/13)
  66. ---------- Antoni x Matryba Janina (Górzno k. Garwolina 1936/18)
  67. ---------- Antoni x Osiak Janina (Górzno k. Garwolina 1933/12)
  68. ---------- Antoni x Pasternak Franciszka (Górzno k. Garwolina 1846/13)
  69. ---------- Antoni x Pasternak Salomea (Górzno k. Garwolina 1830/5)
  70. ---------- Antoni x Rusak Józefa (Górzno k. Garwolina 1834/4)
  71. ---------- Antoni x Siwek Janina (Górzno k. Garwolina 1939/12)
  72. ---------- Antonina x Chudzik Andrzej (Grocholice 1883/28)
  73. ---------- Antonina x Zając Antoni (Górzno k. Garwolina 1859/35)
  74. ---------- Antonina x Zając Krzysztof (Górzno k. Garwolina 1847/14)
  75. ---------- Apolonia x Błażejczyk Wojciech (Górzno k. Garwolina 1832/23)
  76. ---------- Apolonia x Łysiak Józef (Górzno k. Garwolina 1860/3)
  77. ---------- Apolonia x Owczarczyk Franciszek (Górzno k. Garwolina 1797/2)
  78. ---------- Apolonia x Pieniążek Karol (Górzno k. Garwolina 1838/13)
  79. ---------- August x Rusak Józefa (Górzno k. Garwolina 1894/22)
  80. ---------- August x Zarzycki Karolina (Górzno k. Garwolina 1870/4)
  81. ---------- Balbina x Pudło Piotr (Górzno k. Garwolina 1929/22)
  82. ---------- Baltazar x Kogut Marianna (Łoniów 1874/21)
  83. ---------- Barbara x Lis Wojciech (Górzno k. Garwolina 1857/4)
  84. ---------- Barbara x Trzpil Czesław (Górzno k. Garwolina 1971/10)
  85. ---------- Bartłomiej x Pieniążek Franciszka (Górzno k. Garwolina 1826/22)
  86. ---------- Bartłomiej x Rusnak Marianna (Kraków - św. Krzyż 1849/3)
  87. ---------- Bartłomiej x Wyrzykowski Anna (Górzno k. Garwolina 1865/25)
  88. ---------- Bartłomiej x Zając Helena (Górzno k. Garwolina 1930/30)
  89. ---------- Błażej x Owczarczyk Cecylia (Górzno k. Garwolina 1859/24)
  90. ---------- Błażej x Szewczyk Marcelina (Górzno k. Garwolina 1853/12)
  91. ---------- Błażej x Trzpil Salomea (Górzno k. Garwolina 1803/7)
  92. ---------- Błażej x Zając Marianna (Górzno k. Garwolina 1805/14)
  93. ---------- Bolesław x Latuszek Stefania (Górzno k. Garwolina 1943/19)
  94. ---------- Bolesław x Rudnicki Stanisława (Górzno k. Garwolina 1943/25)
  95. ---------- Bolesław x Szczepański Stanisława (Górzno k. Garwolina 1938/12)
  96. ---------- Bolesław x Walenda Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1942/7)
  97. ---------- Bolesław x Walenda Kazimierz (Górzno k. Garwolina 1942/10)
  98. ---------- Bonawentura x Zuchniak Anastazja (Górzno k. Garwolina 1774/5)
  99. ---------- Bonifacy x Żak Małgorzata (Górzno k. Garwolina 1816/17)
  100. ---------- Brygida x Kubalski Tomasz (Górzno k. Garwolina 1798/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne