Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lipieński (wyników 111):

  1. Lip Ernest x Maniewicz Ludwika (Tubądzin k. Warty 1856/4)
  2. ---------- Gertruda x Jackowski Jan (Gniew 1933/20)
  3. Lipa Agnieszka x Raszko Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/10)
  4. ---------- Agnieszka x Srebnicki Andrzej (Skała 1823/5)
  5. ---------- Antoni x Nowak Karolina (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1906/36)
  6. ---------- Augustyn x Bieniaszek Anna (Dmenin 1861/10)
  7. ---------- Bolesław x Boncki Konrada (Gniew 1899/25)
  8. ---------- Franciszek x Czyż Anna (Łoniów 1837/24)
  9. ---------- Franciszek x Wojciechowski Anna (Koprzywnica 1858/24)
  10. ---------- Franciszka x Pietras Franciszek (Opole Lubelskie 1860/38)
  11. ---------- Franciszka x Smal Antoni (Chlewiska 1829/14)
  12. ---------- Franciszka x Wołcza Karol (Bełżyce 1835/7)
  13. ---------- Helena x Kąkol Wincenty (Bełżyce 1836/20)
  14. ---------- Jadwiga x Michalczyk Wojciech (Bebelno 1796/2)
  15. ---------- Jakub x Kapusta Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1887/1)
  16. ---------- Jan x Brzoszkowski Julia (Gniew 1862/72)
  17. ---------- Jan x Gardjan Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1882/4)
  18. ---------- Jan x Jaremka Tekla (Gorzków 1869/6)
  19. ---------- Jan x Mortka Marianna (Koprzywnica 1864/31)
  20. ---------- Jan x Nieznalski Katarzyna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1878/2)
  21. ---------- Józefa x Szabla Antoni (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1904/2)
  22. ---------- Katarzyna x Kozieł Michał (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1884/1)
  23. ---------- Krystyna x Rożek Paweł (Bełżyce 1836/12)
  24. ---------- Krzysztof x Pawelczak Jadwiga (Koprzywnica 1855/16)
  25. ---------- Krzysztof x Sobczyk Agnieszka (Łoniów 1827/29)
  26. ---------- Maciej x Turek Franciszka (Chlewiska 1827/16)
  27. ---------- Marianna x Guzy Jan (Skała 1820/6)
  28. ---------- Marianna x Miszczyk Kazimierz (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1885/3)
  29. ---------- Salomea x Zadura Józef (Kraków - św. Salwator 1832/59)
  30. ---------- Wincenty x Bandura Małgorzata (Pierzchnica: wieś Szczecno 1851/2)
  31. ---------- Wincenty x Kowalski Marianna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1852/4)
  32. Lipecki August x Lnkaczowski Marianna (Barłożno 1875/17)
  33. ---------- Mieczysław x Soliński Janina (Gniew 1958/34)
  34. Lipiecki Ambroży x Baran Marianna (Brzeziny 1790/13)
  35. ---------- Ewa x Lichtoń Wojciech (Koprzywnica 1828/20)
  36. Lipień Jakub x Perzyc Marianna (Surhów 1857/5)
  37. ---------- Katarzyna x Sado Piotr (Koprzywnica 1847/34)
  38. Lipieński Brygida x Krzemiński Wojciech (Koprzywnica 1833/16)
  39. ---------- Elżbieta x Nowicki Józef (Kraków - św. Anna 1819/2)
  40. Lipienski Ewa x Maternowski Michał (Gniew 1780/4)
  41. Lipieński Florian x Szczepański Joanna (Zakliczyn 1777/29)
  42. Lipienski Jan x Kaminskam Katarzyna (Gniew 1786/18)
  43. Lipieński Jan Kanty x Rudnicki Apolonia (Kraków - Mariacka 1836/24)
  44. Lipienski Maciej x Malankowski Małgorzata (Gniew 1759/22)
  45. ---------- Marianna x Bartnikowski Kazimierz (Barłożno 1733/1)
  46. ---------- Marianna x Sob_ Maciej (Gniew 1785/31)
  47. Lipieński Stanisław x Motłoś Salomea (Kraków - św. Salwator 1815/45)
  48. Lipiieński Mikołaj x Janarzowski Marianna (Kraków - św. Florian 1839/19)
  49. Lipowski Anna x Jezierski Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1842/30)
  50. ---------- Jadwiga x Hudzicki Antoni (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/1)
  51. ---------- Jan x Kowalczyk Feliksa (Grudusk 1892/21)
  52. ---------- Józef Paweł x Kadziewski Marianna (Brok 1824/12)
  53. ---------- Ludwik x Sadowski Elżbieta (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1807/27)
  54. ---------- Marianna x Lewandowski Tomasz (Papowo Toruńskie 1846/15)
  55. ---------- Stanisław x Cieszykowski Franciszka (Płock 1862/24)
  56. ---------- Tomasz x Borowski Małgorzata (Płock 1861/69)
  57. ---------- Wawrzyniec x Piasecki Emilia (Pabianice 1860/24)
  58. Lipski Andrzej x NN Katarzyna (Barłożno 1718/4)
  59. ---------- Aniela x Foder Michał (Cisów 1921/1)
  60. ---------- Anna x Nowicki Jan (Barłożno 1890/15)
  61. ---------- Antoni x Polak Polak Anna (Brok 1832/20)
  62. ---------- Antonina x Fedaczyński Antoni (Hrubieszów 1834/22)
  63. ---------- Antonina x Sarnowski Michał (Barłożno 1890/8)
  64. ---------- Augustyn x Borek Marcjanna (Kraków - św. Szczepan 1818/64)
  65. ---------- Augustyn x Iskrzycki Teresa (Kraków - św. Szczepan 1832/42)
  66. ---------- Augustyn x Liczko Agnieszka (Działoszyce 1847/8)
  67. ---------- Augustyn x Noga Franciszka (Działoszyce 1868/6)
  68. ---------- Barbara x Majewski Jakub (Gniew 1877/26)
  69. ---------- Barbara x Saganowski Franciszek (Gniew 1917/25)
  70. ---------- Barbara x Saganowski Franciszek (Gniew 1917/26)
  71. ---------- Bronisława x Zawadzki Julian (Klimontów 1863/3)
  72. ---------- Donicella x Jaziński Józef (Raciążek 1779/3)
  73. ---------- Elżbieta x Tomaszewski Tomasz Jan (Gniew 1772/30)
  74. ---------- Ewa x Abramczyk Benedykt (Brok 1817/38)
  75. ---------- Filip x Ruper Tekla (Podlesie 1795/4)
  76. ---------- Franciszek x Kosiński Barbara (Okrzeja 1852/15)
  77. ---------- Franciszek x Staniszewski Monika (Gniew 1941/21)
  78. ---------- Franciszek x Sulikowski Apolonia (Gniew 1919/45)
  79. ---------- Franciszek x Sulikowski Apolonia (Gniew 1919/46)
  80. ---------- Franciszek x Walk Marianna (Stężyca 1862/23)
  81. ---------- Franciszka x Głębocki Aleksander (Ostrów mazowiecka 1865/36)
  82. ---------- Franciszka x Zaworski Teofil (Stężyca 1898/20)
  83. ---------- Jakub x Brugr Katarzyna (Raciąż 1796/10)
  84. ---------- Jakub x Gabryś Marianna (Obiechów 1854/1)
  85. ---------- Jan x Majerski Helena (Kraków - Mariacka 1831/8)
  86. ---------- Józef x Korzeb Marianna (Brok 1818/7)
  87. ---------- Józef x Krzyszczak Marianna (Babsk 1839/2)
  88. ---------- Józefa x Zaniewski Ignacy (Jelonki 1863/15)
  89. ---------- Kacper x Mielcarz Małgorzata (Okrzeja 1847/7)
  90. ---------- Katarzyna x Hołdyk Stanisław (Obiechów 1827/14)
  91. ---------- Katarzyna x Stoiecki Jan (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1813/10)
  92. ---------- Kazimierz x Bal Zuzanna (Barłożno 1764/6)
  93. ---------- Konrad x Golembiewski Joanna (Gniew 1896/10)
  94. ---------- Magdalena x Baron Kacper (Obiechów 1827/15)
  95. ---------- Magdalena x Włodarski Jan (Kraków - Mariacka 1831/29)
  96. ---------- Magdalena x Zacharczuk Karol (Katerburg 1848/5)
  97. ---------- Małgorzata x Jamrowski Franciszek (Czemierniki 1814/44)
  98. ---------- Małgorzata x Omnicki Kazimierz (Obiechów 1825/2)
  99. ---------- Marianna x Gabryś Józef (Obiechów 1833/17)
  100. ---------- Mateusz x Osial Ewa (Okrzeja 1843/20)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne