Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kupiec (wyników 124):

  1. Kup Salomea x Porlega Jan (Kraków - św. Salwator 1848/30)
  2. Kupański Teresa x Malarz Józef (Surhów 1859/8)
  3. Kupc Aleksander x Goszkowski Józefina (Stężyca 1882/10)
  4. ---------- August x Labuda Walentyna (Stężyca 1893/20)
  5. ---------- Franciszek x Czoski Anna (Chwaszczyno 1874/4)
  6. Kupć Henryk x Sarnowski Irena (Gniew 1949/9)
  7. Kupc Jakub x Jobs Julia (Grabowo kościerskie 1855/4)
  8. ---------- Jakub x Kraszyński Marianna (Grabowo kościerskie 1864/3)
  9. ---------- Józefina x Troka Adam (Stężyca 1882/26)
  10. Kupcaska Zofia x Dobrowka Maciej (Końskowola 1645/27)
  11. Kupczak Franciszka x Siudak Franciszek (Koprzywnica 1827/39)
  12. Kupczyk Anna x Ziętara Stanisław (Zielonki 1850/86)
  13. ---------- Antoni x Wrzask Józefa (Borzykowa 1862/37)
  14. ---------- Ignacy x Szczygielski Józefa (Borzykowa 1851/27)
  15. ---------- Jan x Rojek Jadwiga (Górzno k. Garwolina 1926/37)
  16. ---------- Konstancja x Szmigucki Roch (Borzykowa 1836/42)
  17. ---------- Magdalena x Musiał Walenty (Borzykowa 1855/5)
  18. ---------- Marianna x Synowczyk Feliks (Podlesie 1802/8)
  19. ---------- Szymon x Jakałka Regina (Końskowola 1659/17)
  20. ---------- Tekla x Rup Błażej (Kraków - św. Florian 1830/118)
  21. ---------- Wawrzyniec x Woźniak Marianna (Stężyca 1899/17)
  22. Kupczykowski Maria x Tereszkiewicz Józef (Gniew 1817/47)
  23. Kupczyński Antoni x Ciastek Marianna (Czermno 1849/6)
  24. ---------- Tomasz x Lambrecht Matylda (Grocholice 1882/21)
  25. Kuper Agnieszka x Kurpik Aleksander (Grabowo kościerskie 1936/18)
  26. ---------- August x Jakusz Marta (Stężyca 1893/21)
  27. ---------- Klemens Franciszek x Rogalewski Waleria (Grabowo kościerskie 1912/4)
  28. ---------- Wanda x Jędrzejewski Jan (Grabowo kościerskie 1937/3)
  29. Kupetowski Elżbieta x Armatowski Jakub (Grabowo kościerskie 1846/1)
  30. Kupferschmidt Regina x Dorotyn Jan (Gniew 1955/37)
  31. Kupicki Jadwiga x Łakomy Józef (Gniew 1931/21)
  32. Kupidło Jacek x Dobrawolski Marianna (Kraków - Mariacka 1818/76)
  33. ---------- Jakub x Sygociński Marianna (Kraków - Mariacka 1838/46)
  34. ---------- Melchior x Kurpasiński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1825/53)
  35. Kupiec Agnieszka x Gromiec Wawrzyniec (Gnojno 1741/12)
  36. ---------- Andrzej x Świerczek Ewa (Domosławice, wieś Faliszewice 1879/3)
  37. ---------- Anna Maria x Ojczyk Piotr (Domosławice, wieś Domosławice 1921/4)
  38. ---------- Błażej x Florowski Marianna (Pniewnik 1861/8)
  39. ---------- Feliks x Polkowski Katarzyna (Pniewnik 1870/19)
  40. ---------- Franciszek x Stefański Klara (Grabowo kościerskie 1928/6)
  41. ---------- Franciszka x Łukasiak Adam (Pniewnik 1863/5)
  42. ---------- Grzegorz x Żołądek Małgorzata (Pniewnik 1865/2)
  43. ---------- Ignacy x Gers Ewa (Pniewnik 1853/12)
  44. ---------- Jadwiga x Gromiec Walenty (Gnojno 1742/3)
  45. ---------- Jakub x Kowal Krystyna (Pniewnik 1766/110)
  46. ---------- Jan x Bazyl Katarzyna (Domosławice, wieś Domosławice 1881/2)
  47. ---------- Jan x Piech Marianna (Domosławice, wieś Domosławice 1876/4)
  48. ---------- Józef x Nowak Maria (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1922/1)
  49. ---------- Józefa x Gers Paweł (Pniewnik 1862/20)
  50. ---------- Katarzyna x Zaleski Wiktor (Pniewnik 1829/17)
  51. ---------- Maciej x Dołowiak Marianna (Pniewnik 1818/1)
  52. ---------- Maciej x Makowski Katarzyna (Pniewnik 1821/6)
  53. ---------- Maciej x Rubiński Agnieszka (Pniewnik 1828/1)
  54. ---------- Magdalena x Kaczmarczyk Szymon (Kraków - Mariacka 1826/67)
  55. ---------- Maria x Fularz Benedykt (Domosławice, wieś Domosławice 1904/1)
  56. ---------- Maria x Kolak Władysław (Domosławice, wieś Domosławice 1924/3)
  57. ---------- Marianna x Cecot Walenty (Gnojno 1749/6)
  58. ---------- Marianna x Gołuski Jan (Gnojno 1811/8)
  59. ---------- Marianna x Kot Wojciech (Siercza, par. Wieliczka 1869/7)
  60. ---------- Marianna x Kupiec Walenty (Pniewnik 1861/5)
  61. ---------- Marianna x Mruk Adam (Domosławice, wieś Charzewice, Melsztyn 1896/3)
  62. ---------- Marianna x Pazdyka Piotr (Pniewnik 1867/11)
  63. ---------- Michał x Siemieński Zofia Kazimiera (Domosławice, wieś Domosławice 1921/1)
  64. ---------- Piotr x Dudek Zofia (Domosławice, wieś Domosławice 1911/3)
  65. ---------- Rozalia x Cien Paulin (Pniewnik 1859/16)
  66. ---------- Walenty x Kupiec Marianna (Pniewnik 1861/5)
  67. ---------- Wojciech x Balik Franciszka (Kraków - św. Szczepan 1852/11)
  68. ---------- Wojciech x Okulis Elżbieta (Pniewnik 1865/19)
  69. ---------- Wojciech x Ziarko Marianna (Kraków - św. Szczepan 1835/65)
  70. ---------- Zofia x Jaje Jan (Domosławice, wieś Domosławice 1898/1)
  71. ---------- Zofia x Zachuta Augustyn (Siercza, par. Wieliczka 1853/2)
  72. Kupiecki Anna x Drejer Jan (Gniew 1817/10)
  73. ---------- Emilia x Piernicki Tomasz (Gniew 1886/13)
  74. ---------- Krystyna x Elmanowski Adam (Gniew 1825/7)
  75. ---------- Ludwik x Makówka Jadwiga (Gnojno 1858/45)
  76. ---------- Marianna x Felchnerowski Marcin (Gniew 1819/11)
  77. ---------- Marianna x Musiał Franciszek (Gnojno 1841/25)
  78. ---------- Regina x Poździech Franciszek (Gnojno 1851/28)
  79. ---------- Stanisław x Kępa Katarzyna (Gnojno 1854/34)
  80. ---------- Stefan x Orzechowski Marianna (Papowo Toruńskie 1816/3)
  81. Kupiel Tekla x Grzyb Jan (Działoszyce 1866/6)
  82. Kupieński Anna x Nagórski Jerzy (Gniew 1948/9)
  83. Kupiewski Jan x Zołkowski Katarzyna (Gniew 1793/20)
  84. ---------- Kazimierz x Dłupienski Katarzyna (Gniew 1774/33)
  85. ---------- Tomasz x Szulcki Katarzyna (Gniew 1765/24)
  86. Kupiński Jan x Zaręba N. (Papowo Toruńskie 1809/4)
  87. Kupis Małgorzata x Wyżykowski Wincenty (Dzierzgów 1823/13)
  88. ---------- Petronela x Łaszcz Stanisław (Jelonki 1864/13)
  89. Kupisiak Jan x Mróz Katarzyna (Brok 1819/4)
  90. ---------- Marianna x Kuzaniak Wojciech (Kościelec pow. kaliski 1820/11)
  91. ---------- Piotr x Romas Apolonia (Grocholice 1881/4)
  92. Kupisk Katarzyna x Kucharz Łukasz (Końskowola 1652/10)
  93. ---------- Marianna x Ochalik Krzysztof (Końskowola 1646/13)
  94. Kupisz Ignacy x Starosta Franciszka (Mileszki 1868/9)
  95. ---------- Józefa x Wrona Antoni (Mileszki 1854/19)
  96. ---------- Łukasz x Wasik Marianna (Rakoszyn 1833/9)
  97. ---------- Marcin x Wloziński Agata (Mileszki 1865/18)
  98. ---------- Marianna x Doreń Ludwik (Mileszki 1871/20)
  99. ---------- Marianna x Duk Antoni (Mileszki 1858/41)
  100. Kupiszewski Agnieszka x Grzyszka Karol (Kraków - Wszyscy Święci 1849/18)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne