Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lipkiewicz (wyników 107):

  1. Lipcnicki Kazimierz x Kulm Józefa (Kraków - Mariacka 1823/44)
  2. Lipcyk Walenty x Sczepan Katarzyna (Końskowola 1648/3)
  3. Lipcz Regina x Kosmiczek Maciej (Końskowola 1654/41)
  4. Lipczak Stefan x Krukowski (Grochowski) Józefa (Grodzisk Mazowiecki 1851/12)
  5. Lipczeński Jan x Zawolik Agnieszka (Koprzywnica 1829/21)
  6. ---------- Kacper x Uchański Katarzyna (Koprzywnica 1856/20)
  7. ---------- Katarzyna x Żołądek Jan (Koprzywnica 1858/56)
  8. ---------- Maciej x Gapowne Marianna (Barłożno 1700/7)
  9. ---------- Wincenty x Burza Anna (Łoniów 1828/25)
  10. Lipczyk Anna x Szuszek Adam (Końskowola 1643/5)
  11. Lipczyński Antoni x Słotwiński Aleksandra (Kraków - Wszyscy Święci 1833/69)
  12. ---------- Bernard x Mierzwicki Rozalia (Gniew 1909/17)
  13. ---------- Jan x Furmanowski Józefa (Łoniów 1855/18)
  14. ---------- Jan x Strzelecki Antonina (Łoniów 1824/133)
  15. ---------- Joanna x Petrykowski Wawrzyniec (Koprzywnica 1849/36)
  16. ---------- Józefa x Pałka Kasper (Łoniów 1862/3)
  17. ---------- Katarzyna x Petrykowski Felix (Koprzywnica 1846/27)
  18. ---------- Kazimierz x Popielski Anna (Koprzywnica 1823/13)
  19. ---------- Kazimierz x Zwolski Katarzyna (Koprzywnica 1832/43)
  20. ---------- Krystyna x Kitliński Wojciech (Koprzywnica 1819/26)
  21. ---------- Łukasz x Farmuz Apolonia (Borzykowa 1842/27)
  22. ---------- Maciej x Kurosada Katarzyna (Koprzywnica 1823/12)
  23. ---------- Marianna x Chlebicki Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1834/32)
  24. ---------- Marianna x Hałdyk Tomasz (Obiechów 1843/13)
  25. ---------- Marianna x Raczkowski Grzegorz (Koprzywnica 1861/29)
  26. ---------- Marianna x Zakrzeński Władysław (Kraków - św. Anna 1840/6)
  27. ---------- Tekla x Grunowski Michał (Koprzywnica 1814/1)
  28. ---------- Tekla x Lassota Jacek (Kraków - Mariacka 1814/3)
  29. ---------- Wiktoria x Skrzydlak Joachim (Borzykowa 1842/7)
  30. Lipiec Agata x Gajek Franciszek (Okrzeja 1855/10)
  31. ---------- Bogumiła x Głoszczyński Augustyn (Grodzisk Mazowiecki 1848/23)
  32. ---------- Dorota x Rękas Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/1)
  33. ---------- Jan x Borowski Krystyna (Bełżyce 1835/2)
  34. ---------- Joachim x Maciejczak Katarzyna (Bełżyce 1834/4)
  35. ---------- Joanna x Zagrajek Jan (Grodzisk Mazowiecki 1851/8)
  36. ---------- Katarzyna x Karasiowski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1777/4)
  37. ---------- Kazimierz x Kowalski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Osiny 1882/1)
  38. ---------- Michał x Kaczyński Antonina (Żelazna 1890/18)
  39. Lipiszewski Mateusz x Szmieszna Rozalia (Gniew 1796/12)
  40. Lipk Anna x Krysttan Jakub (Gniew 1737/11)
  41. ---------- Julia x Lipka Jan (Gniew 1852/41)
  42. ---------- N. x Pradzikowski Szymon (Gniew 1802/40)
  43. Lipka Adam x Harenza Antonina (Kraszewice 1892/62)
  44. ---------- Agata x Wilk Antoni (Grabowo kościerskie 1865/5)
  45. ---------- Agnieszka x Mazur Antoni (Serokomla 1816/9)
  46. ---------- Anastazy x Kitscha Anna (Gniew 1906/76)
  47. ---------- Antonia x Ziantek (Ziętek) Józef (Gniew 1911/43)
  48. ---------- Bartłomiej x Bialik Salomea (Kraków - św. Salwator 1845/23)
  49. ---------- Feliks x Ornowski Cecylia (Pniewnik 1796/30)
  50. ---------- Gertruda x Gordziejczyk Ignacy (Gniew 1957/42)
  51. ---------- Jan x Firkus Rozalia (Grabowo kościerskie 1855/6)
  52. ---------- Jan x Górk Klara (Barłożno 1929/8)
  53. ---------- Jan x Lipk Julia (Gniew 1852/41)
  54. ---------- Jerzy x Petz Marianna (Chwaszczyno 1769/5)
  55. ---------- Józef x Roguski Józefa (Pniewnik 1875/2)
  56. ---------- Józef x Rozga Kunegunda (Kraków - św. Mikołaj 1830/25)
  57. ---------- Józef x Świętochowski Zofia (Pniewnik 1866/19)
  58. ---------- Karol x Gdanitz Maria (Grabowo kościerskie 1884/4)
  59. ---------- Karolina x Rogmann Jan (Gniew 1846/55)
  60. ---------- Katarzyna x Krzysztoszek Kazimierz (Serokomla 1812/9)
  61. ---------- Katarzyna x Wolk Adolf (Gniew 1910/28)
  62. ---------- Kazimierz x Brzostek Antonina (Brok 1832/47)
  63. ---------- Łucja x Makowski Wojciech (Pniewnik 1795/7)
  64. ---------- Marianna x Jaczewski Stanisław (Pniewnik 1767/116)
  65. ---------- Marianna x Nowak Ignacy (Kraszewice 1889/51)
  66. ---------- Marianna x Świętochowski Andrzej (Pniewnik 1757/8)
  67. ---------- Marianna x Wachnicki Antoni (Serokomla 1817/10)
  68. ---------- Mateusz x Pęcherzewski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1821/14)
  69. ---------- Matylda x Dera Franciszek (Grabowo kościerskie 1871/4)
  70. ---------- Michał x Stark Magdalena (Grabowo kościerskie 1870/3)
  71. ---------- Michał x Szarmach Matylda (Grabowo kościerskie 1898/3)
  72. ---------- Piotr x Berciński Rozalia (Nieborów 1813/8)
  73. ---------- Piotr x Dobrowolski Klementyna (Grocholice 1879/43)
  74. ---------- Piotr x Jantos Marianna (Kraków - św. Salwator 1824/74)
  75. ---------- Regina x Trzopek Feliks (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1810/5)
  76. ---------- Stefania x Ossowski Bolesław (Gniew 1951/21)
  77. ---------- Szymon x Więckiewicz Marianna (Serokomla 1817/4)
  78. ---------- Teofil x Garbatowski Franciszka (Gniew 1921/7)
  79. ---------- Władysław x Ostrowski Wanda (Barłożno 1938/2)
  80. ---------- Władysław x Zimny Urszula (Gniew 1951/19)
  81. ---------- Wojciech x N. Marianna (Brok 1829/21)
  82. ---------- Zofia x Roguski Antoni (Pniewnik 1763/81)
  83. ---------- Zofia x Szymiczek Izydor (Gniew 1950/34)
  84. Lipka-Dukatin Wacław x Bański Janina (Górzno k. Garwolina 1935/24)
  85. Lipke Agata x Galewski Stanisław (Grabowo kościerskie 1858/6)
  86. ---------- Aleksander x Krajański Weronika (Barłożno 1920/18)
  87. ---------- Antonia x Ziantek (Ziętek) Józef (Gniew 1911/43)
  88. ---------- Elżbieta Matylda x Leszczyński Michał (Grabowo kościerskie 1907/9)
  89. ---------- Elżbieta x Pofelski Piotr (Gniew 1859/49)
  90. ---------- Jadwiga x Filbrandt Zygmunt (Gniew 1949/16)
  91. ---------- Jakub x Kalinowski Barbara (Gniew 1849/51)
  92. ---------- Jakub x Lietz Maria (Gniew 1863/35)
  93. ---------- Józef x Żynda Paulina (Grabowo kościerskie 1888/6)
  94. ---------- Maria x Majewski Tomasz (Gniew 1866/54)
  95. ---------- N. x Freyda Michał (Grabowo kościerskie 1833/3)
  96. ---------- Wiktoria x Łukowski Paweł (Gniew 1853/54)
  97. Lipkiewicz Anna Katarzyna x Zubel Stanisław Kasper (Kraków - Boże Ciało 1847/2)
  98. ---------- Szymon x Goralski Justyna (Kraków - św. Florian 1827/111)
  99. ---------- Szymon x Tomasik Urszula (Kraków - św. Florian 1814/73)
  100. Lipko Franciszka x Skowroński Stanisław (Brok 1836/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne