Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kwiatek (wyników 369):

  1. Kwiaszowski Marianna x Piegarski Jan (Papowo Toruńskie 1861/1)
  2. Kwiat Elżbieta x Bza Michał (Gniew 1771/14)
  3. Kwiatecki Antoni x Kowalski Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1841/12)
  4. Kwiatek Agnieszka x Sałaga Tomasz (Czemierniki 1812/22)
  5. ---------- Antoni x Witosławski Marianna (Grudusk 1883/30)
  6. ---------- Apolonia x Baran Jakub (Pniewnik 1801/100)
  7. ---------- Barbara x Bęben Karol (Cisów 1926/2)
  8. ---------- Kunegunda x Kurosad Jędrzej (Koprzywnica 1828/13)
  9. ---------- Marianna x Dębek Antoni (Czemierniki 1814/36)
  10. ---------- Regina x Kozłowski Jan (Bebelno 1695/2)
  11. ---------- Stanisław x Antczak Aniela (Grudusk 1884/16)
  12. ---------- Stanisław x Łabusz Zofia (Kraków - św. Mikołaj 1847/23)
  13. ---------- Teresa x Gumiński Dominik (Podlesie 1806/1)
  14. Kwiateń Franciszka x Rusek Szymon (Kraków - św. Szczepan 1815/58)
  15. Kwiatk Katarzyna x Malecki Marcin (Gniew 1845/35)
  16. Kwiatkiewicz Kajetan x Czernecki Józefa (Kraków - Wszyscy Święci 1834/64)
  17. Kwiatkoski Jadwiga x Leonarcik Leonard (Czermno 1848/5)
  18. ---------- Jedrzej x Składanowski Karolina (Lubraniec 1840/11)
  19. ---------- Katarzyna x Siemieński Stanisław (Kraków - św. Mikołaj 1825/15)
  20. ---------- Małgorzata x Wojciechowski Roch (Lubraniec 1839/7)
  21. Kwiatkowska Franciszka x Skurski Walenty (Brzeziny 1774/1684)
  22. ---------- Genowefa x Klimowicz Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1941/27)
  23. ---------- Helena x Golonka Jan (Niekrasów Świętokrzyski 1935/15)
  24. ---------- Janina x Kosowicz Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1943/19)
  25. ---------- Katarzyna x Brzostowicz Andrzej (Połaniec 1879/9)
  26. ---------- Marianna x Chmielowiec Stanisław (Niekrasów Świętokrzyski 1944/9)
  27. Kwiatkowski Adam x Rozmaity Elżbieta (Gniew 1791/21)
  28. ---------- Adam x Skowroński Eugenia (Grudusk 1893/15)
  29. ---------- Adam x Waligórski Karolina (Gnojno 1831/6)
  30. ---------- Adamina x Tomaszewski Szczepan (Kazimierz Biskupi 1902/21)
  31. ---------- Agata x Filiński Stanisław (Borzykowa 1856/3)
  32. ---------- Agnieszka x Dąbrowski Jan (Papowo Toruńskie 1819/1)
  33. ---------- Agnieszka x Skopiński Julian (Papowo Toruńskie 1841/1)
  34. ---------- Agnieszka x Skorupski Stefan (Papowo Toruńskie 1840/1)
  35. ---------- Agnieszka x Stradomski Adam (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1828/4)
  36. ---------- Albert x Wassa Marianna (Gniew 1832/34)
  37. ---------- Aleksander x Drozdowski Wiktoria (Kraków - Wszyscy Święci 1821/30)
  38. ---------- Aleksander x Jakóbowski Wacława (Kazimierz Biskupi 1923/6)
  39. ---------- Aleksander x Jakóbowski Wacława (Kazimierz Biskupi 1923/6)
  40. ---------- Aleksander x Lewandowski Antonina (Kazimierz Biskupi 1897/11)
  41. ---------- Anastazja x Murawski Tomasz (Gniew 1885/14)
  42. ---------- Anastazja x Pawłowski Bonawentura (Ludzisko 1833/0)
  43. ---------- Andrzej x Augustyniak Julianna (Bełdów 1893/5)
  44. ---------- Andrzej x Grabowski Magdalena (Gniew 1851/38)
  45. ---------- Andrzej x Karczyński Teresa (Raciąż 1981/14)
  46. ---------- Andrzej x Musiał Małgorzata (Gnojno 1838/15)
  47. ---------- Andrzej x Narczeski Marianna (Malanów pow. turecki (d. wartski) 1832/39)
  48. ---------- Andrzej x Nowacki Marianna (Papowo Toruńskie 1839/7)
  49. ---------- Andrzej x Ramos Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1945/22)
  50. ---------- Andrzej x Staszewski Agnieszka (Gniew 1793/21)
  51. ---------- Andrzej x Szydłowski Jadwiga (Kraków - św. Szczepan 1848/47)
  52. ---------- Aniela x Zielnicki Tomasz (Żelazna 1888/25)
  53. ---------- Anna x Bieńkowski Dionizy (Płock 1861/70)
  54. ---------- Anna x Dygasiński Apolinary (Działoszyce 1842/22)
  55. ---------- Anna x Fankideyski Jan (Gniew 1858/23)
  56. ---------- Anna x Grzybowski Paweł (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1803/19)
  57. ---------- Anna x Kolinski Stanisław (Gniew 1769/5)
  58. ---------- Anna x Laskowski Jan (Dobrzejewice 1847/7)
  59. ---------- Antoni x Borkowski Józefa (Bełdów 1898/11)
  60. ---------- Antoni x Chorzelak Rozalia (Koprzywnica 1830/20)
  61. ---------- Antoni x Czepiec Marianna (Kraków - św. Szczepan 1816/122)
  62. ---------- Antoni x Janidzkow Marianna (Raciążek 1836/17)
  63. ---------- Antoni x Kłoskowcząka Anna (Gniew 1838/26)
  64. ---------- Antoni x Leiter Julianna Antonina (Kraków - Boże Ciało 1836/12)
  65. ---------- Antoni x Potakowski Agnieszka (Mileszki 1874/25)
  66. ---------- Antoni x Schewc Marianna (Raciąż 1830/2)
  67. ---------- Antoni x Smetkowski Katarzyna (Gniew 1771/16)
  68. ---------- Antoni x Szczęsna Agata (Barcice: wieś Wola Krogulecka 1846/3)
  69. ---------- Antonina x Deredas Filip (Budziszewice 1864/28)
  70. ---------- Antonina x Tomaszewski Mikołaj (Kazimierz Biskupi 1849/19)
  71. ---------- Antonina x Turucki Sylwester (Katerburg 1840/1)
  72. ---------- Balbina x Górniak Kazimierz (Bełdów 1898/15)
  73. ---------- Baltazar x Pasiński Jadwiga (Wieniec 1798/392)
  74. ---------- Barbara x Jakubowski Benedykt (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/84)
  75. ---------- Barbara x Nierzalewski Andrzej (Gniew 1768/5)
  76. ---------- Barbara x Pomierski Jan (Gniew 1856/47)
  77. ---------- Barbara x Zieliński Józef (Papowo Toruńskie 1800/2)
  78. ---------- Barbara x _aluchowski Józef (Gniew 1880/20)
  79. ---------- Bartłomiej x Węglewski Anna (Papowo Toruńskie 1840/13)
  80. ---------- Berta x Kwiczor Józef (Gniew 1923/22)
  81. ---------- Czesław x Pytlarczyk Marianna (Górzno k. Garwolina 1946/46)
  82. ---------- Elżbieta x Duszniański Sebastian (Kościelec pow. kaliski 1829/9)
  83. ---------- Elżbieta x Potemski Józef (Ostrów mazowiecka 1865/61)
  84. ---------- Elżbieta x Staliński Wojciech (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1817/5)
  85. ---------- Elżbieta x Świątek Jan (Kościelec pow. kaliski 1847/5)
  86. ---------- Elżbieta x Wodecki Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1799/2)
  87. ---------- ewa x Guzera Michał (Gnojno 1849/19)
  88. ---------- Ewa x Lecikowski Wojciech (Dobrzejewice 1832/31)
  89. ---------- Fabian x Redmerski Elżbieta (Papowo Toruńskie 1843/12)
  90. ---------- Felicja x Ossowski Zygmunt (Gniew 1956/10)
  91. ---------- Felicjanna x Bisztyga Józef (Kraków - Mariacka 1832/6)
  92. ---------- Feliks x Brzeziński Antonina (Kraków - św. Szczepan 1829/22)
  93. ---------- Feliks x Kalinowski Marianna (Pniewnik 1875/18)
  94. ---------- Florentyna x Bartliński Jakób (Lubraniec 1842/3)
  95. ---------- Franciszek x Chojnacki Katarzyna (Papowo Toruńskie 1865/1)
  96. ---------- Franciszek x Ćwiejkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1796/15)
  97. ---------- Franciszek x Jesionkowski Katarzyna (Papowo Toruńskie 1855/7)
  98. ---------- Franciszek x Korf Marianna (Katerburg 1837/1)
  99. ---------- Franciszek x Kozłowski Magdalena (Papowo Toruńskie 1870/7)
  100. ---------- Franciszek x Ludkiewicz Magdalena (Katerburg 1846/9)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne