Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lenarcik (wyników 76):

  1. Lenarcieński Józef x Suwalski Marianna (Jeżów 1819/34)
  2. Lenarcik Franciszek x Adamowski Konstancja (Górzno k. Garwolina 1809/8)
  3. ---------- Franciszek x Nastrabacz Helena (Czermno 1839/13)
  4. ---------- Jakub x Kazuła Antonina Magdalena (Skórkowice 1875/12)
  5. ---------- Jan x Banaszak Krystyna (Górzno k. Garwolina 1838/1)
  6. ---------- Jan x Wisnieski Rozalia (Czermno 1845/16)
  7. ---------- Józef x Olejnik Małgorzata (Skórkowice 1870/11)
  8. ---------- Józefa x Tomaszek Paweł (Górzno k. Garwolina 1829/13)
  9. ---------- Julianna x Skórski Marcin (Górzno k. Garwolina 1876/4)
  10. ---------- Łucja x Płoszka Grzegorz (Jeżów 1811/10)
  11. ---------- Małgorzata x Lisiak Ludwik (Czermno 1846/7)
  12. ---------- Marianna x Szewczyk Tomasz (Górzno k. Garwolina 1840/4)
  13. ---------- Tekla x Mańkowski Andrzej (Górzno k. Garwolina 1824/12)
  14. ---------- Tekla x Włodarczyk Ambroży (Górzno k. Garwolina 1840/11)
  15. ---------- Teodor x Rumiński Franciszka (Skórkowice 1867/7)
  16. ---------- Teofila x Zamozniewicz Izydor (Skórkowice 1888/49)
  17. ---------- Wojciech x Musiał Zofia (Dmenin 1745/1)
  18. Lenarcińska Katarzyna x Ciołek Marcin (Brzeziny 1798/10)
  19. Lenarciński Jakub x Gniotek Brygida (Brzeziny 1789/2067)
  20. ---------- Kazimierz x Sarkowska Barbara (Brzeziny 1799/18)
  21. ---------- Piotr x Koperniak Katarzyna (Brzeziny 1798/11)
  22. Lenarczk Jadwiga x Błażejczyk Szymon (Górzno k. Garwolina 1865/21)
  23. Lenarczyk Aleksander x Lisik Józefa Benedykta (Jeżów 1812/24)
  24. Lenarczyńska Agnieszka x Pachowicz Jakub (Brzeziny 1781/1654)
  25. Lenard Karol x Suliński Julianna (Bebelno 1828/7)
  26. ---------- Katarzyna x Borkowski Jan (Górzno k. Garwolina 1845/9)
  27. ---------- Mateusz x Sławiński Anastazja (Kraków - św. Anna 1837/19)
  28. Lenardt Mateusz x Fileński Agnieszka (Kraków - św. Mikołaj 1826/24)
  29. Lenardzicki Prakseda x Turulczuk Mikołaj (Hrubieszów 1832/34)
  30. Lenarski Paweł x Lassota Józefa (Grodzisk Mazowiecki 1848/29)
  31. Lenart Anastazy x Gorycza Weronika (Skórkowice 1888/26)
  32. ---------- Anna x Brunelli Alfons (Hrubieszów 1840/20)
  33. ---------- Anna x Rogoziński Julian (Skórkowice 1888/44)
  34. ---------- Antoni x Haber Marianna (Skórkowice 1884/21)
  35. ---------- Antonina x Rogala Łukasz (Skórkowice 1872/7)
  36. ---------- Brygida x Rybicki Walenty (Skórkowice 1883/19)
  37. ---------- Dominik x Goryczka Balbina (Skórkowice 1882/9)
  38. ---------- Ewa x Suliga Wojciech (Bebelno 1896/14)
  39. ---------- Feliks x Urbańczyk Marianna (Skórkowice 1886/8)
  40. ---------- Feliksa x Morawski Łukasz (Skórkowice 1886/28)
  41. ---------- Florentyna x Majewski Jan (Skórkowice 1876/23)
  42. ---------- Franciszka x Kwiecień Marcin (Kraków - Wszyscy Święci 1828/10)
  43. ---------- Idzi x Stępień Anastazja (Skórkowice 1888/13)
  44. ---------- Jakub x Doroziński Marcjanna (Skórkowice 1866/14)
  45. ---------- Jakub x Kolbus Otolia (Skórkowice 1876/16)
  46. ---------- Jan x Tomasik Urszula (Skórkowice 1878/2)
  47. ---------- Jan x Zamozniewicz Katarzyna (Skórkowice 1862/21)
  48. ---------- Józef x Mazur Krystyna (Gródek 1879/5)
  49. ---------- Józef x Moczydłowski Józefa (Pniewnik 1855/10)
  50. ---------- Józef x N. N. (Kraków - Mariacka 1850/94)
  51. ---------- Józef x Wodzinowska Marianna (Skórkowice 1884/20)
  52. ---------- Julianna x Oracz Franciszek (Dzierzgów 1832/28)
  53. ---------- Karol x Ślusarczyk Jadwiga (Bebelno 1794/4)
  54. ---------- Karol x Szcześniak Karolina (Skórkowice 1886/10)
  55. ---------- Krystyna x Bolek Franciszek (Skórkowice 1876/15)
  56. ---------- Krystyna x Sędkowski Łukasz (Skórkowice 1884/17)
  57. ---------- Rozalia x Antoniak Bonawentura (Skórkowice 1877/17)
  58. ---------- Stanisław x Bartosik Agnieszka (Skórkowice 1864/11)
  59. ---------- Stanisław x Pietras Marianna (Skórkowice 1886/18)
  60. ---------- Stefan x Jasion Anna (Skórkowice 1862/26)
  61. ---------- Wiktoria x Zawadzki Jakub (Skórkowice 1883/2)
  62. ---------- Wojciech x Bernacka Franciszka (Skórkowice 1883/10)
  63. ---------- Wojciech x Kubik Anastazja (Skórkowice 1884/23)
  64. ---------- Zuzanna x Bernacki Łukasz (Skórkowice 1884/27)
  65. Lenartowicz Aleksander x Siekierski Tekla (Jeżów 1822/34)
  66. ---------- Anna x Majkowski Szczepan (Żelazna 1874/5)
  67. ---------- Antonina x Rachwał Wincenty (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1891/3)
  68. ---------- Jan x Kowal Marianna (Żelazna 1874/4)
  69. ---------- Józefa x Goracz Laurenty (Żelazna 1873/5)
  70. ---------- Krzysztof x N. Franciszka (Bełżyce 1833/2)
  71. ---------- Maciej x Kierner Helena (Jeżów 1823/13)
  72. ---------- Rozalia x Broniarek Laurenty (Żelazna 1871/7)
  73. ---------- Stanisław x Mikołajewicz Ewa (Żelazna 1869/8)
  74. ---------- Tekla x Dalkiewicz Ksawery (Płock 1864/9)
  75. Lenartowski Józef x Krzywański Franciszka (Górzno k. Garwolina 1852/16)
  76. Leniart Regina x Rogoziński Jan (Kraków - Mariacka 1828/73)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne