Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kummerz (wyników 123):

  1. Kumala Antoni x Kanafa Teresa (Dmenin 1876/11)
  2. ---------- Bartłomiej x Koszera Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1810/6)
  3. ---------- Bronisława x Kukuła Tomasz (Kraków - św. Salwator 1829/8)
  4. ---------- Jadwiga x Borkoski Maciej (Kraków - Wszyscy Święci 1832/61)
  5. ---------- Jan x Gil Tekla (Kraków - św. Salwator 1829/81)
  6. ---------- Jan x Olejniczak Antonina (Dmenin 1875/15)
  7. ---------- Jan x Prochal Barbara (Kraków - św. Salwator 1830/81)
  8. ---------- Kunegunda x Mazurkiewicz Franciszek (Kraków - św. Salwator 1814/104)
  9. ---------- Małgorzata x Roczkowski Gabriel (Kraków - św. Salwator 1814/102)
  10. ---------- Michał x Morawa Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1825/101)
  11. ---------- Norbert x Kobus Małgorzata (Kraków - św. Mikołaj 1834/24)
  12. ---------- Piotr x Sukacz Franciszka (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/37)
  13. Kumała Regina x Garus Wojciech (Kraków - św. Szczepan 1841/20)
  14. Kumala Stanisław x Grzybek Zofia (Kraków - św. Salwator 1828/85)
  15. ---------- Szczepan x Wyroba Marcjanna (Kraków - św. Salwator 1843/10)
  16. ---------- Tekla x Smul Antoni (Kraków - św. Salwator 1825/49)
  17. ---------- Tomasz x Gołecki Regina (Kraków - św. Salwator 1848/21)
  18. ---------- Tomasz x Kadel Franciszka (Kraków - św. Anna 1848/3)
  19. ---------- Wiktoria x Noga Franciszek (Kraków - św. Salwator 1817/58)
  20. Kumalski Katarzyna x Neüfert Ferdynand (Kraków - Mariacka 1829/39)
  21. Kuman Katarzyna x Frauenfelder Fryderyk (Mileszki 1865/28)
  22. ---------- Teresa x Rokuszewski Julian (Mileszki 1875/11)
  23. Kumański Barbara x Jankowski Florian (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/14)
  24. ---------- Elżbieta x Samborski Antoni (Kraków - św. Mikołaj 1832/55)
  25. ---------- Franciszka x Górka Mateusz Michał (Kraków - św. Mikołaj 1841/27)
  26. ---------- Grzegorz x Gorzkowski Katarzyna (Kraków - św. Mikołaj 1846/2)
  27. Kumar Jadwiga x Wójcik Antoni (Łoniów 1864/21)
  28. ---------- Jan x Adamczak Jadwiga (Łoniów 1854/14)
  29. ---------- Jan x Antonik Franciszka (Łoniów 1847/20)
  30. ---------- Marianna x Kwiecień Antoni (Łoniów 1862/12)
  31. ---------- Michał x Kozioł Magdalena (Łoniów 1841/14)
  32. ---------- Paweł x May Dorota (Łoniów 1846/10)
  33. Kumas Zofia x Kowalski Szymon (Kraków - św. Mikołaj 1826/32)
  34. Kumata Józef x Kowal Józefa (Kraków - św. Salwator 1815/63)
  35. Kumecka Wiktoria x Kulimowicz Jan (Brzeziny 1776/1759)
  36. Kumecki Jakub x Jaskołka Agnieszka (Zielonki 1825/13)
  37. Kumela Feliks x Trojański (Gierczak) Zofia (Kraków - Wszyscy Święci 1852/5)
  38. ---------- Justyna x Żwała Jakub (Kraków - św. Mikołaj 1814/12)
  39. ---------- Katarzyna x Gorączka Jan (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/68)
  40. ---------- Norbert x Susuł Franciszka (Kraków - św. Mikołaj 1827/23)
  41. ---------- Teresa x Salecki Stanisław (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1829/6)
  42. ---------- Wojciech x Pracz Jadwiga (Kraków - Mariacka 1820/19)
  43. Kumer Juliusz x Szczepański Gertruda (Gniew 1964/17)
  44. Kumieniewski Franciszka x Jaskulski Hipolit (Kraków - św. Mikołaj 1843/2)
  45. Kumin Katarzyna x Prosławski Jan (Skała 1804/13)
  46. Kuminek Mateusz x Porus Magdalena (Żurominek (Żuromin Kapitulny) 1782/21)
  47. Kumińnski Marianna x Gołaszewski Szymon (Raciążek 1786/8)
  48. Kuminski Kazimierz x Knobin Anna Marianna (Gniew 1787/15)
  49. ---------- Marcin x Wojanowski Marianna (Gniew 1832/32)
  50. Kumiński Michał x Roszkowski Franciszka (Papowo Toruńskie 1874/15)
  51. Kumka Katarzyna x Krzywoń Baltazar (Kraków - św. Stanisław na Skałce 1813/13)
  52. ---------- Marianna x Sobański Antoni (Borzykowa 1834/10)
  53. Kummerz Stanisław x Karasiński Anna (Kraków - św. Florian 1824/30)
  54. Kumnata Walenty x Kurczyna Elżbieta (Działoszyce 1864/5)
  55. Kumor Agata x Zgórski Jan (Gnojno 1756/10)
  56. ---------- Anastazja x Nowak Wawrzyniec (Gnojno 1860/40)
  57. ---------- Anna x Kwapisz Ignacy (Gnojno 1829/15)
  58. ---------- Anna x Stępień Karol (Gnojno 1852/5)
  59. ---------- Antonina x Kasza Franciszek (Gnojno 1871/44)
  60. ---------- Augustyn x Szczepanek Zofia (Gnojno 1741/8)
  61. ---------- Bartłomiej x Chmielowski Marianna (Gnojno 1841/11)
  62. ---------- Dorota x Ogórek Ludwik (Gnojno 1831/27)
  63. ---------- Ewa x Rolski Mikołaj (Gnojno 1747/18)
  64. ---------- Franciszek x Śmigucki Tekla (Gnojno 1843/14)
  65. ---------- Franciszek x Strózik Marianna (Gnojno 1840/15)
  66. ---------- Franciszka x Kowalczyk Krzysztof (Gnojno 1760/16)
  67. ---------- Gertruda x Kowalik Stanisław (Gnojno 1828/37)
  68. ---------- Grzegorz x Król Marianna (Gnojno 1844/17)
  69. ---------- Helena x Bernat Michał (Gnojno 1856/42)
  70. ---------- Helena x Kogut Jacek (Gnojno 1832/11)
  71. ---------- Ignacy x Stępień Wiktoria (Gnojno 1824/2)
  72. ---------- Jacek x Hynek Marianna (Gnojno 1845/55)
  73. ---------- Jadwiga x Bator Michał (Łoniów 1826/15)
  74. ---------- Jan x Janus Agnieszka (Gnojno 1863/41)
  75. ---------- Jan x Rasała Helena (Gnojno 1838/5)
  76. ---------- Józef x Węgielski Anna (Łoniów 1865/8)
  77. ---------- Katarzyna x Rajtar Walenty (Kraków - św. Mikołaj 1831/10)
  78. ---------- Katarzyna x Wcisło Wojciech (Gnojno 1754/15)
  79. ---------- Kazimierz x Maj Magdalena (Gnojno 1832/48)
  80. ---------- Kazimierz x Stępień Marianna (Gnojno 1753/2)
  81. ---------- Kazimierz x Strózik Zofia (Gnojno 1820/10)
  82. ---------- Kunegunda x Gluziński Gabriel (Gnojno 1856/21)
  83. ---------- Łucja x Baniowski Grzegorz (Gnojno 1838/34)
  84. ---------- Małgorzata x Grochowski Maciej (Gnojno 1851/26)
  85. ---------- Małgorzata x Stępień Franciszek (Gnojno 1843/21)
  86. ---------- Marianna x Banasik Piotr (Gnojno 1861/50)
  87. ---------- Marianna x Kuc Paweł (Gnojno 1849/28)
  88. ---------- Marianna x Mielowicz Sebastian (Gnojno 1745/13)
  89. ---------- Marianna x Rulski Stefan (Gnojno 1871/12)
  90. ---------- Marianna x Strózik Marcin (Gnojno 1854/20)
  91. ---------- Michał x Kasza Ludwika (Gnojno 1865/15)
  92. ---------- Paweł x Banasik Agata (Gnojno 1838/28)
  93. ---------- Paweł x Przybyś Salomea (Łoniów 1819/250)
  94. ---------- Paweł x Stróż Marianna (Gnojno 1848/5)
  95. ---------- Piotr x Chmielowski Wiktoria (Gnojno 1849/7)
  96. ---------- Stanisław x Stachurski Tekla (Gnojno 1839/1)
  97. ---------- Tekla x Idzikowski Kajetan (Kraków - św. Krzyż 1833/3)
  98. ---------- Teresa x Szczepanik Sebastian (Gnojno 1756/3)
  99. ---------- Tomasz x Stachowicz Wiktoria (Gnojno 1861/39)
  100. ---------- Wiktoria x Borowiec Tomasz (Gnojno 1857/12)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne