Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Latocha (wyników 294):

  1. Lataczy Józef x Giba Elżbieta (Kraków - św. Salwator 1835/2)
  2. Latak Jakub x Krupa Salomea (Jeżów 1811/3)
  3. Latała Katarzyna x Trębacz Andrzej (Kraków - św. Florian 1811/19)
  4. ---------- Tekla x Bzdon Kazimierz (Kraków - św. Szczepan 1812/102)
  5. Latalski Katarzyna x Rogalski Grzegorz (Kraków - św. Szczepan 1825/47)
  6. Lataś Elżbieta x Jaskulski (KorczyńskiBergelKuchczyński) Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1847/14)
  7. Latasiewicz Aniela x Cholewiński Jan (Kraków - Mariacka 1836/78)
  8. ---------- Aniela x Koch Jacek Onufry (Kraków - Katedra 1834/3)
  9. ---------- Tomasz x Chemski Zuzanna (Kraków - Mariacka 1825/55)
  10. Latata Marcin x Heveldt Katarzyna (Chwaszczyno 1764/2)
  11. Latawiec Marianna x Jabłonski Paweł (Połaniec 1868/37)
  12. ---------- Marianna x Piechówka Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1899/5)
  13. Latawski Stanisława x Dymiński Stanisław (Górzno k. Garwolina 1951/48)
  14. Latecki Piotr x Dudzyński (Zaremba) Katarzyna (Raciążek 1832/14)
  15. ---------- Piotr x Oleszkowski Zuzanna (Raciążek 1829/9)
  16. Latek Agata x Bednarczyk Jakub (Bebelno 1781/3)
  17. ---------- Katarzyna x Czarkowic Walenty (Bebelno 1784/2)
  18. Latkiewicz Wincenty x Obrębski Anna (Kraków - Mariacka 1843/27)
  19. Latko Błażej x Drozdowski Agata (Kraków - Wszyscy Święci 1817/32)
  20. ---------- Feliks x Bukowski Kunegunda (Kraków - św. Mikołaj 1822/5)
  21. ---------- Jadwiga x Jarczyński Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1815/7)
  22. ---------- Marcin x Skiba Agata (Bebelno 1778/3)
  23. ---------- Regina x Mnicha Marcin (Kraków - św. Mikołaj 1819/11)
  24. ---------- Rozalia x Dej Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1827/12)
  25. Latkówcz Franciszka x Podebski Andrzej (Barłożno 1925/17)
  26. Latkowksi Franciszka x Drozdowski Andrzej (Kraków - św. Florian 1820/32)
  27. Latkowski Agata x Kornas Andrzej (Okrzeja 1862/10)
  28. ---------- Franciszka x Kapusta Jan (Mileszki 1848/27)
  29. ---------- Jacek x Barański Elżbieta (Kraków - św. Florian 1851/34)
  30. ---------- Jacek x Malinowski Petronela (Kraków - św. Florian 1812/16)
  31. ---------- Józefa x Biedrzycki Jan (Płock 1864/32)
  32. ---------- Marianna x Kiedrowski Jan (Gniew 1786/15)
  33. ---------- Marianna x Nowakowski Aleksy (Płock 1866/82)
  34. ---------- Marianna x Żywocki Michał (Kraków - św. Florian 1851/10)
  35. ---------- Salomea x Cygankiewicz Mikołaj (Kraków - św. Florian 1832/20)
  36. ---------- Zofia x Modelski Wojciech (Działoszyce 1879/16)
  37. Lato Jadwiga x Siuda Walenty (Koprzywnica 1829/29)
  38. ---------- Marianna x Nowak Kazimierz (Działoszyce 1883/1)
  39. Latoch Marianna x Średniawa Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1873/5)
  40. ---------- Marianna x Średniawa Jan (Domosławice, wieś Faliszewice 1874/4)
  41. Latocha Jakub x Zając Agnieszka (Kraków - św. Florian 1851/16)
  42. ---------- Jan x Józefczyk Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1819/12)
  43. ---------- Kazimierz x Pałczyński Agata (Koprzywnica 1832/45)
  44. ---------- Piotr x Kular Marianna (Kazimierza Mała 1866/8)
  45. Latopolski Andrzej x Rzyński Katarzyna (Raciążek 1802/10)
  46. ---------- Jan x Hein Zuzanna Karolina (Jeżów 1821/22)
  47. ---------- Justyna x Zager Bogusław (Jeżów 1820/10)
  48. Lator Emilia x Wojnatowicz Józef (Mileszki 1847/7)
  49. Latoś Dorota x Marona Maciej Józef (Kraków - Mariacka 1815/19)
  50. Latos Jadwiga x Kowaczyk Walenty (Gnojno 1736/3)
  51. ---------- Jadwiga x Śliwiński Albert (Gnojno 1739/23)
  52. ---------- Jakub x Janik Zofia (Kraków - Mariacka 1834/14)
  53. ---------- Jan x Drozdzowski (Bojaskiewicz) Rozalia (Skała 1859/9)
  54. ---------- Jan x Żmudziak Regina (Łoniów 1830/14)
  55. Latoś Kazimierz x Szkutnicki Antonina (Łoniów 1863/14)
  56. Latos Marianna x Wardęga Franciszek (Skała 1866/9)
  57. Latoś Michał x Rowieński Józefa (Łoniów 1874/29)
  58. ---------- Paweł x Kwiecień Józefa (Kazimierza Mała 1881/3)
  59. Latosek Szczepan x Staroń Marianna (Budziszewice 1870/11)
  60. Latosi Agnieszka x Solarski Wincenty (Koprzywnica 1832/75)
  61. ---------- Katarzyna x Kujawiak Mateusz (Poznań, św. Jan Jerozolimski 1818/5)
  62. ---------- Małgorzata x Wysocki Jan (Łoniów 1825/249)
  63. ---------- Marianna x Doliński Franciszek (Koprzywnica 1814/22)
  64. ---------- Marianna x Stępień Józef (Koprzywnica 1827/45)
  65. ---------- Maurycja x Kogut Wincenty (Łoniów 1818/188)
  66. ---------- Regina x Cieślikowski Wincenty (Łoniów 1818/189)
  67. ---------- Wincenty x Pawłowski Marianna (Koprzywnica 1840/13)
  68. Latosik Andrzej x Jedynak Anna (Bebelno 1779/4)
  69. Latosiński Agnieszka x Bryk Kazimierz (Pierzchnica: wieś Osiny 1859/1)
  70. ---------- Agnieszka x Parzniewski Szczepan (Bebelno 1896/9)
  71. ---------- Andrzej x Kula Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1844/5)
  72. ---------- Aniela x Kaputa Andrzej (Gnojno 1849/51)
  73. ---------- Aniela x Petrykowski Tomasz (Obiechów 1847/2)
  74. ---------- Anna x Błaut Józef (Bebelno 1855/12)
  75. ---------- Anna x Lubacha Wojciech (Gnojno 1841/2)
  76. ---------- Anna x Nowakowski Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1864/2)
  77. ---------- Anna x Walczyk Józef (Bebelno 1877/5)
  78. ---------- Antoni x Rajczykowski Anna (Bebelno 1888/13)
  79. Latosinski Antoni x Słowik Katarzyna (Bebelno 1892/14)
  80. Latosiński Antoni x Wielgus Anna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1888/3)
  81. ---------- Antoni x Wielgus Tekla (Pierzchnica: wieś Gumienice 1876/5)
  82. ---------- Antoni x Woźniak Ewa (Bebelno 1819/1)
  83. ---------- Florentyna x Mularczyk Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1872/2)
  84. ---------- Franciszek x Uchański Teresa (Koprzywnica 1829/20)
  85. ---------- Franciszka x Kowalski Antoni (Gnojno 1846/35)
  86. ---------- Franciszka x Kowlik Stanisław (Gnojno 1819/6)
  87. ---------- Jadwiga x Jaśkiewicz Wincenty (Koprzywnica 1815/7)
  88. ---------- Jan x Banasik Zuzanna (Gnojno 1824/20)
  89. ---------- Joanna x Morawski Walenty (Koprzywnica 1856/26)
  90. ---------- Józef x Kopczyk Agnieszka (Bebelno 1862/21)
  91. ---------- Józef x Marzec Konstancja (Bebelno 1864/8)
  92. ---------- Józefa x Czekay Tomasz (Bebelno 1839/5)
  93. ---------- Józefa x Kucharski Jan (Bebelno 1887/3)
  94. ---------- Józefa x Sierota Wincenty (Bebelno 1863/7)
  95. ---------- Julianna x Suliński Paweł (Bebelno 1814/4)
  96. ---------- Karol x Jawor Małgorzata (Lgota Wielka 1819/4)
  97. ---------- Karolina x Czyżykowski Jan (Gnojno 1841/23)
  98. ---------- Katarzyna x Błaut Adam (Bebelno 1859/24)
  99. ---------- Katarzyna x Makówka Marcin (Gnojno 1833/40)
  100. ---------- Katarzyna x Nowak Wojciech (Bebelno 1861/10)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne