Przodkowie.com [start]   kontakt
„Herbarz” Bonieckiego „Herbarz” Niesieckiego „Wielka Genealogia” Indeksowanie metryk Indeksowanie AGAD Sejm Wielki Warszawa 1854 Varia

Ważny komunikat: niniejszy projekt przenosi się do Geneteki
Tutaj lista obecnych priorytetów M.J. Minakowskiego

Ogólnopolski Indeks małżeństw do r. 1899

Wstęp A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

Nazwiska podobne do Kulza (wyników 667):

  1. Kul Marianna x Tayfel Jakub (Gniew 1763/15)
  2. Kula Agnieszka x Kozera Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1843/2)
  3. ---------- Agnieszka x Sczypka Franciszek (Kraków - św. Salwator 1848/44)
  4. ---------- Agnieszka x Ziętara Szymon (Kraków - św. Krzyż 1817/5)
  5. ---------- Alfons x Kamka Urszula (Gniew 1964/4)
  6. ---------- Andrzej x Sikora Anna (Kraków - św. Szczepan 1849/5)
  7. ---------- Andrzej x Szczepański Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1847/32)
  8. ---------- Andrzej x Trociński Marianna (Działoszyce 1867/12)
  9. ---------- Anna x Jakubczyk Franciszek (Działoszyce 1886/4)
  10. ---------- Anna x Nędzka Jakub (Kraków - św. Szczepan 1851/5)
  11. ---------- Anna x Samborski Józef (Połaniec 1869/6)
  12. ---------- Anna x Zapart Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1903/2)
  13. ---------- Antoni x Borowiecki Agnieszka (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1871/3)
  14. ---------- Antoni x Nowak Ewa (Kraków - Mariacka 1825/37)
  15. ---------- Apolonia x Bażela Mikołaj (Kraków - św. Salwator 1820/56)
  16. ---------- Błażej x Bieda Małgorzata (Kraków - św. Salwator 1826/27)
  17. ---------- Błażej x Kusmierczyk Józefa (Kraków - św. Salwator 1835/14)
  18. ---------- Elżbieta x Kaleta Szczepan (Zielonki 1830/20)
  19. ---------- Ewa x Baradziej Marcin (Połaniec 1865/72)
  20. ---------- Ewa x Mierzwiński Łukasz (Ludzisko 1832/0)
  21. ---------- Franciszek x Schroeder Marianna (Barłożno 1911/10)
  22. ---------- Franciszek x Szymczyk Agata (Kraków - św. Szczepan 1830/13)
  23. ---------- Franciszka x Kozak Bartłomiej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1833/1)
  24. ---------- Franciszka x Zaród Jan (Pierzchnica: wieś Gumienice 1810/1)
  25. ---------- Jacek x Pieczara Agnieszka (Kraków - św. Salwator 1833/106)
  26. ---------- Jadwiga x Kołton Józef (Kraków - św. Salwator 1843/13)
  27. ---------- Jan x Chmiel Tekla (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/22)
  28. ---------- Jan x Karyś Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1894/4)
  29. ---------- Jan x Keyzer Anna (Barłożno 1836/9)
  30. ---------- Jan x Kornak Antonina (Połaniec 1878/63)
  31. ---------- Jan x Zaremba Tekla (Działoszyce 1885/16)
  32. ---------- Józef x Kwaśniewski Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1834/1)
  33. ---------- Józef x Metryka Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1840/1)
  34. ---------- Józef x Sobczyk Salomea (Działoszyce 1862/2)
  35. ---------- Józef x Taba Katarzyna (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1887/3)
  36. ---------- Józef x Zaród Jadwiga (Pierzchnica: wieś Gumienice 1888/5)
  37. ---------- Józefa x Musiał Józef (Kraków - św. Salwator 1848/36)
  38. ---------- Józefa x Żelezik Franciszek (Obiechów 1837/4)
  39. ---------- Justyna x Miszczyk Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/2)
  40. ---------- Justyna x Radwański Maciej (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1791/26)
  41. ---------- Katarzyna x Powałkiewicz Józef (Pierzchnica: wieś Osiny 1804/2)
  42. ---------- Katarzyna x Ruczyński Wiktor (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1803/6)
  43. ---------- Katarzyna x Stręk Andrzej (Dmenin 1732/3)
  44. ---------- Konstancja x Dudek Onufry (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1793/9)
  45. ---------- Maciej x Sikora Marianna (Kraków - św. Szczepan 1825/24)
  46. ---------- Maciej x Szczepański Anna (Kraków - św. Szczepan 1843/5)
  47. ---------- Maciej x Wąs Magdalena (Zielonki 1837/18)
  48. ---------- Magdalena x Kusnierz Jan (Kraków - św. Salwator 1843/24)
  49. ---------- Magdalena x Szczepański Bartłomiej (Kraków - św. Szczepan 1847/33)
  50. ---------- Małgorzata x Kancura Jan (Zielonki 1834/15)
  51. ---------- Małgorzata x Kuzia Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1882/3)
  52. ---------- Małgorzata x Zając Szymon (Połaniec 1824/17)
  53. ---------- Marcin x Wielgus Małgorzata (Pierzchnica: wieś Gumienice 1816/2)
  54. ---------- Marcin x Wojdała Marianna (Zielonki 1838/7)
  55. ---------- Maria x Stochmal Kazimierz (Pierzchnica: wieś Gumienice 1875/5)
  56. ---------- Marian x Połom Maria (Raciąż 1971/14)
  57. ---------- Marianna x Baster Jacek (Zielonki 1846/29)
  58. ---------- Marianna x Kmiecik Antoni (Pierzchnica: wieś Gumienice 1888/1)
  59. ---------- Marianna x Kozak Wojciech (Pierzchnica: wieś Gumienice 1880/4)
  60. ---------- Marianna x Krawczyk Bartłomiej (Kraków - św. Krzyż 1833/4)
  61. ---------- Marianna x Kusek Józef (Kraków - św. Salwator 1812/54)
  62. ---------- Marianna x Kuzia Stanisław (Pierzchnica: wieś Gumienice 1901/2)
  63. ---------- Marianna x Latosiński Andrzej (Pierzchnica: wieś Gumienice 1844/5)
  64. ---------- Marianna x Mazur Joachim (Połaniec 1865/46)
  65. ---------- Marianna x Nowakowski Błażej (Kraków - św. Krzyż 1824/11)
  66. ---------- Marianna x Pączek Michał (Barłożno 1863/16)
  67. ---------- Marianna x Szyszka Ignacy (Pierzchnica: wieś Gumienice 1868/4)
  68. ---------- Mikołaj x Kordas Jadwiga (Kraków - św. Salwator 1823/107)
  69. ---------- Paweł x Gałka Barbara (Połaniec 1877/17)
  70. ---------- Paweł x Sajda Katarzyna (Połaniec 1873/20)
  71. ---------- Paweł x Wielgus Marianna (Pierzchnica: wieś Gumienice 1860/4)
  72. ---------- Paweł x Wójcik Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1881/4)
  73. ---------- Piotr x Łopatowski Józefa (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1876/2)
  74. ---------- Tomasz x Długosz Franciszka (Pierzchnica: wieś Gumienice 1830/2)
  75. ---------- Tomasz x Pasek Zofia (Pierzchnica: wieś Gumienice 1863/4)
  76. ---------- Walenty x Bieda Justyna (Kraków - św. Salwator 1820/93)
  77. ---------- Walenty x Złamany Katarzyna (Kraków - św. Szczepan 1818/55)
  78. ---------- Wiktoria x Broda Antoni (Pierzchnica: wieś Pierzchnianka 1900/1)
  79. ---------- Wiktoria x Buła Józef (Kraków - św. Szczepan 1831/10)
  80. ---------- Wiktoria x Kozak Michał (Pierzchnica: wieś Gumienice 1868/5)
  81. ---------- Władysława x Lademan Leon (Grabowo kościerskie 1939/4)
  82. ---------- Wojciech x Matuszyk Agnieszka (Kraków - św. Anna 1851/2)
  83. ---------- Wojciech x Matysiak Zofia (Gródek 1894/1)
  84. ---------- Wojciech x Pietrzyk Agnieszka (Pierzchnica: wieś Holendry-Huta, Komórki 1826/3)
  85. ---------- Wojciech x Sobczyk Agnieszka (Kraków - św. Krzyż 1846/3)
  86. ---------- Wojciech x Zychowicz Jadwiga (Pierzchnica: wieś Gumienice 1809/1)
  87. ---------- Zofia x Jóźwik Szymon (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1781/5)
  88. ---------- Zofia x Ogłoza Kazimierz (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1796/6)
  89. ---------- Zofia x Szwarc Jan (Pierzchnica: wieś Pierzchnica 1810/1)
  90. Kulacha Tomasz x Koźbiał Małgorzata (Gnojno 1861/8)
  91. Kulaciński Stanisław x Manecki Tekla (Kraków - św. Mikołaj 1812/60)
  92. ---------- Tekla x Korczyński Maciej (Kraków - św. Mikołaj 1814/1)
  93. Kulaczyński Regina x Korczyński Wincenty (Kraków - św. Mikołaj 1821/9)
  94. Kulaga Mikołaj x N. N. (Kraków - Mariacka 1851/21)
  95. Kulajczyk Jakub x Kudas Barbara Józefa (Kraków - Boże Ciało 1850/11)
  96. Kulakowski Eleonora x Rawski Wojciech (Czermno 1815/5)
  97. Kular Anna x Tomasik Marcin (Kazimierza Mała 1882/10)
  98. ---------- Katarzyna x Bomba Kasper (Kazimierza Mała 1884/17)
  99. ---------- Marcjanna x Wójcik Karol (Kazimierza Mała 1881/6)
  100. ---------- Marianna x Latocha Piotr (Kazimierza Mała 1866/8)
(zapis „Zielonki 1827/12” oznacza: „parafia Zielonki, rok 1827, akt ślubu numer 12”; aktów należy szukać w stosownym archiwum - baza archiwów jest tutaj)
Następne 100 >

© 2002-2012 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne