Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lesinski (wyników 190):

  1. Leschynski Jan x Beller Barbara (Raciąż 1844/5)
  2. Lesciński Kazimierz x Stanisz Katarzyna (Kraków - św. Anna 1821/6)
  3. Lesczinski Anna x Bunikowski Szymon (Gniew 1821/9)
  4. Lesinkowski Piotr x Kurowski Katarzyna (Gniew 1814/25)
  5. Lesiński Anna Helena x Kwiatkowski Teofil (Kazimierz Biskupi 1930/53)
  6. Lesinski Antoni x Konczewski Marianna (Dobrzejewice 1843/18)
  7. ---------- Apolonia x Kowalski Bartłomiej (Dobrzejewice 1847/4)
  8. Lesiński Elżbieta x Ostrowski Wojciech (Barłożno 1767/3)
  9. Lesinski Franciszek x Pruski Julianna (Raciąż 1802/3)
  10. Lesiński Franciszek x Wiatrowski Marianna (Kazimierz Biskupi 1895/15)
  11. Lesinski Franciszka x Garzekowski Piotr (Dobrzejewice 1849/11)
  12. ---------- Jakub x Jedrzejewski Julianna (Dobrzejewice 1854/10)
  13. ---------- Jan x Tarkowski Magdalena (Dobrzejewice 1840/9)
  14. Lesiński Joanna x Kulkowski Piotr (Papowo Toruńskie 1881/3)
  15. Lesinski Józef x Wegner Marianna (Raciąż 1885/16)
  16. ---------- Katarzyna x Garbowski Jan (Dobrzejewice 1844/2)
  17. Lesiński Kazimierz x Pająk Wiktoria (Kraków - św. Anna 1828/12)
  18. Lesinski Krystyna Justyna x Pankau Józef (Raciąż 1885/5)
  19. Lesiński Ludwik x Setna Helena (Kazimierz Biskupi 1898/40)
  20. Lesinski Marianna x Drewek Maciej (Raciąż 1834/14)
  21. Lesiński Mieczysława Maria x Różek Jan (Raciąż 1951/14)
  22. Lesinski Stanisław x Chylla Klara (Barłożno 1897/13)
  23. Lesniak Andrzej x Różak Tekla (Domosławice, wieś Faliszewice 1905/2)
  24. ---------- Katarzyna x Czechowski Maciej (Kraków - św. Salwator 1820/133)
  25. ---------- Małgorzata x Mularczyk Grzegorz (Rakoszyn 1829/6)
  26. Lesniakowski Marianna x Chwatinski Bernard (Gniew 1895/43)
  27. Lesnicki Katarzyna x Hoppe Józef (Raciąż 1847/12)
  28. ---------- Tomasz x Konczewski Julianna (Dobrzejewice 1859/8)
  29. Lesniewski Stanisław x Brozek Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1822/14)
  30. Lesniowksi Ignacy x Pichowic Marianna (Kraków - Mariacka 1835/62)
  31. Lessing Jan x Zwingberinn Anna (Gniew 1808/22)
  32. Leszczynowicz Julian x Dubiecki Salomea (Katerburg 1842/2)
  33. ---------- Modesta x Kokoszyński Jan (Katerburg 1844/5)
  34. ---------- Teodozjusz x Czarnecki Franciszka (Katerburg 1842/1)
  35. Leszczyński Adam x Śmieszek Joanna (Raciąż 1996/7)
  36. ---------- Agata x Dziedzic Marcin (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1837/1)
  37. ---------- Anastazja x Dziedzic Jakub (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1860/4)
  38. ---------- Andrzej x Piwoński Józefa (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1884/5)
  39. ---------- Andrzej x Sokołowski Agnieszka (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1893/5)
  40. ---------- Andrzej x Sokołowski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1904/1)
  41. ---------- Andrzej x Witkowski Anna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/6)
  42. ---------- Anna x Bara Stanisław (Koprzywnica 1865/1)
  43. ---------- Anna x Kożuch Józef (Raciąż 1931/25)
  44. ---------- Anna x Wojnowski Jan (Pierzchnica: wieś Osiny 1849/2)
  45. ---------- Antoni x Danecki Helena (Raciąż 1946/2)
  46. ---------- Antoni x Domagalski Helena (Skała 1856/4)
  47. ---------- Antoni x Michalski Józefa (Pniewnik 1858/2)
  48. ---------- Antoni x Pastewski Helena (Gniew 1949/11)
  49. ---------- Antonina x Wojtala Adam (Żytno 1892/14)
  50. ---------- Bronisława x Dachman Franciszek (Turek 1893/77)
  51. ---------- Edward x Rocki Teofila (Łomna 1887/4)
  52. ---------- Ewa x Hejzerski Ignacy (Raciąż 1884/1)
  53. ---------- Ewa x Komor Adam (Grudusk 1893/11)
  54. ---------- Ewa x Rzepiński Krzysztof (Raciąż 1994/8)
  55. ---------- Feliks x Radziejowski Regina (Kraków - św. Salwator 1825/98)
  56. ---------- Franciszek x Bednarek Marianna (Łomna 1884/10)
  57. Leszczynski Franciszek x Ciara Katarzyna (Gniew 1888/12)
  58. Leszczyński Franciszek x Grudzień Marianna (Zielonki 1845/66)
  59. Leszczynski Franciszek x Mariańczyk Anna (Zielonki 1850/92)
  60. Leszczyński Franciszek x Starczyński Franciszka (Skała 1828/4)
  61. ---------- Franciszka x Izdebski Jan (Trzebieszów 1812/51)
  62. ---------- Franciszka x Jasiak Tomasz (Pierzchnica: wieś Szczecno 1854/6)
  63. ---------- Franciszka x Lipiński Józef (Łomna 1895/14)
  64. ---------- Franciszka x Miklasiński Józef (Skała 1888/4)
  65. ---------- Franciszka x Roszkowski Andrzej (Ostrów mazowiecka 1865/62)
  66. ---------- Halina x Witkowski Ryszard (Raciąż 1980/7)
  67. Leszczynski Helena x Cichecki Franciszek (Górzno k. Garwolina 1968/16)
  68. Leszczyński Helena x Domarcki Franciszek (Kraków - Mariacka 1822/29)
  69. ---------- Helena x Jaworski Wincenty (Hrubieszów 1829/2)
  70. ---------- Helena x Wodzieński Franciszek (Warszawa: św. Jan Chrzciciel 1826/109)
  71. ---------- Ignacy x Odojczyk Marianna (Nieborów 1832/12)
  72. ---------- Jacek x Zientarski N. (Kraków - św. Mikołaj 1844/8)
  73. ---------- Jadwiga x Bieniek Tomasz (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1896/5)
  74. Leszczynski Jadwiga x Suchodolski Marcin (Gorzków 1856/20)
  75. Leszczyński Jakub x Kempisty Agnieszka (Jelonki 1859/6)
  76. ---------- Jakub x Mimler Tekla (Kraków - św. Szczepan 1838/34)
  77. ---------- Jan x Bieroń Regina (Zielonki 1831/1)
  78. ---------- Jan x Cieśla Franciszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1846/2)
  79. ---------- Jan x Doliot Marianna (Mierzyn 1883/30)
  80. ---------- Jan Kanty x Szuwalski Tekla (Kraków - Wszyscy Święci 1818/3)
  81. ---------- Jan x Kopytko Marianna (Zielonki 1816/14)
  82. ---------- Jan Nepomucen x Madejski Joanna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1820/4)
  83. ---------- Jan x Podsadniak Marianna (Dmenin 1895/26)
  84. ---------- Jan x Strus Zuzanna (Trzebieszów 1814/61)
  85. ---------- Jan x Suski Magdalena (Nieborów 1832/14)
  86. ---------- Józef x Bartnicki Marianna (Grudusk 1872/16)
  87. ---------- Józef x Gubała Wiktoria (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1830/3)
  88. ---------- Józef x Lell Ludwika (Grabowo kościerskie 1859/5)
  89. ---------- Józef x Linhard Antonina (Kraków - Mariacka 1830/13)
  90. ---------- Józef x Lorek Anna (Raciąż 1950/5)
  91. ---------- Józef x Sysło Zofia (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1903/1)
  92. ---------- Józef x Wojcieba Teresa (Borzykowa 1845/3)
  93. ---------- Józefa x Jechowski Kacper (Łomna 1881/1)
  94. ---------- Józefa x Kazimierczak Mateusz (Kazimierz Biskupi 1865/5)
  95. ---------- Justyna x Bronkowski Tomasz (Kraków - św. Mikołaj 1833/50)
  96. ---------- Kacper x Faleński Katarzyna (Łomna 1884/36)
  97. ---------- Karol x Madejski Tekla (Skała 1887/28)
  98. ---------- Karol x Natkaniec Julianna (Skała 1886/4)
  99. ---------- Katarzyna x Andrzejewski Mateusz (Grudusk 1880/1)
  100. ---------- Katarzyna x Dąbrowski Franciszek (Płock 1863/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne