Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kuniewicz (wyników 87):

  1. Kün Jakub x Gederek Marianna (Czermno 1857/21)
  2. Kuna Franciszka x Gonglewski Franciszek (Papowo Toruńskie 1882/7)
  3. ---------- Michał x N. Katarzyna (Brzeziny 1782/1877)
  4. ---------- Michał x Romanek Marianna (Brzeziny 1784/1948)
  5. ---------- Michał x Śmiechowicz Marianna (Brzeziny 1791/21)
  6. ---------- Rozalia x Przybylski Dominik (Kraków - Wszyscy Święci 1822/15)
  7. ---------- Zofia x Andrzejczyk Wojciech (Brzeziny 1784/1943)
  8. Kunachowicz Irena Maria x Bukowski Marcin (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1932/2)
  9. ---------- Maria Julia x Zacharias Władysław Jan (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1921/1)
  10. ---------- Zofia Julia x Łysakowski Tadeusz Wojciech (Domosławice, wieś Biskupice Melsztyńskie 1921/2)
  11. Kunar Piotr x Podkowiak Katarzyna (Łoniów 1858/23)
  12. Kunaszewski Ludwik x Kaczmarek Julianna (Pabianice 1858/27)
  13. Kunat Franciszka x Ryzlewicz Franciszek (Kazimierz Biskupi 1898/41)
  14. ---------- Stanisława x Reszlewicz Antoni (Kazimierz Biskupi 1903/20)
  15. Kunawa Adamina x Maciejewski Leon (Kazimierz Biskupi 1925/4)
  16. Kunca Katarzyna x Klock Jerzy (Chwaszczyno 1748/2)
  17. Kuncerowski Wiktoria x Krawczyk Tomasz (Borzykowa 1840/15)
  18. Kuncewicz Karol x Radzimiński Katarzyna (Hrubieszów 1855/5)
  19. ---------- Malwina x Szkliński Hipolit (Hrubieszów 1868/21)
  20. Kunciński Szymon x Kwieciak Michalina (Kościelec pow. kaliski 1862/20)
  21. Kuncman Marianna x Tudelski Józef (Mikołajewice 1870/8)
  22. Kunda Marianna x Kukliński Jan (Grabowo kościerskie 1864/5)
  23. ---------- Marianna x Szarmach Marcin (Grabowo kościerskie 1881/5)
  24. Kundaszewski Wacław x Jakóbczyk Marianna (Kazimierz Biskupi 1918/36)
  25. Kunde Maria x Ba_a Maciej (Gniew 1847/3)
  26. Kundelczyk Marianna x Wronkowski Jan (Bebelno 1825/9)
  27. Kunder Grażyna x Twardokus Ryszard (Raciąż 1989/21)
  28. ---------- Józef x Scheffs Elżbieta (Raciąż 1839/13)
  29. Kunecki Antonina x Szabla Józef (Pierzchnica: wieś Gumienice 1879/2)
  30. ---------- Jadwiga x Haja Andrzej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1889/2)
  31. ---------- Jadwiga x Kielesiński Feliks (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1866/4)
  32. ---------- Jakub x Misztal Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1900/5)
  33. ---------- Jan x Bernacki Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1870/1)
  34. ---------- Julianna x Dzielski Jan (Sandomierz - katedra (NMP) 1811/50)
  35. ---------- Marianna x Broda Michał (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1844/2)
  36. ---------- Marianna x Cieśla Michał (Pierzchnica: wieś Gumienice 1859/7)
  37. ---------- Marianna x Jasiak Dominik (Babsk 1818/4)
  38. ---------- Marianna x Łączkowski Stanisław (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1850/1)
  39. ---------- Marianna x Pawłowski Karol (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1895/2)
  40. ---------- Marianna x Wójcik Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1859/2)
  41. ---------- Michał x Karkocha Małgorzata (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1857/1)
  42. ---------- Michał x Szabla Jadwiga (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1878/1)
  43. ---------- Wincenty x Dziedzic Franciszka (Pierzchnica: wieś Trzemosna-Ujny 1836/1)
  44. ---------- Wincenty x Stochmal Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1846/4)
  45. Kunia Wawrzyniec x Pawłowski Gertruda (Kraków - Boże Ciało 1819/18)
  46. Kuniarski Apolonia x Wilczyński Franciszek (Kraków - Mariacka 1818/22)
  47. Kunicki Antoni x Berlinka Marianna (Turek 1889/42)
  48. ---------- Antoni x Płuciennik Katarzyna (Skórkowice 1864/23)
  49. ---------- Franciszek x Łapociak Magdalena (Klimontów 1836/15)
  50. ---------- Franciszek x Lassota Magdalena (Klimontów 1836/15)
  51. ---------- Jan x Radzk Anna (Gniew 1843/31)
  52. ---------- Kazimierz x Ratawicki Marianna (Kazimierz Biskupi 1851/9)
  53. ---------- Magdalena x Wujcik Michał (Klimontów 1847/4)
  54. ---------- Maria x Cukrowicz Aleksander (Kraków - Mariacka 1838/58)
  55. ---------- Marianna x Harszlak Józef (Klimontów 1836/4)
  56. Kunicz Małgorzata x Sanidur Józef (Połaniec 1863/16)
  57. Kuniecki Jakub x Rudnicki Barbara (Mileszki 1870/3)
  58. Kunielewicz Marianna x Lebedowicz Michał (Hrubieszów 1814/57)
  59. Kuniewicz Grzegorz x Borys Marianna (Hrubieszów 1820/4)
  60. Kunigowski Jan Józef x Nelke Anna (Raciąż 1902/19)
  61. ---------- Marianna x Gornowicz Jan (Raciąż 1867/8)
  62. Kunikowski Stanisław x Dembicki Małgorzata (Gniew 1949/34)
  63. Kuniński Antonina x Czaputowicz Józef (Kraków - Wszyscy Święci 1839/17)
  64. Kunisch Barbara x Maj Szymon (Kraków - Mariacka 1829/5)
  65. Kuniski Barbara x Droszcz Jakub (Kraków - Wszyscy Święci 1832/22)
  66. Kunk Katarzyna x Klock Jerzy (Chwaszczyno 1748/2)
  67. Kunka Jerzy x Kupowski Katarzyna (Chwaszczyno 1772/7)
  68. ---------- Maciej x Zelik Regina (Końskowola 1664/17)
  69. Kunke Karol x Buller Helena (Czermno 1835/12)
  70. Kunkowski Andrzej x Lujawski Julianna (Kraków - św. Florian 1837/70)
  71. Kunonski Apolonia Scholastyka x Wegner Jan (Raciąż 1853/10)
  72. Kunorczyk Kunegunda x Rolnik Jan (Skórkowice 1880/5)
  73. Kunowicz Stanisława x Sulik Władysław (Niekrasów Świętokrzyski 1929/15)
  74. Kunowski Anna x Nowicki Melchior (Raciąż 1784/8)
  75. ---------- Antoni x Schruber Elżbieta (Raciąż 1865/1)
  76. ---------- Henryka x Becher Jakub (Chwaszczyno 1874/24)
  77. Kunpel Jan x Małolepszy Jadwiga (Gniew 1919/91)
  78. ---------- Jan x Małolepszy Jadwiga (Gniew 1919/92)
  79. Kuns Jan x Lagosz Małgorzata (Mileszki 1848/22)
  80. Künstler Antoni x Spurny Karolina (Kraków - Mariacka 1839/54)
  81. Kunstler Ludwik x Kordeus Krystyna (Kraków - św. Florian 1849/50)
  82. Künstler Ludwik x Malik Zofia (Kraków - św. Florian 1851/31)
  83. Kunstmund Kazimierz x N. N. (Kraków - Wszyscy Święci 1827/49)
  84. Kuntermund Kazimierz x Broziński Marianna (Kraków - Wszyscy Święci 1833/62)
  85. Kuntosz Teresa x Madej Jan (Kraków - św. Florian 1822/16)
  86. Kuntzler Ewa x Lipinski Józef (Raciąż 1826/1)
  87. Kunze Jan x Różak Anna (Domosławice, wieś Faliszewice 1894/2)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne