Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kwasniewski (wyników 251):

  1. Kwacikowski Jan x Grochowin Anna (Raciąż 1821/8)
  2. Kwaczeński Franciszek x Kłoparski Marianna (Raciążek 1801/2)
  3. Kwaczyński Adam x Pałuba Wiktoria (Żelazna 1885/11)
  4. ---------- Agnieszka x Broniarek Mikołaj (Żelazna 1869/20)
  5. ---------- Apolonia x Adamiec Józef (Żelazna 1881/9)
  6. ---------- Jakób x Laskow Helena (Raciążek 1756/5)
  7. ---------- Jan x Kaszubski Marianna (Żelazna 1887/30)
  8. ---------- Jan x Zabłocki Apolonia (Raciążek 1784/1)
  9. ---------- Józefa x Filutowski Antoni (Żelazna 1880/25)
  10. ---------- Marianna x Przyrzycki Joachim (Żelazna 1887/1)
  11. ---------- Rozalia x Walera Józef (Żelazna 1889/21)
  12. ---------- Szczepan x Filutowski Katarzyna (Żelazna 1880/6)
  13. ---------- Szczepan x Michalak Paulina (Żelazna 1870/16)
  14. ---------- Wojciech x Czapnik Antonina (Żelazna 1889/17)
  15. ---------- Zofia x Janusz Józef (Raciążek 1759/4)
  16. Kwak Marcin x Kurek Jadwiga (Kraków - św. Krzyż 1838/15)
  17. ---------- Michał x Krajewski Barbara (Koprzywnica 1827/19)
  18. ---------- Michał x Wielguszewski Tekla (Kraków - św. Florian 1843/27)
  19. ---------- Szymon x Niechciał Zofia (Bebelno 1711/1)
  20. Kwakliński Barbara x Zycki Ignacy (Kraków - św. Florian 1815/13)
  21. Kwapicz Jan x Stalka Wiktoria (Skórkowice 1886/16)
  22. Kwapiński Franciszek x Zdroiński (Zdroiszczanka) Barbara (Dmenin 1773/6)
  23. ---------- Jan Kanty x Bator Elżbieta (Kraków - Mariacka 1816/5)
  24. ---------- Jan Kanty x Celner Józefa (Kraków - Mariacka 1827/18)
  25. ---------- Marianna x Kozłowski (Koza) Sebastian (Kraków - św. Szczepan 1839/39)
  26. ---------- Marianna x Sikorski Wojciech (Kraków - Mariacka 1825/81)
  27. ---------- Wawrzyniec x Panczyk Zofia (Lgota Wielka 1858/8)
  28. Kwapiściak Tekla x Pietrzak Michał (Tubądzin k. Warty 1858/2)
  29. Kwapisiewicz Franciszka x Liśkiewicz Józef (Koprzywnica 1860/26)
  30. Kwapisz Adam x Bugaj Katarzyna (Gnojno 1863/29)
  31. ---------- Anastazy x Koźbiał Marianna (Gnojno 1826/40)
  32. ---------- Anastazy x Makówka Łucja (Gnojno 1858/26)
  33. ---------- Anna x Trela Błażej (Gnojno 1847/36)
  34. ---------- Antoni x Domański Katarzyna (Gnojno 1827/45)
  35. ---------- Antoni x Treliński Marianna (Gnojno 1847/8)
  36. ---------- Dorota x Arendarczyk Wincenty (Gnojno 1859/25)
  37. ---------- Franciszek x Janik Teresa (Gnojno 1749/10)
  38. ---------- Franciszek x Samborski Katarzyna (Gnojno 1834/24)
  39. ---------- Grzegorz x Kędzierski Małgorzata (Gnojno 1858/65)
  40. ---------- Ignacy x Kumor Anna (Gnojno 1829/15)
  41. ---------- Ignacy x Polak Katarzyna (Gnojno 1822/14)
  42. ---------- Jacek x Byczek Jadwiga (Gnojno 1742/15)
  43. ---------- Jadwiga x Boroń Karol (Gnojno 1851/32)
  44. ---------- Jadwiga x Szczukowic Grzegorz (Gnojno 1746/13)
  45. ---------- Jan x Białowąs Joanna (Gnojno 1863/24)
  46. ---------- Jan x Kubik Agata (Gnojno 1833/16)
  47. ---------- Jan x Łęgowski Zofia (Raciąż 1962/1)
  48. ---------- Kacper x Stępień Marianna (Gnojno 1746/8)
  49. ---------- Katarzyna x Stępień Ambroży (Gnojno 1817/6)
  50. ---------- Ludwik x Kolos Agnieszka (Chlewiska 1834/34)
  51. ---------- Marianna x Białowąs Stanisław (Gnojno 1872/35)
  52. ---------- Marianna x Małkowski Józef (Gnojno 1857/23)
  53. ---------- Marianna x Mołas Franciszek (Gnojno 1814/21)
  54. ---------- Michał x Białowąs Katarzyna (Gnojno 1865/47)
  55. ---------- Mikołaj x Bąk Marianna (Gnojno 1834/1)
  56. ---------- Regina x Białowąs Grzegorz (Gnojno 1735/3)
  57. ---------- Rozalia x Zygutowicz Wojciech (Gnojno 1755/2)
  58. ---------- Salomea x Więckowski Walenty (Gnojno 1850/21)
  59. ---------- Szymon x Rejek Rozalia (Chlewiska 1838/8)
  60. ---------- Tekla x Sołtyk Izydor (Gnojno 1835/29)
  61. ---------- Teofil x Banasik Tekla (Gnojno 1864/45)
  62. ---------- Teresa x Rulski Mateusz (Gnojno 1832/16)
  63. ---------- Tomasz x Sas Ludwika (Gnojno 1822/10)
  64. ---------- Urszula x Stępień Antoni (Gnojno 1861/37)
  65. Kwapiszewski Józefa x Przybylski Tomasz (Opole Lubelskie 1860/58)
  66. ---------- Katarzyna x Nowak Grzegorz (Kraków - św. Anna 1834/18)
  67. Kwapniowski Agnieszka x Czopka Ignacy (Kraków - Mariacka 1812/37)
  68. Kwarciak Antoni x Słomka Marianna (Kraków - św. Salwator 1847/14)
  69. ---------- Bronisława x Głupczyk Feliks (Kraków - św. Salwator 1825/50)
  70. ---------- Brygida x Kuzmierczyk Antoni (Kraków - św. Salwator 1814/38)
  71. ---------- Feliks x Marcyzk Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1850/24)
  72. ---------- Jadwiga x Kozina Jan (Kraków - św. Salwator 1833/22)
  73. ---------- Maciej x Kościołek Regina (Kraków - św. Salwator 1814/13)
  74. ---------- Marianna x Dąbrowski Wojciech (Lgota Wielka 1819/8)
  75. ---------- Marianna x Małolepszy Franciszek (Kłomnice, par. św. Marcina 1914/50)
  76. ---------- Petronela x Kowalski Mateusz (Kraków - św. Salwator 1835/30)
  77. ---------- Piotr x Wacek Franciszka (Kłomnice, par. św. Marcina 1913/46)
  78. ---------- Walenty x Kowalski Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1823/39)
  79. Kwarciany Michał x Krawczyk Józefa (Kraszewice 1892/8)
  80. Kwarkowski Marianna x Słowiński Mateusz (Mileszki 1849/14)
  81. Kwarta Marianna x Sadło Jakub (Małoszów 1839/4)
  82. Kwartnik Justyna x Krupski Leonard (Lgota Wielka 1827/17)
  83. Kwaruński Katarzyna x Janiszewski Feliks (Mileszki 1857/23)
  84. Kwaryda Marianna x Bernat Jan (Bełżyce 1835/10)
  85. Kwarzec Katarzyna x Chara Wawrzyniec (Łoniów 1853/2)
  86. Kwas Antonina x Szostak Antoni (Gorzków 1856/2)
  87. ---------- Franciszka x Jamrowski Franciszek (Czemierniki 1813/33)
  88. Kwasek Anna x Romanowski Michał (Koprzywnica 1872/23)
  89. ---------- Ewa x Sarna Walenty (Kraków - św. Szczepan 1823/21)
  90. ---------- Franciszka x Sarzeński Jan (Łoniów 1843/7)
  91. ---------- Franciszka x Siudak Jakób (Koprzywnica 1860/39)
  92. ---------- Helena x Tracz Franciszek (Koprzywnica 1864/58)
  93. ---------- Julianna x Kotacz Marcin (Klimontów 1863/12)
  94. ---------- Marianna x Wrona Józef (Klimontów 1871/4)
  95. ---------- Paweł x Chudzik Franciszka (Łoniów 1841/12)
  96. ---------- Stanisław x Sulicki Małgorzata (Koprzywnica 1856/17)
  97. ---------- Tomasz x Kołacz Katarzyna (Klimontów 1863/9)
  98. ---------- Walenty x Zarobkowicz Katarzyna (Klimontów 1864/17)
  99. ---------- Weronika x Michniak Franciszek (Kraków - Mariacka 1815/26)
  100. ---------- Wojciech x Dudziak Ewa (Czemierniki 1814/42)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne