Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lasetzki (wyników 426):

  1. Las Anna x Krzywański Andrzej (Borzykowa 1843/21)
  2. ---------- Gertruda x Kosmala Piotr (Borzykowa 1821/5)
  3. ---------- Justyna x Solecki Kazimierz (Borzykowa 1848/14)
  4. ---------- Petronela x Filiński Maciej (Borzykowa 1825/22)
  5. Lasak Bartłomiej x Łukasiewicz Katarzyna (Sandomierz - katedra (NMP) 1814/35)
  6. ---------- Franciszka x Wołczyk Wiktor (Małoszów 1824/3)
  7. ---------- Leon x Moskwa Apolonia (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1885/1)
  8. Lasan Katarzyna x Kozłowski Michał (Gniew 1834/27)
  9. Laschinski Jan x Daberstein Barbara (Raciąż 1844/18)
  10. Lascyk Marianna x Szymczykiewicz Sebastian (Kraków - Wszyscy Święci 1822/26)
  11. Lasczyk Franciszek x Hytkowski Róża (Kurdwanów: wieś Wróblowice 1835/2)
  12. Lasecki Ewa x Gądek Tomasz (Zielonki 1820/6)
  13. ---------- Feliks x Panfil Zofia (Gniew 1930/35)
  14. ---------- Franciszek x Ross Paulina (Gniew 1901/38)
  15. ---------- Mikołaj x Czarnecki Teodozja (Gniew 1804/13)
  16. ---------- Stanisław x Fiącek Bożena (Gniew 1965/15)
  17. Lasek Andrzej x Poborowski Antonina (Kraków - św. Florian 1845/2)
  18. ---------- Anna x Galos Michał (Kraków - Wszyscy Święci 1845/4)
  19. ---------- Edward x Chmielak Kazimiera (Górzno k. Garwolina 1955/18)
  20. ---------- Genowefa x Gałązka Stanisław (Górzno k. Garwolina 1948/9)
  21. ---------- Helena x Zuchniak Stefan (Górzno k. Garwolina 1935/10)
  22. ---------- Jadwiga x Michalak-Jaskólski Mieczysław (Górzno k. Garwolina 1984/2)
  23. ---------- Jan x Belski Marianna (Kraków - Mariacka 1835/97)
  24. ---------- Janina x Jankowski Władysław (Górzno k. Garwolina 1953/22)
  25. ---------- Józef x Karczmarczyk Stanisława (Górzno k. Garwolina 1933/2)
  26. ---------- Katarzyna x Tokaj Józef (Kraków - św. Szczepan 1811/100)
  27. ---------- Krystyna x Trzpil Wojciech (Górzno k. Garwolina 1887/27)
  28. ---------- Marianna x Osiak Jan (Górzno k. Garwolina 1943/11)
  29. ---------- Marianna x Paziewski Józef (Górzno k. Garwolina 1862/27)
  30. ---------- Marianna x Sipa Tomasz (Skórkowice 1881/9)
  31. ---------- Mieczysław x Gałązki Wiesława (Górzno k. Garwolina 1973/44)
  32. ---------- Stanisław x Talarek Bronisława (Górzno k. Garwolina 1939/34)
  33. ---------- Stefan x Krasiński Natalia (Górzno k. Garwolina 1950/38)
  34. ---------- Tekla x Szewczyk Kacper (Górzno k. Garwolina 1873/10)
  35. ---------- Tomasz x Matejski Tekla (Kraków - św. Krzyż 1831/3)
  36. ---------- Tomasz x Owczarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1892/6)
  37. ---------- Zofia x Kieman Jan (Górzno k. Garwolina 1929/2)
  38. ---------- Zofia x Mucha Wojciech (Górzno k. Garwolina 1930/9)
  39. Laser Franciszek x Marchlewski Magdalena (Gniew 1882/39)
  40. Lasetzki Jan x Borzechowski Marianna (Gniew 1895/46)
  41. Lasicki Józef x Rzesławski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1813/35)
  42. Lasiesnki Franciszka x Blaskiewicz Piotr (Dobrzejewice 1850/12)
  43. Lasiewicz Magdalena x Witasik Błażej (Babsk 1823/1)
  44. Lasinski Jan x Grzymak Justyna (Raciąż 1834/25)
  45. Lask Katarzyna x Ponczek Franciszek (Barłożno 1852/14)
  46. Laska Andrzej x Wójcikowska Franciszka (Połaniec 1870/32)
  47. ---------- Antoni x Łabuszewska Waleria (Połaniec 1866/5)
  48. ---------- Jacek x Walczak Marianna (Połaniec 1820/66)
  49. ---------- Małgorzata x Kuranty Walenty (Połaniec 1867/6)
  50. ---------- Piotr x Kubik Marianna (Połaniec 1861/1)
  51. Laskanderek Antoni x Zieliński Tekla (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1855/20)
  52. Laskat Regina x Czawnicek Jakub (Końskowola 1649/11)
  53. Laskie Józef x Manich Seweryna (Kraków - św. Anna 1834/15)
  54. Laskiewicz Agnieszka x Zadura Maciej (Kraków - św. Salwator 1826/38)
  55. ---------- Augustyn x Pałas Dorota (Kraków - Mariacka 1830/40)
  56. ---------- Ludwika x Wenderzki Andrzej (Dobrzejewice 1851/3)
  57. Laskorzyński Agnieszka x Olszewski Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1904/2)
  58. ---------- Andrzej x Tomaszewski Franciszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1856/4)
  59. ---------- Anna x Papucki Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1874/2)
  60. ---------- Antonina x Kryński Franciszek (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/2)
  61. ---------- Franciszek x Szwarc Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/1)
  62. ---------- Jacenty x Lis Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1833/10)
  63. ---------- Jacenty x Mistalski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1810/2)
  64. ---------- Katarzyna x Górski Augustyn (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1848/5)
  65. ---------- Katarzyna x Wołowiec Ludwik (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1859/3)
  66. ---------- Łucja x Armański Tomasz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/6)
  67. ---------- Łucja x Szubertowski Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1837/5)
  68. ---------- Marianna x Nowacki Józef (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1886/3)
  69. ---------- Michał x Marcjan Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1842/8)
  70. ---------- Michał x Sępowicz Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/2)
  71. ---------- Michał x Warzecha Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1857/4)
  72. ---------- Paweł x Górski Teresa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1839/1)
  73. ---------- Stanisław x Dudek Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1845/10)
  74. ---------- Stanisław x Powałkiewicz Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1891/2)
  75. ---------- Szymon x Michalski Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1870/2)
  76. ---------- Tomasz x Pilawski Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1844/9)
  77. ---------- Wiktoria x Gąsior Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1864/6)
  78. ---------- Zofia x Powałkiewicz Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1862/2)
  79. Laskoski Ignacy x Szrankoski Marianna (Kazimierz Biskupi 1831/20)
  80. ---------- Michał x Dławichoski Józefa (Kazimierz Biskupi 1819/13)
  81. ---------- Tekla x Orzarzewski Andrzej (Wieniec 1788/269)
  82. Laskow Helena x Kwaczyński Jakób (Raciążek 1756/5)
  83. Laskowicz Michał x Malinowski Wiktoria (Buczek 1874/18)
  84. Laskowski Adam x Czyżewski Anna (Pniewnik 1861/18)
  85. ---------- Adam x Karnowski Marianna (Raciąż 1758/1)
  86. ---------- Agata x Idzik Andrzej (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1815/2)
  87. ---------- Agata x Idzik Andrzej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1816/1)
  88. ---------- Agnieszka x Gorski Józef (Raciąż 1841/8)
  89. ---------- Agnieszka x Mąka Franciszek (Ludzisko 1821/0)
  90. ---------- Agnieszka x _ozkowski Jakub (Gniew 1799/1)
  91. ---------- Aleksandra x Krasnodębski Jakub (Pniewnik 1877/11)
  92. ---------- Anastazja x Sławinski Michał (Barłożno 1886/1)
  93. ---------- Andrzej x Ciarkowski Ewa (Pniewnik 1851/8)
  94. ---------- Andrzej x Sitnicki Karolina (Pniewnik 1870/7)
  95. ---------- Anna x Lipiński Jakub (Stężyca 1889/6)
  96. ---------- Anna x Pawłowski Marcin (Papowo Toruńskie 1842/10)
  97. ---------- Anna x Zamka Antoni (Barłożno 1907/8)
  98. ---------- Antoni x Czukiewicz Klara (Gniew 1924/11)
  99. ---------- Antoni x Grabowski Konstancia (Koprzywnica 1829/24)
  100. ---------- Antoni x Jaźwiński Katarzyna (Lgota Wielka 1832/30)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne