Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lewicki (wyników 90):

  1. Lewacki Franciszek x Frączakowski Michalina (Mierzyn 1880/21)
  2. ---------- Franciszek x Grześczak Jadwiga (Dmenin 1865/33)
  3. ---------- Ignacy x Spejda Krystyna (Dmenin 1861/14)
  4. ---------- Katarzyna x Chybała Józef (Dmenin 1889/25)
  5. ---------- Michał x Krajewski Julianna (Dmenin 1899/16)
  6. Lewicki Agnieszka x Pawlik Jan (Pierzchnica: wieś Szczecno 1830/1)
  7. ---------- Aleksander x Morzeński Katarzyna (Kraków - Wszyscy Święci 1811/4)
  8. ---------- Andrzej x Karczewski Anna (Gniew 1773/13)
  9. ---------- Anna x Barambas Edward (Gniew 1962/1)
  10. ---------- Anna x Gilewicz Hipolit (Hrubieszów 1858/35)
  11. ---------- Anna x Gorny Paweł (Papowo Toruńskie 1869/12)
  12. ---------- Anna x Gorny Paweł (Papowo Toruńskie 1869/20)
  13. ---------- Anna x Kraszewski Ludwik (Płock 1886/103)
  14. ---------- Anna x Molenda Jan (Gniew 1838/29)
  15. ---------- Anna x Palman Franciszek (Kraków - św. Salwator 1817/57)
  16. ---------- Anna x Sztrakfedt Krystian (Gniew 1782/21)
  17. ---------- Antoni x Efeil Alojza (Kraków - Wszyscy Święci 1850/11)
  18. ---------- Antonina x Dziedzic Wawrzyniec (Pierzchnica: wieś Szczecno 1882/14)
  19. ---------- Antonina x Małolepszy Jan (Gniew 1911/6)
  20. ---------- Apolonia x Kurosad Franciszek (Koprzywnica 1832/10)
  21. ---------- Apolonia x Kurosad Franciszek (Koprzywnica 1832/38)
  22. ---------- Barbara x Koszarski Kazimierz (Gnojno 1838/33)
  23. ---------- Bartłomiej x Borek Teresa (Pierzchnica: wieś Szczecno 1836/3)
  24. ---------- Elżbieta x Frost Feliks (Gniew 1942/54)
  25. ---------- Eufemia x Skrocki Maciej (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1806/25)
  26. ---------- Franciszek x Dziedziczka Anna (Barłożno 1935/18)
  27. ---------- Franciszek x Gdaniec Zofia (Gniew 1967/18)
  28. ---------- Franciszek x Gramatowski Marianna (Gniew 1948/42)
  29. ---------- Franciszek x Pietrzak Marianna (Płock 1866/50)
  30. ---------- Grzegorz x Werlatka Marianna (Kraków - Mariacka 1834/86)
  31. ---------- Helena x Deptulski Józef (Gniew 1947/4)
  32. ---------- Helena x Nowacki Józef (Wieniec 1793/334)
  33. ---------- Helena x Paszkiewicz Piotr Antoni (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/172)
  34. ---------- Jadwiga x Kuśnierz Jan (Gniew 1946/6)
  35. ---------- Jan x Dylewski Marianna (Płock 1887/89)
  36. ---------- Jan x Gulański Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1815/55)
  37. ---------- Jan x Marunowski Marianna (Gniew 1799/20)
  38. ---------- Jan x Ocep Franciszka (Górzno k. Garwolina 1928/12)
  39. ---------- Jan x Piątek Anna (Połaniec 1874/63)
  40. ---------- Józef x Grychowski Marianna (Pierzchnica: wieś Szczecno 1892/6)
  41. ---------- Józef x Janowski Elżbieta (Gniew 1963/22)
  42. ---------- Julianna x Gajos Paweł (Rakoszyn 1830/2)
  43. ---------- Julianna x Regusz Jan (Barłożno 1913/9)
  44. ---------- Katarzyna x Moniowski Andrzej (Kraków - św. Florian 1821/29)
  45. ---------- Katarzyna x Neumann Adam (Gniew 1841/32)
  46. ---------- Klara x Barchan Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1788/2)
  47. ---------- Konstancja x Chmielewski Franciszek (Łanowce 1842/1)
  48. ---------- Krystyna x Szczypiński Marcin (Papowo Toruńskie 1814/6)
  49. ---------- Leokadia x Szlibiński Szymon (Hrubieszów 1834/20)
  50. ---------- Ludwik x Porus Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1765/8)
  51. ---------- Magdalena x Czaprak Jozafat (Hrubieszów 1863/42)
  52. ---------- Magdalena x Czaprak Jozafat (Hrubieszów 1869/42)
  53. ---------- Małgorzata x Piróg Wojciech (Pierzchnica: wieś Szczecno 1870/3)
  54. ---------- Marcin x Pyier Katarzyna (Gniew 1799/21)
  55. ---------- Maria x Firyn Stanisław (Gniew 1961/37)
  56. ---------- Marianna x Broda Jakub (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1782/2)
  57. ---------- Marianna x Dudek Maciej (Pierzchnica: wieś Szczecno 1834/2)
  58. ---------- Marianna x Hejnawski Franciszek (Gniew 1921/43)
  59. ---------- Marianna x Kurowski Jan (Gniew 1759/11)
  60. ---------- Marianna x Piwowarczyk Melchior (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/1)
  61. ---------- Marianna x Rybieński Maciej (Jeżów 1820/47)
  62. ---------- Marianna x Szczepaniak Jan (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/21)
  63. ---------- Michalina x Majkowski Józef (Pierzchnica: wieś Szczecno 1891/1)
  64. ---------- Mikołaj x Królikowski Marianna (Nieborów 1813/7)
  65. ---------- Natalia x Malanowski Filip (Płock 1861/39)
  66. ---------- Regina x Lipiński Winfrid Norbert (Gniew 1965/7)
  67. ---------- Rozalia x Bojara Piotr (Pierzchnica: wieś Szczecno 1837/6)
  68. ---------- Stanisław x Biel Helena (Hrubieszów 1871/15)
  69. ---------- Stefan x Mączyński Franciszka (Chlewiska 1834/36)
  70. ---------- Teresa x Zaród Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1841/4)
  71. ---------- Walenty x Gawęda Rozalia (Łoniów 1853/7)
  72. ---------- Wiktor x Fandrejewski Jadwiga (Gniew 1938/6)
  73. ---------- Wincenty x Brzdękiewicz Marianna (Połaniec 1876/16)
  74. ---------- Wincenty x Stebelski Anna (Białozórka 1842/2)
  75. ---------- Zofia x Piróg Sebastian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/3)
  76. ---------- Zofia x Wróblowski Józef (Kraków - św. Salwator 1814/14)
  77. Lewiecki Antoni x Paszkowski Józefa (Kraków - Mariacka 1838/21)
  78. ---------- Małgorzata x Janikowski Jakub (Kraków - św. Krzyż 1813/1)
  79. Lewiski Anna x Jesionowski Tomasz (Gniew 1822/16)
  80. Lewy Antoni x Skonecki Marianna (Mileszki 1869/17)
  81. ---------- Ewa x Lipiński Franciszek (Mileszki 1874/27)
  82. ---------- Franciszek Ksawery x Stańczak Marianna (Mileszki 1873/16)
  83. ---------- Ignacy x Zawadzki Franciszka (Mileszki 1874/14)
  84. ---------- Jadwiga x Paprocki Stanisław (Pabianice 1857/21)
  85. ---------- Józef x Kłys Florentyna (Mileszki 1874/29)
  86. ---------- Józefa x Just Piotr (Pabianice 1860/11)
  87. ---------- Tekla x Pasek Adam (Mileszki 1873/21)
  88. ---------- Wawrzyniec x Skwarnicki Kunegunda (Mileszki 1858/27)
  89. ---------- Wawrzyniec x Widerkiewicz Magdalena (Mileszki 1875/29)
  90. ---------- Wiktoria x Michałowicz Ludwik (Mileszki 1874/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne