Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Lange (wyników 85):

  1. Lanczewski Marcin x Roguski Marianna (Pniewnik 1843/11)
  2. Lang Agnieszka x Zelarczyk Wojciech (Barłożno 1706/5)
  3. ---------- Anna x Libkowski Michał (Gniew 1843/34)
  4. ---------- Józef x Dąbrowski Salomea (Kraków - św. Anna 1843/3)
  5. ---------- Seweryn x Stasiuk Marianna (Hrubieszów 1832/23)
  6. ---------- Tadeusz x Berek Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1847/36)
  7. ---------- Wolf x Nedel Estera (Hrubieszów 1811/38)
  8. Langa Marianna x Junyhans Gotfryd (Chwaszczyno 1749/2)
  9. ---------- Michał x Kowalski Marianna (Gniew 1780/26)
  10. Lange Agnieszka x Jaroszewski Józef (Płock 1862/34)
  11. ---------- Anna x Beckier Piotr (Dobrzejewice 1837/12)
  12. ---------- Anna x Fenck Jan (Dobrzejewice 1828/4)
  13. ---------- Anna x Winogracki Szymon (Gniew 1878/13)
  14. ---------- Augustyn x Mueller Helena (Kościelec pow. kaliski 1850/12)
  15. ---------- Augustyna x Wagenknecht Juliusz (Turek 1890/75)
  16. ---------- Bernard x Galiński Bronisława (Raciąż 1947/15)
  17. ---------- Ewa x Meller Michal (Dobrzejewice 1832/24)
  18. ---------- Franciszka x Labeński Józef (Barłożno 1889/6)
  19. ---------- Fryderyk Wilhelm x Flach Karolina (Kraków - św. Marcin (ewang.) 1845/6)
  20. ---------- Gertruda x Kuchta Jakub (Stężyca 1879/28)
  21. ---------- Henryka x Kloss Jan (Gniew 1859/29)
  22. ---------- Jan Wilhelm x Franke Augustyna Wilhelmina (Wierzeja, USC 1884/1)
  23. ---------- Jan x Zaydowski Marianna (Gniew 1819/21)
  24. ---------- Józef x Bar... Waleria (Turek 1890/62)
  25. ---------- Józef x Smurawski Franciszka (Kazimierz Biskupi 1853/5)
  26. ---------- Leopold x Gehrke Anna (Gniew 1872/11)
  27. ---------- Marcin x Stanyż Anna Marianna (Jeżów 1819/12)
  28. ---------- Marianna x Cham Piotr Paweł (Grocholice 1880/7)
  29. ---------- Matylda x Liszewski Jan (Stężyca 1876/29)
  30. ---------- Piotr Paweł x Kantowski Anastazja (Grabowo kościerskie 1903/7)
  31. ---------- Stanisław x Suszyński Teresa (Raciąż 1975/17)
  32. ---------- Sylwester x Wiśniewski Anna Marta (Gniew 1909/9)
  33. ---------- Teresa x Ziarnkowski Michał (Turek 1893/42)
  34. ---------- Walentyna x Schroeder Jan (Chwaszczyno 1878/16)
  35. ---------- Wilhelmina x Gottlub Jan (Wierzeja, USC 1883/8)
  36. ---------- Zuzanna x Filipski Jakub (Chwaszczyno 1876/7)
  37. Langie Karolina x Samuelowicz Matys (Dobrzejewice 1831/10)
  38. Langowski Adam x Klossowski Wiktoria (Raciąż 1811/1)
  39. ---------- Agnieszka x Chmielewski Feliks (Gniew 1922/27)
  40. ---------- Anastazja x Ekert Jan (Barłożno 1882/9)
  41. ---------- Antoni x Wegner Rozalia (Raciąż 1887/2)
  42. ---------- Barbara x Fuklbrich Paweł (Gniew 1885/21)
  43. ---------- Barbara x Lamitzki Jan (Gniew 1875/18)
  44. ---------- Barbara x Zgubienski Jakub (Gniew 1859/69)
  45. ---------- Barbara x Zubkowski Marcin (Gniew 1839/35)
  46. ---------- Czesław x Żakowski Danuta (Raciąż 1991/3)
  47. ---------- Edmund x Dutkiewicz Anna (Gniew 1942/74)
  48. ---------- Eleonora x Olosch Franciszek (Gniew 1944/36)
  49. ---------- Ewa x Baldowski Jakub (Gniew 1875/15)
  50. ---------- Feliks x Kamrowski Anna (Gniew 1916/13)
  51. ---------- Feliks x Kamrowski Anna (Gniew 1916/14)
  52. ---------- Franciszek x Krause Joanna (Gniew 1905/7)
  53. ---------- Gunter x Szczeciniak Anna (Gniew 1958/24)
  54. ---------- Irena x Wódkowski Bernard (Gniew 1950/14)
  55. ---------- Joanna x Piontkowski Franciszek (Gniew 1889/37)
  56. ---------- Joanna x Schulz Aleksander (Barłożno 1908/18)
  57. ---------- Józef x Rejski Franciszka (Gniew 1894/28)
  58. ---------- Józef x Szutta Zofia (Gniew 1950/32)
  59. ---------- Józefina x Cwik Józef (Gniew 1878/34)
  60. ---------- Julianna x Dlużewski Juliusz (Gniew 1873/41)
  61. ---------- Julianna x Ostrowski Leon (Gniew 1886/43)
  62. ---------- Julianna x Tuliński Piotr (Papowo Toruńskie 1874/2)
  63. ---------- Łucja x Holiszowski Paweł (Gniew 1945/24)
  64. ---------- Marianna x Chmara Teofil (Raciąż 1897/19)
  65. ---------- Mateusz x Rajski Marianna (Gniew 1892/29)
  66. ---------- Matylda x Stefanski Teofil (Gniew 1855/54)
  67. ---------- Melania x Zdunek Michał (Gniew 1911/13)
  68. ---------- Michał x Zalewski Filomena (Gniew 1866/16)
  69. ---------- Monika x Herker Paweł (Gniew 1911/33)
  70. ---------- Paweł x Knitter Marianna (Raciąż 1889/18)
  71. ---------- Paweł x Wiśniewski Małgorzata (Papowo Toruńskie 1864/8)
  72. ---------- Stefania x Giersz Franciszek (Raciąż 1948/28)
  73. ---------- Teofil x Kropisz Weronika (Barłożno 1930/22)
  74. ---------- Tomasz x Tuszkiewicz Elżbieta (Raciąż 1888/9)
  75. ---------- Tomasz x Weroniecki Katarzyna (Barłożno 1762/5)
  76. ---------- Zofia x Dunajski Bronisław (Barłożno 1919/25)
  77. ---------- Zofia x Kamiński Władysław (Barłożno 1939/10)
  78. ---------- Zofia x Kociński Andrzej (Raciąż 1938/2)
  79. ---------- Zofia x Walczak Władysław (Gniew 1944/27)
  80. Laniek Mikołaj x Bartosik Marianna (Kraków - św. Florian 1836/55)
  81. Lanik Marianna x Szołton Mikołaj (Gniew 1819/44)
  82. Lanikowski Anna x Wrosz Michał (Chwaszczyno 1759/4)
  83. Lankau Karol x N. N. (Kraków - Mariacka 1849/7)
  84. Lankowski Józef x Patyn Marianna (Raciąż 1876/13)
  85. Lanz Tekla x Błankowski Aleksander (Barłożno 1852/3)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne