Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Leśniewski (wyników 132):

  1. Leśniaczek Jan x Giergiel Jadwiga (Podlesie 1712/1)
  2. ---------- Tomasz x Drzazdza Regina (Końskowola 1663/15)
  3. Leśniak Adam x Wassner Karolina (Mikstat 1840/13)
  4. ---------- Agnieszka x Stawszczyk Mateusz (Łoniów 1836/8)
  5. ---------- Agnieszka x Wallas Roch (Mikstat 1840/28)
  6. ---------- Anna x Słomski Jan (Podlesie 1704/8)
  7. ---------- Anna x Szatan Kasper (Podlesie 1729/2)
  8. ---------- Antoni x Płaza Petronela (Gródek 1880/12)
  9. ---------- Antoni x Ziomkowski Józefa (Koprzywnica 1860/27)
  10. ---------- Barbara x Szczudło Andrzej (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1841/8)
  11. ---------- Brygida x Zgoła Tomasz (Koprzywnica 1859/46)
  12. ---------- Eleonora x Fabrowski Walenty (Mikstat 1836/13)
  13. ---------- Franciszek x Batko Jadwiga (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1929/2)
  14. ---------- Franciszek x Fabrowski Anna (Mikstat 1853/8)
  15. ---------- Franciszek x Sarzyński Zuzanna (Łoniów 1847/12)
  16. ---------- Jacek x Bil Małgorzata (Koprzywnica 1836/20)
  17. ---------- Jan x Majer Jadwiga (Raciąż 1963/21)
  18. ---------- Jan x Szczykutowicz Stanisława (Cisów 1920/7)
  19. ---------- Jan x Zieliński Anna (Łoniów 1865/30)
  20. ---------- Józef x Chochran Apolonia (Łoniów 1831/9)
  21. ---------- Józef x Ogonek Agata (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1920/1)
  22. ---------- Józefa x Adamczak Paweł (Łoniów 1859/20)
  23. ---------- Józefa x Wierzbicki Józef (Łoniów 1869/2)
  24. ---------- Kasper x Kuś Marianna (Połaniec 1865/71)
  25. ---------- Katarzyna x Czyż Franciszek (Łoniów 1838/25)
  26. ---------- Katarzyna x Reczek Kazimierz (Łoniów 1832/14)
  27. ---------- Katarzyna x Wieczak Wincenty (Klimontów 1885/11)
  28. ---------- Kazimierz x Migrasz Katarzyna (Łoniów 1845/9)
  29. ---------- Ludwika x Krakowski Stanisław (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1873/1)
  30. ---------- Maciej x Stachura Marianna (Łoniów 1849/17)
  31. ---------- Małgorzata x Krupa Franciszek (Łoniów 1843/28)
  32. ---------- Marcin x Kabat Wiktoria (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1897/2)
  33. ---------- Marcin x Owca Antonina (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1900/3)
  34. ---------- Maria x Ryłko Stanisław (Domosławice, wieś Zawada Lanckorońska 1918/5)
  35. ---------- Marianna x Potępa Marcin (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1880/2)
  36. ---------- Marianna x Poterałka Wincenty (Dmenin 1762/4)
  37. ---------- Marianna x Ziomkoski Piotr (Koprzywnica 1865/51)
  38. ---------- Mateusz x Kazanowski Salomea (Koprzywnica 1859/21)
  39. ---------- Mateusz x Wędr Marianna (Łoniów 1839/24)
  40. ---------- Mikołaj x Koźlak Jadwiga (Łoniów 1818/249)
  41. ---------- Monika x Kałaga Wojciech (Kraków - Mariacka 1820/45)
  42. ---------- Piotr x Korczak Franciszka (Połaniec 1872/45)
  43. ---------- Piotr x Szymański Franciszka (Kościelec pow. kaliski 1821/2)
  44. ---------- Regina x Churlak Kazimierz (Kraków - św. Salwator 1814/61)
  45. ---------- Stanisław x Bujak Katarzyna (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1881/3)
  46. ---------- Szymon x Kilonk Barbara (Barłożno 1716/3)
  47. ---------- Tomasz x Łaza Zofia (Połaniec 1874/59)
  48. ---------- Wincenty x Kos Teresa (Łoniów 1814/231)
  49. ---------- Wincenty x Toś Rozalia (Łoniów 1833/12)
  50. ---------- Zofia Magdalena x Baziński Józef (Kraków - św. Florian 1850/15)
  51. ---------- Zuzanna x Cieciura Jan (Łoniów 1852/7)
  52. Leśniakowski Józef x Drozd Katarzyna (Gniew 1863/27)
  53. ---------- Urszula x Przymer Bernard (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1824/1)
  54. Leśnicka Magdalena x Kopytek Jan (Brzeziny 1797/20)
  55. Leśnicki Marianna x Marczewski Michał (Koprzywnica 1823/17)
  56. ---------- Tomasz x Dziubek Apolonia (Koprzywnica 1830/22)
  57. Leśniczak Dominik x Olejniczak Marianna (Tubądzin k. Warty 1857/11)
  58. ---------- Elżbieta x Jaworski Grzegorz (Tubądzin k. Warty 1861/5)
  59. ---------- Elżbieta x Pawlaczyk Szymon (Tubądzin k. Warty 1865/11)
  60. ---------- Magdalena x Owczarek Feliks (Tubądzin k. Warty 1856/2)
  61. ---------- Paweł x Olejnik Katarzyna (Tubądzin k. Warty 1862/9)
  62. Leśniczk Andrzej x Kozioł Józefa (Tubądzin k. Warty 1865/8)
  63. Leśnierski Wanda x Miecznik Konstanty (Płock 1864/39)
  64. Leśnierz Onufry x Grabowski Józefa (Grocholice 1883/31)
  65. Leśnieski Józef x Jesionek Agnieszka (Łomna 1890/28)
  66. Leśniewicz Marianna x Smołek Jakub (Mikstat 1827/4)
  67. Leśniewski Aleksander x Zbyszewski Leonarda (Turek 1891/53)
  68. ---------- Aniela x Masiewicz Wincenty (Koprzywnica 1838/23)
  69. ---------- Anna x Zalewski Piotr (Grudusk 1875/25)
  70. ---------- Antoni x Antos Julianna (Skórkowice 1882/14)
  71. ---------- Antonina x Kowalski Adam (Łomna 1883/26)
  72. ---------- Gertruda x Łysiak Jan (Górzno k. Garwolina 1835/2)
  73. ---------- Helena x Szymański Feliks (Kazimierz Biskupi 1931/20)
  74. ---------- Ignacy x Tarnowski Anna (Kraków - św. Mikołaj 1833/37)
  75. ---------- Jan x Przeńczuk Konstancja (Łomna 1895/5)
  76. ---------- Józef x Kęndzierski Marianna (Raciążek 1755/8)
  77. ---------- Józefa x Skrzypczak Józef (Klimontów 1858/2)
  78. ---------- Julianna x Grembicki Joachim Jan (Klimontów 1881/4)
  79. ---------- Kacper x Kalczyński Marianna (Płock 1861/43)
  80. ---------- Katarzyna x Juszczak Franciszek (Klimontów 1816/125)
  81. ---------- Katarzyna x Kaźmierzak Jan (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1760/4)
  82. ---------- Katarzyna x Wójcik Franciszek (Klimontów 1875/6)
  83. ---------- Łucja x Majeski Piotr (Łomna 1892/33)
  84. ---------- Marianna Eleonora x Zieliński Wojciech Jan (Kraków - św. Mikołaj 1841/21)
  85. ---------- Marianna x Żukowski Bonifacy (Łomna 1886/27)
  86. ---------- Mateusz x Wysocki Apolonia (Raciążek 1776/11)
  87. ---------- Michał x Terkowski Katarzyna (Hrubieszów 1857/11)
  88. ---------- Stanisław x Gaworski Katarzyna (Mierzyn 1885/9)
  89. ---------- Stanisław x Tomczyk Anna (Mierzyn 1888/15)
  90. ---------- Teresa x Antosik Marian (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1829/32)
  91. ---------- Walenty x Kwiciński Julianna (Klimontów 1879/10)
  92. ---------- Wiktoria x Marszewski Krzysztof (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1825/18)
  93. ---------- Wincenty x Niewiadomski Franciszka (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1827/18)
  94. Leśnik Marianna x Roguski Antoni (Pniewnik 1776/194)
  95. Leśnikowski Franciszka x Zdobiński Kacper (Raciążek 1832/13)
  96. ---------- Helena x Stryjczak Piotr (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1755/1)
  97. ---------- Idzi x Kędzierski Marianna (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1780/20)
  98. ---------- Jan x Pszczółkowski Paulina (Grudusk 1870/11)
  99. ---------- Marianna x Kołakowski Karol (Grudusk 1894/9)
  100. ---------- Tomasz x Gont (Gontarek) Franciszka (Płock 1886/31)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne