Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kut (wyników 79):

  1. Kut Katarzyna x Schmaug (Bilecki) Karol (Kraków - św. Szczepan 1835/64)
  2. ---------- Katarzyna x Serczyk Szczepan (Zielonki 1846/58)
  3. ---------- Marianna x Stefańczuk Stanisław (Brok 1831/2)
  4. ---------- Marianna x Uznajski Franciszek (Zielonki 1824/13)
  5. ---------- Piotr x Karabuła Marianna (Zielonki 1838/15)
  6. ---------- Piotr x Świnka Marianna (Zielonki 1841/20)
  7. ---------- Regina x Pietrzyk Wincenty (Zielonki 1831/3)
  8. Kuta Adam x Gałąska Magdalena (Brzeziny 1797/22)
  9. ---------- Agata x Garnyszak Roch (Brzeziny 1772/1662)
  10. ---------- Agnieszka x Kaderka Stanisław (Kraszewice 1889/4)
  11. ---------- Andrzej x Młynarczyk Barbara (Brzeziny 1784/1924)
  12. ---------- Ignacy x Grzegorczyk Rozalia (Kraszewice 1891/18)
  13. ---------- Katarzyna x Gajdziński Krzysztof (Brzeziny 1773/1681)
  14. ---------- Katarzyna x Matusiak Józef (Brzeziny 1772/1651)
  15. ---------- Katarzyna x Suski Mateusz (Brzeziny 1790/8)
  16. ---------- Małgorzata x Sikorski Kajetan (Brzeziny 1786/1998)
  17. ---------- Marianna x Fortuna Szymon (Brzeziny 1791/15)
  18. ---------- Roch x Draba Anastazja (Brzeziny 1794/20)
  19. Kutajczyk Jakub x Kołaczyk Katarzyna (Kraków - Boże Ciało 1829/22)
  20. Kutakowski Józef x Głusińska Ewa (Brzeziny 1790/27)
  21. Kutałowicz Bartłomiej x Szymański Apolonia (Kraków - św. Florian 1826/127)
  22. Kutarasiński Jadwiga x Cieślak Wojciech (Grocholice 1886/43)
  23. Kutarla Marek x Grzywa Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1835/2)
  24. Kutas Karol x Misiak Franciszka (Łoniów 1832/23)
  25. ---------- Katarzyna x Łopatka Walenty (Łoniów 1820/248)
  26. ---------- Konstancja x Błasiak Stanisław (Łoniów 1824/221)
  27. ---------- Lucyna x Kogut Jakub (Łoniów 1818/35)
  28. ---------- Michał x Misiak Anna (Łoniów 1838/6)
  29. Kutasa Tekla x Nowak Wojciech (Kraków - św. Mikołaj 1822/7)
  30. Kutasek Józef x Pozowski Marianna (Dmenin 1872/1)
  31. ---------- Kazimierz x Piestrzyński Agnieszka (Dmenin 1848/11)
  32. ---------- Marcin x Pyka Marianna (Dmenin 1876/5)
  33. Kutasiński Marcin x Dawid Józefa (Dmenin 1881/21)
  34. ---------- Marianna Rozalia x Simiński Stefan (Dmenin 1896/11)
  35. Kutecki Berta x Szalla Jan (Barłożno 1903/12)
  36. Kutek Dorota x Sołtysik Franciszek (Podlesie 1722/1)
  37. ---------- Kazimierz x Głwnia Marianna (Kraków - św. Krzyż 1829/13)
  38. Kutel Franciszek x Krzyżanowski Marianna (Barłożno 1912/19)
  39. Kutela Franciszka x Zblewski Jan (Stężyca 1876/4)
  40. ---------- Jan x Kleysmit Magdalena (Stężyca 1883/21)
  41. ---------- Lucjan x Biczkowski Agnieszka (Grabowo kościerskie 1853/2)
  42. ---------- Marianna x Kleysmit Jan (Stężyca 1885/22)
  43. ---------- Paulina x Chajewski Michał (Stężyca 1880/1)
  44. ---------- Teofil x Olbranz Józefina (Stężyca 1872/36)
  45. Kutella Marianna x Kuptz Jakub (Grabowo kościerskie 1842/1)
  46. Kutelski Wojciech x Rosiński Marianna (Kazimierz Biskupi 1855/7)
  47. Kuter Piotr x Czeremański Feliksa (Górzno k. Garwolina 1892/13)
  48. ---------- Szymon x N. Zofia (Podlesie 1678/1)
  49. Kuterka Małgorzata x Stolarczyk Józef (Kraków - Mariacka 1836/103)
  50. Kuterski Katarzyna x Radziński Józef (Kazimierz Biskupi 1857/41)
  51. Kutkowski Piotr x Żmura Marianna (Barłożno 1891/7)
  52. Kutnicki Julianna x Kulicki Wojciech (Małoszów 1839/5)
  53. Kutniczka Ewa x Welk Jakub (Gniew 1733/30)
  54. Kutniewski Jan x Tarczyński Marianna (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1861/2)
  55. Kutnik Krystian x Lis Katarzyna (Gniew 1760/43)
  56. Kutowicz Franciszek x Szymański Tekla (Koprzywnica 1832/34)
  57. Kutryc Franciszka x Śliwa Wojciech (Hrubieszów 1830/21)
  58. Kutryś Wincenty x Wrona Wiktoria (Bodzentyn 1816/15)
  59. Kutrzeba Jadwiga x Grzyb Łukasz (Kraków - św. Mikołaj 1820/19)
  60. Kutrzyk Katarzyna x Góra Kazimierz (Kraków - Mariacka 1812/14)
  61. Kutta Antoni x Piotrowski Joanna (Raciąż 1894/1)
  62. Kutyłowski Józef x Kozłowski Franciszka (Kraków - św. Florian 1851/5)
  63. ---------- Józef x Morztyn Zofia (Kraków - św. Florian 1832/15)
  64. ---------- Józefa x Laskowski Błażej (Pniewnik 1814/9)
  65. Kutyń Gertruda x Brzeziński Andrzej (Koprzywnica 1866/2)
  66. Kutyn Rozalia x Niziołek Tomasz (Koprzywnica 1861/27)
  67. Kutyna Bernard x Brzeziński Katarzyna (Koprzywnica 1852/16)
  68. ---------- Bernard x Łuczak Agnieszka (Koprzywnica 1832/16)
  69. ---------- Franciszek x Cholewa Ewa (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/6)
  70. ---------- Mateusz x Grdeń Marianna (Koprzywnica 1833/15)
  71. ---------- Wincenty x Sabat Anastasia (Koprzywnica 1831/14)
  72. Kutypa Franciszka x Mielec Franciszek (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1888/4)
  73. ---------- Klementyna x Krzan Marcin (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1881/2)
  74. Kutypion Anna x Cichy Stanisław (Domosławice, wieś Faliszewice 1885/6)
  75. Kutys Agnieszka x Chwałek Wojciech (Koprzywnica 1838/7)
  76. ---------- Franciszek x Zawłocki Wiktoria (Koprzywnica 1859/16)
  77. Kutz August x Frymarski Julianna (Gniew 1889/41)
  78. ---------- Wawrzyniec x Treydos Elżbieta (Lgota Wielka 1857/4)
  79. Kutzmann Joanna x Dejnowski Franciszek (Gniew 1876/37)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne