Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lesiak (wyników 72):

  1. Lesczak Jan x Kurt Marianna (Gieczno 1822/3)
  2. Lesiak Adam x Ogłoza Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1904/1)
  3. ---------- Anastazja x Wilkowski Łukasz (Skórkowice 1886/2)
  4. ---------- Anna x Suliga Jan (Bebelno 1821/11)
  5. ---------- Barbara x Jopkiewicz Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1896/7)
  6. ---------- Bartłomiej x Raduszewski Marianna (Bebelno 1877/15)
  7. ---------- Bartłomiej x Suliga Marianna (Bebelno 1857/11)
  8. ---------- Dorota x Zając Franciszek (Dmenin 1865/15)
  9. ---------- Florentyna x Jończyk Józef (Skórkowice 1883/4)
  10. ---------- Franciszka x Olejnik Szczepan (Skórkowice 1869/19)
  11. ---------- Franciszka x Struski Szymon (Bebelno 1879/2)
  12. ---------- Franciszka x Szybiński Onufry (Bebelno 1828/13)
  13. ---------- Gabriel x Pasoń Małgorzata (Dmenin 1848/14)
  14. ---------- Grzegorz x Kowalik Rozalia (Bebelno 1834/4)
  15. ---------- Jadwiga x Matysiak Piotr (Dmenin 1890/26)
  16. ---------- Jadwiga x Olborski Michał (Dmenin 1890/26)
  17. ---------- Jakub x Kulig Marianna (Krysk 1874/7)
  18. ---------- Jan x Dudek Barbara (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/9)
  19. ---------- Jan x Kazimirski Ewa (Bebelno 1872/7)
  20. ---------- Jan x Latosiński Tekla (Bebelno 1853/9)
  21. ---------- Jan x Wojtasik Marianna (Bebelno 1885/10)
  22. ---------- Jędrzej x Rydz Marianna (Bebelno 1832/12)
  23. ---------- Józef x Długosz Anna (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1889/2)
  24. ---------- Józef x Lelonek Marianna (Bebelno 1899/18)
  25. ---------- Józefa x Kaczor Franciszek (Bebelno 1841/6)
  26. ---------- Józefa x Ogrodniczek Paweł (Bebelno 1840/5)
  27. ---------- Katarzyna x Olborski Lambert (Dmenin 1884/9)
  28. ---------- Katarzyna x Ptokarski Łukasz (Bebelno 1841/8)
  29. ---------- Katarzyna x Suliga Wojciech (Bebelno 1891/10)
  30. ---------- Konstancja x Regulski Wincenty (Jeżów 1813/16)
  31. ---------- Maciej x Jonak Katarzyna (Bebelno 1831/3)
  32. ---------- Maciej x Sufin Katarzyna (Bebelno 1859/6)
  33. ---------- Magdalena x Chabura Józef (Połaniec 1873/40)
  34. ---------- Marceli x Łańcuchowski Marianna (Dmenin 1856/10)
  35. ---------- Marceli x Ptak Magdalena (Dmenin 1856/9)
  36. ---------- Marcin x Gadomski Aniela (Bebelno 1859/12)
  37. ---------- Marianna x Jaworski Andrzej (Bebelno 1892/3)
  38. ---------- Marianna x Kocela Antoni (Bebelno 1833/12)
  39. ---------- Marianna x Rumin Jan (Bebelno 1880/2)
  40. ---------- Mateusz x Sołtyk Teresa (Łoniów 1824/46)
  41. ---------- Michał x Pytlik Tekla (Bebelno 1884/4)
  42. ---------- Michał x Pytlin Tekla (Bebelno 1894/4)
  43. ---------- Michał x Woytasik Marianna (Bebelno 1865/2)
  44. ---------- Roch x Pachurek Małgorzata (Babsk 1836/8)
  45. ---------- Sebastian x Bałuszka Józefa (Dmenin 1852/1)
  46. ---------- Sylwester x Filipek Balbina (Żelazna 1880/14)
  47. ---------- Tomasz x Zynek Łucja (Bebelno 1901/14)
  48. ---------- Walenty x Broda Joanna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1902/2)
  49. ---------- Walenty x Taba Józefa (Pierzchnica: wieś Gumienice 1886/5)
  50. ---------- Weronika x Dzidkowski Aleksander (Skórkowice 1879/15)
  51. ---------- Wincenty x Suliga Marianna (Bebelno 1856/19)
  52. ---------- Wojciech x Konopa Urszula (Jeżów 1822/10)
  53. ---------- Wojciech x Poniewierka Katarzyna (Pierzchnica: wieś Osiny 1887/1)
  54. Lesiakowski Aniela x Sobański Adolf Teofil (Dmenin 1894/22)
  55. ---------- Bronisława x Cytryński Ignacy (Dmenin 1890/5)
  56. ---------- Dorota x Rybak Jan (Dmenin 1871/0)
  57. ---------- Eleonora x Nawrot Wojciech (Dmenin 1872/14)
  58. ---------- Jan x Mosiński Rozalia (Dmenin 1858/4)
  59. ---------- Józef x Marczak Tekla (Dmenin 1892/19)
  60. ---------- Katarzyna x Kowalski Andrzej (Dmenin 1863/9)
  61. ---------- Magdalena Marianna x Życiński Karol (Dmenin 1855/11)
  62. ---------- Piotr x Kałuziński Julianna (Dmenin 1860/14)
  63. ---------- Tomasz x Hofman Józefa (Dmenin 1896/5)
  64. Lesiuk Paweł x Niemiec Zofia (Surhów 1863/5)
  65. ---------- Szczepan x Korkosz Marianna (Surhów 1858/24)
  66. ---------- Zofia x Lechus Józef (Surhów 1865/11)
  67. Leskowicz Grzegorz x D_ywski Anna (Gniew 1816/31)
  68. ---------- Mateusz x Kieresiński Helena (Kraków - św. Florian 1826/25)
  69. ---------- Monika x Morczyk Stanisław (Żelazna 1885/7)
  70. Leszczak Bonifacy x Miszkowicz Jadwiga (Gieczno 1811/28)
  71. ---------- Krystyna x Walecki Kazimierz (Kiczki 1810/1)
  72. Leszkauer Marianna x Chochoł Adam (Klimontów 1860/7)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne