Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lewandowski (wyników 526):

  1. Lewand Marianna x Tomasik Józef (Podlesie 1742/1)
  2. Lewanda Jacek x Szkot (Maj) Małgorzata (Działoszyce 1860/16)
  3. ---------- Jacek x Wieczorkowski Barbara (Działoszyce 1869/7)
  4. ---------- Małgorzata x Ziółkowski Karol (Działoszyce 1888/25)
  5. Lewandoski Andrzej x Szczap Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1814/10)
  6. ---------- Anna x Przemęski Józef (Czermno 1862/10)
  7. ---------- Jan x Jasiński Marianna (Czermno 1862/24)
  8. ---------- Katarzyna x Nowinski Jakub (Kazimierz Biskupi 1827/7)
  9. ---------- Katarzyna x Roszak Szymon (Kościelec pow. kaliski 1821/7)
  10. ---------- Marianna x Sęczkowski Józef (Lubraniec 1841/19)
  11. ---------- Mateusz x Sztelmach Ewa (Czermno 1852/1)
  12. ---------- Stanisław x Baranowski Weronika (Czermno 1862/5)
  13. ---------- Teresa x Smagowicz Mikołaj (Zakliczyn 1777/5)
  14. ---------- Wawrzyniec x Bednarek Marianna (Czermno 1851/10)
  15. ---------- Wojciech x Rech Katarzyna (Zakliczyn 1777/18)
  16. Lewandowicz Bazyli x Gnatowicz Marianna (Kraków - św. Anna 1818/10)
  17. ---------- Dionizy x Pauliński Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/40)
  18. ---------- Dionizy x Pauliński Marianna (Kazimierz Biskupi 1900/40)
  19. ---------- Jakub x Lewańska Agnieszka (Brzeziny 1793/21)
  20. Lewandowska Barbara x Rydzinski Szymon (Dobrzejewice 1856/14)
  21. ---------- Jadwiga x Frawnik Jan (Dobrzejewice 1858/12)
  22. Lewandowski Adam x Gejzarowicz Apolonia (Wyszogródek 1842/4)
  23. ---------- Adam x Studziński Wiktoria (Raciążek 1763/5)
  24. ---------- Aga x Twardrgrosz Wojciech (Raciążek 1781/1)
  25. ---------- Agata x Dąbrowa Kacper (Górzno k. Garwolina 1877/1)
  26. ---------- Agata x Tukolski Paweł (Raciążek 1831/4)
  27. ---------- Agata x Wirzbicki Michał (Raciążek 1770/16)
  28. ---------- Agnieszka x Dubilicki Jan (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1821/7)
  29. ---------- Agnieszka x Kaźmierski Michał (Ludzisko 1824/0)
  30. ---------- Agnieszka x Malanowski Maciej (Wieniec 1807/492)
  31. ---------- Agnieszka x Nowakowski Walenty (Papowo Toruńskie 1853/1)
  32. ---------- Agnieszka x Sikorski Franciszek (Grabowo kościerskie 1932/9)
  33. ---------- Agnieszka x Zoniewski Stanisław (Papowo Toruńskie 1834/1)
  34. ---------- Aleksander x Dziewarski Rozalia (Hrubieszów 1872/14)
  35. ---------- Aleksander x Kocknecht Lidia (Gniew 1955/33)
  36. ---------- Aleksander x Kordecki Gertruda (Gniew 1914/37)
  37. ---------- Aleksander x Kordecki Gertruda (Gniew 1914/38)
  38. ---------- Alfred x Kobus Stanisława (Raciąż 1968/1)
  39. ---------- Alfred x Rekowski Maria (Raciąż 1947/21)
  40. ---------- Anastazja x Pepliński Jan (Grabowo kościerskie 1919/11)
  41. ---------- Andrzej x Dondalski Wiktoria (Papowo Toruńskie 1832/27)
  42. ---------- Andrzej x Hinois Julia (Gniew 1843/33)
  43. ---------- Andrzej x Kołczynski Katarzyna (Raciąż 1816/6)
  44. ---------- Andrzej x Laskowski Marianna (Papowo Toruńskie 1846/2)
  45. ---------- Andrzej x Maslowski Marianna (Dobrzejewice 1840/5)
  46. ---------- Andrzej x Ruciński Katarzyna (Lubraniec 1857/18)
  47. ---------- Andrzej x Skowroński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1795/2)
  48. ---------- Andrzej x Szybkowski Maria (Gniew 1810/16)
  49. ---------- Andrzej x Zieliński Katarzyna (Papowo Toruńskie 1796/5)
  50. ---------- Aniela x Lipski Paweł (Płock 1888/45)
  51. ---------- Anna x Karczowski Jakub (Kraków - św. Florian 1847/5)
  52. ---------- Anna x Kowalski Mateusz (Papowo Toruńskie 1863/14)
  53. ---------- Anna x Neumann Karol (Gniew 1841/33)
  54. ---------- Anna x Nowakowski Mateusz (Raciążek 1833/12)
  55. ---------- Anna x Pawlak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1926/28)
  56. ---------- Anna x Pawlak Stanisław (Kazimierz Biskupi 1926/28)
  57. ---------- Anna x Politowski Franciszek (Papowo Toruńskie 1872/28)
  58. ---------- Anna x Rajewski Wojciech (Papowo Toruńskie 1801/3)
  59. ---------- Anna x Ryglewski Andrzej (Ludzisko 1825/0)
  60. ---------- Anna x Rzepka Anastazy (Gniew 1941/11)
  61. ---------- Anna x Samulski Tomasz (Gniew 1898/10)
  62. ---------- Anna x Wołowski Franciszek (Płock 1887/62)
  63. ---------- Anna x Woźniak Wawrzyniec (Wieniec 1808/523)
  64. ---------- Anstazja x Żuchowski Michał (Papowo Toruńskie 1891/2)
  65. ---------- Antoni x Breiski Antonia (Gniew 1849/49)
  66. ---------- Antoni x Bruggmann Agnieszka (Raciąż 1909/24)
  67. ---------- Antoni x Donner Marianna (Papowo Toruńskie 1874/4)
  68. ---------- Antoni x Jurczyk Marianna (Gniew 1935/33)
  69. ---------- Antoni x Kołodziejewski Katarzyna (Ludzisko 1833/0)
  70. ---------- Antoni x Łechtański Stanisława (Kazimierz Biskupi 1900/32)
  71. ---------- Antoni x Łechtański Stanisława (Kazimierz Biskupi 1900/32)
  72. ---------- Antoni Mateusz x Kaszuba Agnieszka (Ludzisko 1833/0)
  73. ---------- Antoni x Wiatrowski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1783/5)
  74. ---------- Antoni x Wiśniewski Anna (Papowo Toruńskie 1869/13)
  75. ---------- Antonina x Bojanowski Wojciech (Papowo Toruńskie 1889/10)
  76. ---------- Antonina x Boraszczyk Franciszek (Kraków - św. Krzyż 1831/1)
  77. ---------- Antonina x Gabrysiak Franciszek (Lubraniec 1843/12)
  78. ---------- Antonina x Kwiatkowski Aleksander (Kazimierz Biskupi 1897/11)
  79. ---------- Antonina x Łęgowski Wojciech (Raciążek 1801/10)
  80. ---------- Antonina x Olszewski Adam (Kazimierz Biskupi 1922/1)
  81. ---------- Antonina x Przysło Franciszek (Turek 1890/51)
  82. ---------- Antonina x Rocławski Józef (Raciąż 1929/11)
  83. ---------- Antonina x Rożnowski Jakub (Lubraniec 1844/14)
  84. ---------- Antonina x Sokołowski Daniel (Kazimierz Biskupi 1844/3)
  85. ---------- Apolonia x Pawłowski Antoni (Papowo Toruńskie 1819/7)
  86. ---------- Apolonia x Sadoski Franciszek (Lubraniec 1857/1)
  87. ---------- Apolonia x Schubert Franciszek (Papowo Toruńskie 1859/19)
  88. ---------- August x Bielecki Anna (Papowo Toruńskie 1873/1)
  89. ---------- Augustyn x Bielicki Anna (Papowo Toruńskie 1873/2)
  90. ---------- Augustyn Józef x Śliwicki Anastazja (Grabowo kościerskie 1911/2)
  91. ---------- Augustyn x Wasilewski Kunegunda (Gieczno 1814/15)
  92. ---------- Balbina x Winkler Józef (Mileszki 1872/28)
  93. ---------- Barbara x Buk Jan (Gniew 1863/54)
  94. ---------- Barbara x Czyziszewski Szymon (Gniew 1840/4)
  95. ---------- Barbara x Gądek Józef (Wieniec 1809/532)
  96. ---------- Barbara x Kamiński Andrzej (Papowo Toruńskie 1815/6)
  97. ---------- Barbara x Karpiewski Walenty (Papowo Toruńskie 1797/2)
  98. ---------- Barbara x Łubecki Szymon (Papowo Toruńskie 1817/4)
  99. ---------- Barbara x Pasiński Wawrzyniec (Papowo Toruńskie 1818/1)
  100. ---------- Barbara x Witkowski Kazimierz (Papowo Toruńskie 1820/1)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne