Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lengowski (wyników 63):

  1. Lenc Anna x Kobieroski Józef (Raciąż 1796/5)
  2. ---------- Elżbieta x Szlecht Michał (Gniew 1762/15)
  3. ---------- Irena x Zabłoński Aleksander (Gniew 1954/22)
  4. ---------- Jan x Kłodziński Edyta (Gniew 1958/18)
  5. ---------- Jan x Olkowski Marianna (Papowo Toruńskie 1817/10)
  6. ---------- Michał x Theyr Anna (Raciąż 1793/7)
  7. Lenca Franciszek x Deina Katarzyna (Barłożno 1872/13)
  8. Lenczewski Henryk x Konarzewski Leokadia (Płock 1864/81)
  9. ---------- Jan Alojzy x Werner Anna Marianna (Kraków - św. Anna 1816/15)
  10. ---------- Marianna x Kulbicki Józef (Pniewnik 1867/4)
  11. Lenczowski Michał x Baczyński Marianna (Kraków - św. Salwator 1841/18)
  12. ---------- Wawrzyniec x Kański Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1830/28)
  13. Leng Katarzyna x Bruchwald Maciej (Gniew 1850/2)
  14. Lengowski Anastazja x Derda Jan (Gniew 1871/12)
  15. ---------- Barbara x Szczepinski Jan (Gniew 1853/79)
  16. ---------- Ignacy x Haza Magdalena (Gniew 1847/50)
  17. ---------- Jakub x Polomski Katarzyna (Gniew 1856/40)
  18. ---------- Jan x Dombrowski Julia (Gniew 1868/4)
  19. ---------- Joanna x Telski Jan (Barłożno 1875/21)
  20. ---------- Juliusz x Sprada Barbara (Gniew 1863/5)
  21. ---------- Katarzyna x Buczkowski Hieronim (Gniew 1854/12)
  22. ---------- Katarzyna x Czarnecki Jan (Papowo Toruńskie 1834/10)
  23. ---------- Maria x Burnicki August (Gniew 1859/8)
  24. ---------- Maria x Konarzewski Piotr (Gniew 1844/28)
  25. ---------- Maria x Wesołowski Paweł (Gniew 1865/8)
  26. ---------- Marianna x Broniewski Andrzej (Gniew 1844/2)
  27. ---------- Paulina x Brzeszki Ignacy (Gniew 1863/22)
  28. Lenik Wojciech x Baranek Jadwiga (Skała 1872/8)
  29. ---------- Wojciech x Srebnicki Rozalia (Skała 1874/8)
  30. Leniszewski Elżbieta x Jasger Joachim (Koprzywnica 1864/18)
  31. Leniszowski Karol x Malinowski Salomea (Działoszyce 1835/10)
  32. Lenk Anna x Dumen Michał (Raciąż 1869/5)
  33. Lenke Wiktoria x Przybyłowicz Franciszek (Kazimierz Biskupi 1865/2)
  34. Lenko Anna x Hanel Antoni (Pniewnik 1833/7)
  35. ---------- Wojciech x Zawadzki Rozalia (Kraków - św. Mikołaj 1846/20)
  36. Lenz Agnieszka x Chrzonowski Józef (Barłożno 1869/19)
  37. ---------- Aniela x Jabłonka Jan (Barłożno 1900/6)
  38. ---------- Anna x Gosieniecki Józef (Barłożno 1858/10)
  39. ---------- Bernard x Borris Eryka (Gniew 1942/23)
  40. ---------- Bronisława x Naporski Teofil (Barłożno 1908/8)
  41. ---------- Eryka x Gdaniec Zygfryd (Gniew 1949/2)
  42. ---------- Franciszek x Danajski Marianna (Barłożno 1889/9)
  43. ---------- Franciszek Teodor x Pundt Teresa Julia (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1835/2)
  44. ---------- Franciszka x Guz Franciszek (Barłożno 1854/7)
  45. ---------- Ignacy x Talaś Joanna (Barłożno 1907/9)
  46. ---------- Józef x Zaraszka Franciszka (Grabowo kościerskie 1867/5)
  47. ---------- Katarzyna x Jabłonka Józef (Barłożno 1888/15)
  48. ---------- Katarzyna x Malecki Jan (Barłożno 1879/1)
  49. ---------- Katarzyna x Murawski Jan (Barłożno 1864/3)
  50. ---------- Ludwika x Dembicki Jan (Barłożno 1864/22)
  51. ---------- Małgorzata x Oszmeła Jan (Barłożno 1830/3)
  52. ---------- Marianna x Ceyrowski Wojciech (Barłożno 1861/22)
  53. ---------- Marianna x Freda Antoni (Grabowo kościerskie 1874/4)
  54. ---------- Marianna x Jagielski Józef (Barłożno 1860/19)
  55. ---------- Marianna x Komorowski Klemens (Barłożno 1898/10)
  56. ---------- Marta x Badzmirowski Józef (Barłożno 1903/1)
  57. ---------- Marta x Schwoch Jan (Gniew 1942/63)
  58. ---------- Paulina x Karzyk Piotr (Barłożno 1858/17)
  59. ---------- Paulina x Laskowski Jan (Barłożno 1863/21)
  60. ---------- Stanisław x Seidowski Apolonia (Gniew 1959/30)
  61. ---------- Thomas x Kłopocki Józef (Barłożno 1909/18)
  62. ---------- Weronika x Scharmach Piotr (Barłożno 1905/9)
  63. Lenza Michał x Kitarski Anna (Barłożno 1862/15)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne