Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lazurowicz (wyników 42):

  1. Lazarczyk Andrzej x Borowy Ewa (Brok 1819/17)
  2. Lazarek Szczepan x Marczewski Józefa (Bebelno 1900/11)
  3. Lazark Zofia x Cybulka Szymon (Końskowola 1659/2)
  4. Lazarowicz Antoni x Marchlewski Elżbieta (Gniew 1840/27)
  5. ---------- Józefina x Herrlain Józef (Gniew 1866/65)
  6. ---------- Józefina x Kręcki Jan (Gniew 1866/6)
  7. ---------- Karolina x Badziong Jan (Gniew 1858/4)
  8. ---------- Stanisław x Kozłowski N. (Papowo Toruńskie 1830/16)
  9. ---------- Tomasz x Grzeszkowski Weronika (Gniew 1847/49)
  10. ---------- Weronika x Karaszkiewicz Leon (Gniew 1860/28)
  11. Lazarski Józef x Bageński Małgorzata (Kraków - św. Anna 1811/2)
  12. ---------- Urszula x Cwierzowicz Jan Kanty (Kraków - Mariacka 1833/47)
  13. Lazek Marianna x Adamek Jakub (Pabianice 1858/83)
  14. Lazer Józef x Elass Salomea (Grabowo kościerskie 1919/15)
  15. Lazienka Mikołaj x Jasniewski Barbara (Dobrzejewice 1847/10)
  16. Lazik Szymon x Frymus Zofia (Dmenin 1849/10)
  17. Lazinkowicz Magdalena x Ruminski Jan (Dobrzejewice 1837/17)
  18. Lazłowicz Franciszka x Drewniak Jakub (Mileszki 1873/22)
  19. Lazorek Adam x Muniszk Katarzyna (Końskowola 1655/16)
  20. Lazork Alan... x Mniszek Wojciech (Końskowola 1654/48)
  21. ---------- Ewa x Marczyk Wawrzyniec (Końskowola 1666/8)
  22. Lazurek Julianna x Korzenecki Piotr (Okrzeja 1854/18)
  23. ---------- Karolina x Kasperski Jan (Okrzeja 1863/13)
  24. ---------- Leopold x Kamiński Józefa (Okrzeja 1862/27)
  25. ---------- Tekla x Filiks Adam (Okrzeja 1861/16)
  26. Lazurewicz Julianna x Ost Ferdynand (Gniew 1817/33)
  27. ---------- Marianna x Baniecki Stanisław (Gniew 1779/10)
  28. Lazurk Agnieszka x Grabowski Ignacy (Końskowola 1668/21)
  29. ---------- Regina x Wcislik Szymon (Końskowola 1672/16)
  30. Lazurkiewicz Antoni x Zagrodzki Franciszka (Skała 1826/1)
  31. ---------- Franciszka x Krawczyk Franciszek (Skała 1833/2)
  32. ---------- Tekla x Madejski Marcin (Skała 1845/5)
  33. Lazurowicz Franciszek x Groszewicz Ewa (Gniew 1782/11)
  34. ---------- Joanna x Borucki Stanisław (Gniew 1861/62)
  35. ---------- Katarzyna x Suchewicz Bartłomiej (Gniew 1826/34)
  36. ---------- Konstancja x Mirdunski Jakub (Gniew 1829/10)
  37. ---------- Kunegunda x Szoła Jan (Gniew 1773/16)
  38. ---------- Matylda x Gregorkiewicz Tomasz (Gniew 1864/74)
  39. ---------- Matylda x Sprada Jakub (Gniew 1865/41)
  40. ---------- Rozalia x Taterka Józef (Gniew 1861/59)
  41. ---------- Tomasz x Czapkowski Justyna (Gniew 1837/26)
  42. Lazurowski Marcin x Rożycki Franciszka (Gniew 1874/33)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne