Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kuropatk (wyników 878):

  1. Kur Adam x Doliński Ewa (Pniewnik 1854/8)
  2. ---------- Andrzej x Markowicz Katarzyna (Opole Lubelskie 1859/13)
  3. ---------- Anna x Ozimek Kazimierz (Opole Lubelskie 1859/15)
  4. ---------- Benedykt x Florek Józefa (Pniewnik 1819/7)
  5. ---------- Feliks x Grabowski Helena Krystyna (Gniew 1966/5)
  6. ---------- Jan x Grzęda Marianna (Pniewnik 1847/2)
  7. ---------- Józefa x Bielecki Paweł (Pniewnik 1853/10)
  8. ---------- Katarzyna x Pieda Marcin (Czemierniki 1813/35)
  9. ---------- Marianna x Budolf Jan (Gniew 1762/5)
  10. ---------- Rozalia x Kalinowski Wojciech (Pniewnik 1851/13)
  11. ---------- Scholastyka x Skowerski Karol (Pniewnik 1852/8)
  12. Kura Anna x Krajewski Jan (Pniewnik 1875/19)
  13. ---------- Ewa x Janas Józef (Kraków - św. Mikołaj 1825/22)
  14. ---------- Katarzyna x Bawalski Franciszek (Kraków - św. Mikołaj 1848/22)
  15. ---------- Kazimierz x Okuński Anna (Kraków - św. Mikołaj 1815/44)
  16. ---------- Paweł x Siemiński Marianna (Kraków - św. Mikołaj 1828/2)
  17. ---------- Paweł x Siwek Salomea (Kraków - św. Mikołaj 1817/13)
  18. ---------- Paweł x Szczygieł Regina (Kraków - św. Szczepan 1848/65)
  19. ---------- Regina x Łancucki Jan (Zielonki 1842/13)
  20. ---------- Salomea x Górnicki Jan (Kraków - św. Mikołaj 1833/4)
  21. ---------- Wiktoria x Karczewski Wojciech (Pniewnik 1879/22)
  22. ---------- Wiktoria x Skoczylas Wojciech (Kraków - Katedra 1815/14)
  23. Kuraba Franciszek x Kański Wiktoria (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1812/5)
  24. Kurach Anna x Niedźwiecki Władysław (Górzno k. Garwolina 1934/5)
  25. ---------- Genowefa x Jędrzejewski Henryk (Górzno k. Garwolina 1953/2)
  26. ---------- Janina x Gugała Bogdan (Górzno k. Garwolina 1954/6)
  27. ---------- Józef x Zając Anna (Górzno k. Garwolina 1935/14)
  28. ---------- Kazimierz x Chmielak Alina (Górzno k. Garwolina 1965/4)
  29. ---------- Lucjan x Jaworski Krystyna (Górzno k. Garwolina 1968/19)
  30. ---------- Marianna x Gruzła Jan (Kraków - św. Florian 1846/13)
  31. ---------- Mieczysław x Lis Marianna (Górzno k. Garwolina 1964/27)
  32. ---------- Stanisław x Wojciechowski Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1946/27)
  33. Kurak Katarzyna x Malon Andrzej (Babsk 1848/3)
  34. ---------- Klara x Nowak Wojciech (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1787/4)
  35. Kurakoska Teresa x Bierzanek Józef (Połaniec 1861/7)
  36. Kurakowski Agnieszka x Naleziński Stanisław (Żytno 1893/10)
  37. ---------- Maryanna x Rokosz Józef (Żytno 1892/22)
  38. Kurala Eufemia x Kapta Józef (Kraków - św. Salwator 1810/30)
  39. Kuranciński Julian x Szymańska Marianna (Połaniec 1873/24)
  40. Kurand Leon x Willma Genowefa (Gniew 1899/11)
  41. Kurandasz Marek x Nowak Julianna (Kraków - św. Mikołaj 1821/27)
  42. Kuranowski Jadwiga x Kuczyński Jan (Koprzywnica 1828/16)
  43. Kurant Franciszka x Mielcarek Andrzej (Kościelec pow. kaliski 1863/11)
  44. ---------- Katarzyna x Giechocki Wincenty (Koprzywnica 1814/5)
  45. ---------- Marianna x Ziętara Wojciech (Lubraniec 1838/7)
  46. Kuranty Franciszek x Kołacz Ewa (Koprzywnica 1856/16)
  47. ---------- Jędrzej x Głogowski Elżbieta (Koprzywnica 1826/16)
  48. ---------- Walenty x Laska Małgorzata (Połaniec 1867/6)
  49. Kuraś Agnieszka x Bober Wawrzyniec (Połaniec 1862/35)
  50. ---------- Agnieszka x Kozioł Piotr (Połaniec 1861/40)
  51. ---------- Anna x Detko Wojciech (Borzykowa 1849/26)
  52. ---------- Anna x Konopczyński Mateusz (Borzykowa 1865/26)
  53. ---------- Balbina x Gębicz Kazimierz (Borzykowa 1858/41)
  54. Kuras Gertruda x Majchrzak Marek (Kłomnice, par. św. Marcina 1812/15)
  55. Kuraś Jan x Dytkówna Marianna (Niekrasów Świętokrzyski 1917/2)
  56. ---------- Jan x Gil Wiktoria (Połaniec 1873/43)
  57. ---------- Jan x Godzwon Marianna (Połaniec 1874/45)
  58. Kuras Katarzyna x Gadowski Jan (Kraków - św. Mikołaj 1848/8)
  59. ---------- Katarzyna x Kowalczyk Wincenty (Dmenin 1817/2)
  60. Kuraś Łukasz x Wróbel Agata (Połaniec 1862/10)
  61. ---------- Marianna x Bartosik Stefan (Niekrasów Świętokrzyski 1927/13)
  62. ---------- Marianna x Orzeł Antoni (Borzykowa 1856/6)
  63. ---------- Marianna x Skład Franciszek (Połaniec 1878/59)
  64. Kurasiak Dorota x Połys Jan (Koprzywnica 1832/71)
  65. ---------- Mikołaj x Oczkowska Marianna (Tubądzin k. Warty 1857/6)
  66. ---------- Petronela x Drygas Antoni (Tubądzin k. Warty 1861/1)
  67. Kurasiewicz Franciszek x Musiał Małgorzata (Borzykowa 1843/6)
  68. Kurasik Jadwiga x Stachurski Marcin (Turek 1892/41)
  69. ---------- Piotr x Dudkosz Helena (Gieczno 1814/10)
  70. Kurasiński Małgorzata x Noga Jan (Kraków - Wszyscy Święci 1834/8)
  71. Kuraśliewicz Bartłomiej x Nowick Elzbieta (Raciążek 1794/11)
  72. Kuraszewski Rozalia x Stefaniak Kazimierz (Ludzisko 1825/0)
  73. Kurat Józef x Gąsiorowski Wanda (Gniew 1917/9)
  74. ---------- Józef x Gąsiorowski Wanda (Gniew 1917/10)
  75. Kuratz Jan x Ceynowski Katarzyna (Barłożno 1824/7)
  76. Kurawski Piotr x Rezmer Joanna (Barłożno 1855/3)
  77. Kurazewski Franciszek x Stuczyński Regina (Raciążek 1778/17)
  78. Kurazk Wiktoria x Gaworecki Jakub (Wieniec 1802/442)
  79. Kurba Katarzyna x Wiertek Jacek (Kraków - św. Szczepan 1845/54)
  80. Kurbiel Błażej x Sławski Marianna (Kraków - św. Florian 1819/83)
  81. ---------- Jacek x Filicz Marianna (Kraków - św. Krzyż 1818/7)
  82. Kurc Antoni x Garczyński Franciszka (Żelazna 1876/19)
  83. ---------- Franciszka x Rożek Wincenty (Żelazna 1880/8)
  84. ---------- Józefa x Kulesza Urban (Dmenin 1868/14)
  85. Kurcaba Jadwiga x Janicki Rajmund (Gniew 1968/5)
  86. ---------- Jadwiga x Jendra Henryk (Gniew 1953/5)
  87. ---------- Kazimierz x Wasielewski Jadwiga (Gniew 1958/11)
  88. ---------- Rozalia x Izba Bronisław (Gniew 1951/10)
  89. Kurcenka Marianna x Kułakowski Florian (Pniewnik 1767/119)
  90. Kurch Józef x Jaskuła Marianna (Jeżów 1813/31)
  91. Kurcz Błażej x Karpiński Józefa (Babsk 1813/6)
  92. ---------- Jadwiga x Hoba Walenty (Dmenin 1890/7)
  93. Kurczab Józef x Pietrzyk Marianna (Pierzchnica: wieś Strojnów-Moczydła 1903/8)
  94. Kurczaba Adam x Mikołajczyk Józefa (Turek 1890/35)
  95. ---------- Jakub x Majewska Anna (Turek 1893/96)
  96. ---------- Marianna x Żelezik Paweł (Obiechów 1858/9)
  97. Kurczak Joanna x Osiewicz Aleksander (Lgota Wielka 1833/13)
  98. Kurczakowicz Franciszka x Gawroński Franciszek (Koprzywnica 1849/9)
  99. Kurczeński Aleksander x Purzycki Florentyna Leokadia (Grudusk 1892/7)
  100. ---------- Wojciech x Kraszewski Magdalena (Białobrzegi 1838/4)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne